Podvodníci MBA Finance s.r.o

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5388
27.4.13 12:47

@Pettule69 8o 8o hm za nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
27.4.13 12:52

@maminka189 jako jdou na mě mrákoty 8o 8o vím že už předtím se mi to dost nezdálo ale raději jsem to zaplatila at nemam ještě problémy…no člověk se chybama učí :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
27.4.13 12:53

@Pettule69 Si taky budu účtovat takové peníze za dopis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
27.4.13 12:55

@maminka189 to jo a za chvíli by byl z tebe milionář :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5388
27.4.13 12:57

@Pettule69 To jo no, ale já bych na to neměla žaludek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
27.4.13 13:01

@maminka189 to asi nikdo jen takové svině jako jsou MBA Finance…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.13 19:57

Mám snima taky problém, dlužím u čsob to taky přiznávám a chci zaplatit, jedná se o 4 tisíce, ale chtějí po mě 4 za to že poslali dopis.No a přišel mi dopis, že mě navštíví nějaký inspektor, co mám dělat???
To jednání to je hnus :,(

• Citovat
  • Nahlásit
15201
6.5.13 22:25
@Anonymní píše:
Mám snima taky problém, dlužím u čsob to taky přiznávám a chci zaplatit, jedná se o 4 tisíce, ale chtějí po mě 4 za to že poslali dopis.No a přišel mi dopis, že mě navštíví nějaký inspektor, co mám dělat???
To jednání to je hnus :,(

Dlužíš ČSOB? Tak jestli dlužíš ČSOB, tak se jich zeptej (písemně), kolik jim dlužíš (na pohledávce a sankcích za prodlení - to by sis taky mohla spočítat podle smlouvy, ne?) a jestli tvou pohledávku někomu postoupili (prodali). Pokud pohledávku nepostoupili, tak zaplať přímo ČSOB. A pokud ti dají písemně, že postoupili, tak zaplať pohledávku tomu, komu ji postoupili.

To by mohl tvrdit každý hejhula, že koupil pohledávku a chtít dvakrát tolik.

Zkrátka - plasť podle smlouvy a tomu, koho máš ve smlouvě, leda by ti ten, koho máš ve smlouvě písemně sdělil, že máš platit někomu jinému.

Příspěvek upraven 06.05.13 v 22:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.13 22:27
@eumedon píše:
Dlužíš ČSOB? Tak jestli dlužíš ČSOB, tak se jich zeptej (písemně), kolik jim dluýžíš a jestli tvou pohledávku někomu postoupili (prodali). Pokud poohledávku nepostoupili, tak zaplať přímo ČSOB. A pokud ti dají písemně, že postoupili, tak zaplať pohledávku tomu, komu ji postoupili.To by mohl tvrdit každý hejhula, že koupil pohledávku a chtít dvakrát tolik.

Oni mi právě napsali, že na základě mandátní smlouvy jsou oprávněni tu pohledávku vymoct. Já tam i zajdu na to čsob. Ale nevím teda jestli jim platit nebo ne, bojím se že mě přijde nějaký ten inspektor :(

• Citovat
  • Nahlásit
15201
6.5.13 22:30
@Anonymní píše:
Oni mi právě napsali, že na základě mandátní smlouvy jsou oprávněni tu pohledávku vymoct. Já tam i zajdu na to čsob. Ale nevím teda jestli jim platit nebo ne, bojím se že mě přijde nějaký ten inspektor :(

Tak na základě mandátní smlouvy, jo?
Zaprvé to ověř u ČSOB.
Zadruhé to tedy není postoupená pohledávka a zaplať to (včetně sankcí za prodlení) ČSOB a vezmi si od ČSOB kvitanci.
O těch tisících za nedoporučené dopisy to není tvoje smlouva, takže ani tvůj boj. Ty je platit nemusíš.

Příspěvek upraven 06.05.13 v 22:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.13 22:32
@eumedon píše:
Tak na základě mandátní smlouvy, jo?
Zaprvé to ověř u ČSOB.
Zadruhé to tedy není postoupená pohledávka a zaplať to (včetně sankcí za prodlení) ČSOB a vezmi si od ČSOB kvitanci.

Díky tak já zítra zajdu na čsob a zkusím to tam domluvit. Právě dneska mě z toho zas volal chlap, že už mě daj k soudu :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
15201
6.5.13 22:36

Jo, a o těch tisících za nedoporučené dopisy to není tvoje smlouva, takže ani tvůj boj. Ty je platit nemusíš.

K soudu tě dát můžou, ale pokud tě k soudu dají dřív, než týden po prokazatelném odeslání předžalobní výzvy, tak jim soud nepřizná náklady řízení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.13 22:39

Mě ale dopisy od nich chodí, nemám žádné nedoučené. Jen mě snima pořád vyhrožujou a ted pořád píšou a volaj že to jde k soudu, a náklady za řízení budou min. 20 tisíc :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7.5.13 07:08

Holky mam to video http://www.barrandov.tv/…ry-23-4-2013 je to 2 reportáž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.13 07:19

Jsem ráda, že sem to konečně našla.. takže se nebojte a zaplatte si dluh dané společnosti co třeba dlužíte a MBA pošlete do pr…nemají šanci :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat