Podvodníci MBA Finance s.r.o

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15201
27.9.13 18:52
@sidhe píše:
Hm mě otěžují 10tileté dítě smkama že je pan Diviš a že je dlužník a že se s nima má spojit a zaplatit. Firma MBA koukám v tom má peknej bordel…zajímalo by mě kolik me bude ten telefon stát když jim zavolám at neobtěžují mojí desetiletou dceru… :zed:

Co byste tam volala? Normálně to číslo zablokujte. Nebo ať jim pošle SMS odpověď „Nejmenuji se Diviš.“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
schovinista
30.9.13 22:07

Tak přesně to mám já…mému 10ti letému synovi chodí stejné sms, akorát se dožadují nějakého pana procházky…dnes jsem jim psala email, že si nepřeju, aby byl víckrát můj nezletilý syn obtěžován

• Citovat
  • Nahlásit
889
1.10.13 11:39

Sms nelze odeslat:) ale nebojte už jí nenapíšou sprdla sem je taky po emailu.Ale je vidět jakej v tom maj brodel a buh ví jestli ti lidé jsou vubec dlužníky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.13 12:46

Oni na emaili nereaguji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
fakt_jo
7.11.13 10:26

Mme sa pozastavuje rozum ked citam tieto prispevky. Ludia vy si uvedomujete, co pisete?!!!Uroven vasej financnej gramotnosti je daleko za opicami.MBAF oznacujete za smejdov a podvodnikov, pritom podvodnici a smejdi su dlznici, ktory sa dlhodobo vyhybaju plneniu svojich zavazkov, zatajuju sa a vysmievaju veritelom do ksichtu. pokial je raz niekto neplatic a nejaka institucia (banka, poistovna, energie a pod.) sa marne domaha uhrady svojho zavazku, musi vyuzit vsetky dostupne a samozrejme legalne postupy a metody. jenou z nich je aj poverenie inkasnej agentury, ktora je na to specializovana. garantujem vam, ze ak by takato agentura spravila co i len jeden preslap, ktorym by poskodila dobre meno svojho klienta(veritela) alebo porusila zakon, do tyzdna to moze zabalit! treba sa na to pozriet aj z tej druhej strany-z pohladu veritela.MBAF je na trhu spicka, co sa tyka vymahania.ak sa vam nepaci ich sposob komunikacie tak si platte svoje zavazky!

• Citovat
  • Nahlásit
889
7.11.13 13:17

Jasně a proto otrvaují 10tileté dítko, které se ani nejmenuje pan Diviš smskama, že dluží a dokonce až vyhružkama…nakonec jsem se dovolala a paní byla do telefonu hodně nepříjemná zpovídala mě jestli opravdu nějakého pana Diviše neznám a jestli náhodou ho nekreju a další nesmysly…jak je vidět mají v tom dost jasno…hlavne o o dlužnících..nenechte se vysmát, přehnat se stát muže, ale aby firma takového renomé jak tu píšete fakt_jo udělala takovej kiks jako obtěžovat dítě a mluvit s váma z patra…ne to se mi nezdá. Nakonec sem musela prokázat, že jsem číslo zakoupila v obchodě a že opravdu patří dítku. To vám přijde normální? :think: p. s. mě to stálo celé 300kč na kreditu, na kopírování učtenky a dokladu mých, abych prokázala že holka opravdu žádnej pan Diviš není a aby její číslo vyřadili z jejich evidence…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
889
7.11.13 13:19

A co se týká mé finanční gramotnosti…udělat z dluhu 100kč o kterém ani nemuste vědět 15000kč to je lichva a nemá to s gramotností ohledně financí nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15201
7.11.13 14:38
@sidhe píše:
Nakonec sem musela prokázat, že jsem číslo zakoupila v obchodě a že opravdu patří dítku.

Nemusela. Co vás k tomu nutilo? Co vám hrozilo, kdybyste to neudělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
889
7.11.13 16:46

Musela proto dceru to rozrušovalo, že jí chodili na její telefon vyhrožující zprávy. A když sem chtěla aby to přestalo tak jsem musela. Vám by se líbilo kdyby vaše dítko někdo po telefonu otravoval cizí zprávama o dluhu a vyhružkama, že vám přijde zabavovat majetek? A kupovat nové číslo by bylo fakt taky nepříjemné musela bych obvolávat všechny že má nové šíslo takže taky komplikace. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15201
7.11.13 17:01
@sidhe píše:
Musela proto dceru to rozrušovalo, že jí chodili na její telefon vyhrožující zprávy.

A čím ji vyhrožovali? Tak jste se měla obrátit na policii (nebo jim tím aspoň pohrozit).

@sidhe píše:
Vám by se líbilo kdyby vaše dítko někdo po telefonu otravoval cizí zprávama o dluhu a vyhružkama, že vám přijde zabavovat majetek?

Ne, a buď bych se velmi ostře písemně ohradil, nebo bych šel rovnou na policii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
889
7.11.13 17:08

Posílala jsem tři emaily, volala několikrát nakonec sem konečně dovolala.Na policii by to asi nešlo, když nevyhrožovali jí, ale nějakýmu panu Divišovi že…jen sem chtěla poukázat jaký mají bodrel v jejich systemu se tu dohadovat. A jak težké je se k nim vubec dovolat či jim dát vědět, že se spletli a že zprávy přiostřující se výrazama a vyhrožováním, protože nereaguje jakýsi pan Diviš(jak by mohl reagovat, když to není jeho telefon).Jinak telefoní číslo jsem kzpovala v penny marektu a bylo nové nerozbalené a má ho tři mesíce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15201
7.11.13 18:03
@sidhe píše:
Posílala jsem tři emaily, volala několikrát nakonec sem konečně dovolala.Na policii by to asi nešlo, když nevyhrožovali jí, ale nějakýmu panu Divišovi že… :kytka:

To je jedno, komu vyhrožovali. Obtěžují mé dítě – jdu na policii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.14 16:21

M. B.A. Finance? zacinaj me taky obtezovat poradi nekdo jak se branit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63707
12.2.14 16:35
@bliscak007 píše:
M. B.A. Finance? zacinaj me taky obtezovat poradi nekdo jak se branit?

nereagovat, jestliže předají exekutorovi, tak je zažalovat. Zadej si toto na google, vyjedou Ti celé velké diskuze, co dělat, nedělat - hlavně nic neplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.14 16:43

Dekuji…v poslednim psanicku mi oznamujou ze na mne poslou inspektora (kolomba? :) )na pondeli mam domluvenou schuzku u pravnika. tak uvidime…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat