Reklama

Podvozek pro vajíčka dvojčata

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 28.12.16 00:41
podvozek pro vajíčka dvojčata

Mám prosbu na zkušené mámy dvojčátek, se synem jsem používala na kratší přechody k doktorovi pod autosedačku Maxi Cosi Pebble podvozek Quinny Zapp, který jsem k tomu účelu měla vždy v autě. Porozhlížím se po něčem podobném i pro dvojčátka, ale nemůžu najít. Nemáte prosím tip? Něco opravdu malinkého skladného a nebo můžu zapomenout:-)

Reklama

Reakce:

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9973 příspěvků 28.12.16 01:33

@Almatka Dvojčata jsem neměla, ale kamarádka měla Baby Jogger Select - předpokládám, že by na Maxi Cosi mohl mít adaptéry. Ale to je teda normální sporťák, nikoli „golfky“.

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 31.12.16 15:54

@Slečna Ferka děkuju moc:-) Doufala jsem, že se najde něco lehčího a menšího…

Blešík
Extra třída :D 12119 příspěvků 31.12.16 16:06

Co valco snap duo? Na ten jsou adaptéry na MC sedačky. Osobní zkušenost nemám, ale duo si holky docela chválí :think:

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 31.12.16 16:35

@Almatka vím co máš nejspíš na mysli, mám také dvojčata, proto jsem si kdysi tento obrázek uložila-ale sama jsem nic podobného neměla a ani netuším kde to sehnat.

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 01.01.17 17:24

@ilonka12 to vypadá jako nějaké golfky Inglesina, ne? Jen dojem ani nevím proč…

@Blešík kouknu, díky:-)

Almatka
Kelišová 6757 příspěvků 01.01.17 17:27

@ilonka12 našla jsem tady je něco podobného, to by mohlo být ono…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama