Podvodníci MBA Finance s.r.o

Napsat příspěvek
Velikost písma:
15083
10.8.13 20:51
@Anonymní píše:
Tak mě dlouhou dobu chodili dopisy na 4500dluh u pojišťovny, a skoro 3900 dát MBA.No já to prostě nezaplatila a měla jsem půl roku klid, nepsali, nevolali.
Tento týden mi přišel doporučený dopis, že jim dlužím ale jen těch 4500kč té pojišťovně, jim už ne a nic jsem neplatila.
Pak teda nechápu co si o nich myslet, a co vlastně platit.

Zaplaťte dluh pojišťovně a nechte si od nich vystavit kvitanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
dluhydluhydluhy
13.8.13 18:14
@MartinBBBBB píše:
Taky mi od nich něco přišlo. Zapomněl jsem zaplatit jednu fakturu za telefon O2. Zaplatil jsem dluh přímo u O2 a to jejich navýšení asi 700Kč jsem nezaplatil. Po půl roce jsem zjistil, že me zapsali do registru dlužníků, takže mi žádná banka nepučí ani korunu. Tak si to chci snimi vyřídit, co to je za zločiný a nelidský způsob vydělávání peněz. Škoda, že jsou až v Jeseníku, jinak bych tam šel osobně, abych se jim mohl podívat do očí.

Takže Martine. Jen na upřesněnou, do registru neplatičů Vás může nechat zapsat pouze a jen Váš věřitel. Což M. B.A Finance s. r.o. není, jelikož jedná na základě plné moci a mandátní smlouvy. Takže si napřed zjistěte informace, než začnete psát takové nesmysli :-)

• Citovat
  • Nahlásit
dluhydluhydluhy
13.8.13 18:17
@maminka189 píše: Á někdo od B. M.A :mrgreen: A vyhrožování že seberete děti je taky argument dlužníků? Boužel nejsme jediný co si na Vás stěžují :cert:

Tak mladá paní. Za takovou argumentaci, by byl daný inkasní poradce propuštěn na hodinu. Takže zde neuvádějte lidi v omyl. Jak jsem již psala v minulém příspěvku, hraďte si včas a řádně své pohledávky a nikdo Vám volat nebude. Ale to bychom zase my v Call centru přišli o práci :D

• Citovat
  • Nahlásit
5394
13.8.13 18:31

Zadejte si svoji firmu do vyhledávače a budete koukat co si vaše „úžasná“ firma k lidem dovolí-to za prvé a za druh1é nereaguje ani ná dopis od judr což taky o necem svědčí :roll: :pocitac:
:mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ivetka006
12.9.13 07:55

Dobrý den, musím také přidat svojí zkušenost. Od této firmy mi přišel dopis, že pokud nedoplatím dlužné pojistné od společnosti Kooperatiav 1256Kč, do pěti dnů to po mně budou vymáhat exekučně. Šla jsem na Kooperativu, protže jsem byla přesvědčená, žd u nich už ani žádný dluh nemám, že pojistné se ukončilo v roce 2010 a bylo doplacena. Pan mě v tomto také ujistila, že u nich nic už nemám, že je vše v pořádku. Volám na MBA a tamže tam je ten dluh a já říkám, jak je možné že mi paní na pojištovně řekla něco jiného a oan at jim pošlu potvrzení. Poslala jsem jim potvrzení a a za 14 dní mi napsali sms, že pokud nezapaltím navštíví mě inspektor. Takže tato firma si opravdu dělá z lidí pouze blázny,

• Citovat
  • Nahlásit
15083
12.9.13 08:39
@ivetka006 píše:
Dobrý den, musím také přidat svojí zkušenost. Od této firmy mi přišel dopis, že pokud nedoplatím dlužné pojistné od společnosti Kooperatiav 1256Kč, do pěti dnů to po mně budou vymáhat exekučně. Šla jsem na Kooperativu, protže jsem byla přesvědčená, žd u nich už ani žádný dluh nemám, že pojistné se ukončilo v roce 2010 a bylo doplacena. Pan mě v tomto také ujistila, že u nich nic už nemám, že je vše v pořádku. Volám na MBA a tamže tam je ten dluh a já říkám, jak je možné že mi paní na pojištovně řekla něco jiného a oan at jim pošlu potvrzení. Poslala jsem jim potvrzení a a za 14 dní mi napsali sms, že pokud nezapaltím navštíví mě inspektor. Takže tato firma si opravdu dělá z lidí pouze blázny,

Tak jim napiš, že inspektor tě sice navštívit může, ale přes práh se nedostane, poněvadž jej do bytu nepustíš. A kdyby se pokusil dostat do bytu přes tvůj odpor, tak voláš policajty a inspektor má na krku trestní stíhání pro trestný čin porušování domovní svobody.

Dále jim napiš, že sama zvažuješ podání trestního oznámení pro podezření na trestný čin vydírání nebo útisku, jelikož jsi jim už jednou jasně napsala doporučeným dopisem, že jejich údajnému klientovi žádné peníze nedlužíš a doložila to i písemnou kvitancí od jejich údajného klienta (předpokládám, že jsi to udělala).

A nepochybuješ o tom, že trestní oznámení nebude odloženo, jelikož celá situace a jejich metody (zejména neexistující, jasně odmítnutá pohledávka, ten dopis vyhrožující exekutorem, aniž by proběhl soud) připomínají praktiky právem ohodnocené soudy v trestním řízení proti Aleši Slabému jako TČ vydírání ve slavné kauze Deredes.

Podrobněji: http://pravniradce.ihned.cz/…avnen-hrozit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ivetka006
12.9.13 09:23

Děkuji, paní jsem ted pslaa email, protže jsem tady zase od ní měla že do pěti dnů mám očekávat návštěvu inspektora, to už je asi po třetí, zatím tedy nikdo nepřišel, ale jsou to tedy hajzlíci… tohle si dovolat.

• Citovat
  • Nahlásit
15083
12.9.13 10:31
@ivetka006 píše:
Děkuji, paní jsem ted pslaa email, protže jsem tady zase od ní měla že do pěti dnů mám očekávat návštěvu inspektora, to už je asi po třetí, zatím tedy nikdo nepřišel, ale jsou to tedy hajzlíci… tohle si dovolat.

Už potřetí, hrozí vám návštěvou inkasního inspektora a vy to řešíte e-maily? Neposílejte e-mail, napište doporučený dopis s dodejkou, podací lístek, potvrzení o příjmu a kopii dopisu pečlivě uschovejte.

Dopis se bude jmenovat „Odmítací dopis“ a odmítnete v něm existenci pohledávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55lida
12.9.13 10:58

Také jsem měla co do činění s MBA. Také pojišťovna Kooperativa, vše mám srovnané, tak následoval doporučený dopis, s tím, že u nějaké MBA žádný dluh nemám a že jim nic platit nebudu. Nějaké náklady řízení je oprávněn vymáhat pouze soud popř. exekutor, ne nějaká společnost bez pověření a bez ověřené plné moci k zastupování za určitou firmu. Pokud se neprokáží, že takové zmocnění mají, aspoň ověřenou kopií, nebudu s nimi jednat. Podvodníků je u nás dost. Na vše odpovídejte pouze doporučenými dopisy a fotokopii dopisu si uložte dobře a k tomu poddací lístek. Zatím se mi dále po doporučeném dopise neozvali.

• Citovat
  • Nahlásit
55lida
12.9.13 12:12

Přidám ještě něco. Každý, komu přijde od soudu platební rozkaz a bude podávat odpor, musí podat ještě k němu vyjádření k žalobě- nově. Kdo podá jen odpor, soud se tím nezabývá a hned hodí exekuci. Pozor na to, je to v novele zákona, dřív stačil jen podat včas odpor. Nyní již ne! :cert: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
14.9.13 13:00

Dobrý den. Muže mi někdo vyvsvětlit jak si muže dovolit mba naučtovat náhradu nákladů vymáháni vyší jak vymáhaná částka. bývali manžel při rozchodu slibil že bude dětem platit urazovky. 1×za 3měsice 440 každemu. včera mi přišel dopis že mám zaplatit 2×440,– a 2×800( jejich náhrada). volaji mi co 30min a pak pošlou sms kde vyhrožuji návštěvou jejich inspektorkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55lida
14.9.13 13:13
@mamicka2010 píše:
Dobrý den. Muže mi někdo vyvsvětlit jak si muže dovolit mba naučtovat náhradu nákladů vymáháni vyší jak vymáhaná částka. bývali manžel při rozchodu slibil že bude dětem platit urazovky. 1×za 3měsice 440 každemu. včera mi přišel dopis že mám zaplatit 2×440,– a 2×800( jejich náhrada). volaji mi co 30min a pak pošlou sms kde vyhrožuji návštěvou jejich inspektorkou.

Zaplatila bych pojišťovně, které je dluženo osobně na pobočce s vystavením dokladu o zaplacení, který je třeba si řádně uložit. Mba by šel doporučený dopis, že nejsou oprávněni vymáhat žádné náklady řízení, to může soud nebo exekutor. Výhrůžky jejich návštěvou jsou psychický nátlak na lidi, aby platili. Mně se zatím s požadavkem na náklady řízení už neozvali. Nevím, jak by je prokázali. Jejich podnikání se dle výpisu z rejstříku ubírá jiným směrem…

• Citovat
  • Nahlásit
14.9.13 13:25

Myslite si že mi pojištovna ČP přistoupí na splátkovi kalendář? žiju sama s dětmi a otec na ně neplati

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Resty
19.9.13 12:55

Ahoj…nic bych jim neposílal zavolali mi, stím že se zeptaly kdy uhradím dlužnou částku a když jsem je poprosil o nějaké doložení dluhu tak nic nemají…!!! Radím neposílat ani korunu!!! :cert: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
889
27.9.13 15:01

Hm mě otěžují 10tileté dítě smkama že je pan Diviš a že je dlužník a že se s nima má spojit a zaplatit. Firma MBA koukám v tom má peknej bordel…zajímalo by mě kolik me bude ten telefon stát když jim zavolám at neobtěžují mojí desetiletou dceru… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat