Podvodníci MBA Finance s.r.o

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26.4.13 10:41

Martina. se- super odkaz já tady mam taky pár odkazů
ale víte co je divné že v obchodním rejstříku mají předmet podnikání na prodej a pronájem nemovitostí obchod a služby je normální to mam taky a nic o tom, že mohou vymáhat peníze :cert: jojo taky 5000 koukám, že je to všechno stejnéé..koukám do archivu na barandov je tam jen upoutávka ze 23.4 ale ta včerejší ještě ne chci si to pustit znova tak čekám až to tam dají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63560
26.4.13 10:48

@SatanekTerezka jsou to prostě šmejdi.. pošli jim dopis, jinak budou otravovat pořád… jak je v těch článcích a zkušnostech psáno, vydělávají vlastně na tom, že se někteří lidi dluhů bojí, tak radši zaplatí a až pak zjišťují, o co šlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
26.4.13 10:54

Ahoj,
jo mám zkušenost a dost špatnou! Někdy v roce 2006 mi od nich přišlo „vymáhání“ a za jeden obyčejný nedoporučený dopis si účovala tato firma 5.tisíc :pocitac:.Nějaký mas Sochor byl do telefonu velice arogantní a vyhrožoval mi, že pokud hned nezaplatím tak přijde exekutor a seberou mi děti. Asi o měsíc poozději mi asi dvakrát přišla smska že došlo k exekuci a zastaví se u mě nějaký inspektor a sepíše můj majetek :zed: :? :cert: a pak mi ještě přišel dopis, že na mě bylo podáno trestní oznámení za podvod to už jsem se naštbvala a dala to advokátovi aby jim napsal…Ani se nikdo neobtěžoval odepsat a nikdy jsme se nedozvěděla za co chtějí admionistrativní poplatek 5 tisíc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63560
26.4.13 10:57

@maminka189 :palec: přesný.. úplně stejný postup.. já se divím, že už fungují tolik let a ještě je nějaký zoufalec neoddělal.. nebo že se tím opravdu nezabívají soudy a tak.. protože je to celé jeden velký podvod..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
26.4.13 11:02

@martina.se Se divim, že tuhle „vymáhací agenturu“ ještě někdo využívá. Používají nechutné praktiky a avymůžou prd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.13 11:29

@maminka189
a hlavně takové společnosti jako je vodafon, e-on, atd.! :nevim:

Koukala jsem na netu a nikde není ten úterní díl - dávají to v úterý večer a ve čtvrtek to opakují :think: tak třeba zítra to tam bude

• Citovat
  • Nahlásit
5388
26.4.13 11:39
@Anonymní píše:
@maminka189
a hlavně takové společnosti jako je vodafon, e-on, atd.! :nevim:Koukala jsem na netu a nikde není ten úterní díl - dávají to v úterý večer a ve čtvrtek to opakují :think: tak třeba zítra to tam bude

Snad jo, ráda bych se na to podívala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.13 12:02

Já se chci taky podívat znova mě to volal chlap a já viděla jen kousek tak třeba zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
27.4.13 11:35

@SatanekTerezka Snad no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
27.4.13 11:37

Ahoj zakladatelko no to si děláš s prominutím prdel? :D :D. Taky mi asi před třemi lety od nich přišel dopis, že dlužím 4000 operátorovi O2 a já to zaplatila, no ty vole 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
27.4.13 11:41

@Pettule69 A zaplatila si i tu jejich provizi? Za jeden nedoporučený dopis 5 tisíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
27.4.13 11:50

@maminka189 tak to já už netuším :D musela bych se pohrabat v papírech a najít to…mi stačilo jen přečíst název diskuze, tak jsem si říkala to je mi nějaké povědomé 8o 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
27.4.13 11:55

@Pettule69 já jsem se taky snažila domluvit i přes právníka, ale boužel na to nikdo nereagoval :nevim:

Ale to že jsou to šmejdi to mohu potvrdit. Hlavně že na webovkách píšou jak se chtějí z klientama domluvit :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
27.4.13 12:00

Tak holky našla jsem ty dopisy, první bylo prý za nedoplatek u Allianzu, to bylo za 980,–, pak za operátora O2 to dělalo 3767,– u toho operátora jen za náklady řízení si účtovali 2000,– 8o 8o 8o. Mě omejou :?,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
27.4.13 12:12

Holky nemáte někde odkaz o té reportáži?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat