Podvozek pro vajíčka dvojčata

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 28.12.16 00:41
podvozek pro vajíčka dvojčata

Mám prosbu na zkušené mámy dvojčátek, se synem jsem používala na kratší přechody k doktorovi pod autosedačku Maxi Cosi Pebble podvozek Quinny Zapp, který jsem k tomu účelu měla vždy v autě. Porozhlížím se po něčem podobném i pro dvojčátka, ale nemůžu najít. Nemáte prosím tip? Něco opravdu malinkého skladného a nebo můžu zapomenout:-)

Reakce:
Slečna Ferka
Extra třída :D 10209 příspěvků 28.12.16 01:33

@Almatka Dvojčata jsem neměla, ale kamarádka měla Baby Jogger Select - předpokládám, že by na Maxi Cosi mohl mít adaptéry. Ale to je teda normální sporťák, nikoli „golfky“.

Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 31.12.16 15:54

@Slečna Ferka děkuju moc:-) Doufala jsem, že se najde něco lehčího a menšího…

Blešík
Extra třída :D 12124 příspěvků 31.12.16 16:06

Co valco snap duo? Na ten jsou adaptéry na MC sedačky. Osobní zkušenost nemám, ale duo si holky docela chválí :think:

ilonka12
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 31.12.16 16:35

@Almatka vím co máš nejspíš na mysli, mám také dvojčata, proto jsem si kdysi tento obrázek uložila-ale sama jsem nic podobného neměla a ani netuším kde to sehnat.

Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 01.01.17 17:24

@ilonka12 to vypadá jako nějaké golfky Inglesina, ne? Jen dojem ani nevím proč…

@Blešík kouknu, díky:-)

Almatka
Kelišová 6850 příspěvků 01.01.17 17:27

@ilonka12 našla jsem tady je něco podobného, to by mohlo být ono…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Honza v MasterChefovi odrovnal porotu: Má šest prstů, ale vaří jako zkušený mazák!

Stejně jako ty předchozí přináší i letošní řada kulinářské show MasterChef... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >