Podvrtnuté nebo zlomené zápěstí

Anonymní
2.11.19 14:37

Podvrtnuté nebo zlomené zápěstí

Ahoj ????
Zajímalo by me, jestli některá z vás mela podvrtnuté zápěstí? Jak dlouho vás to tak cca bolelo?
Ja si ho podvrtla už skoro před třemi týdny. Mam na ruce sadru ale boli me to pořád. Klidně me ta bolest dokáže v noci i probudit a nemůžu pak treba hodinu usnout. Boli me to jak v klidu, tak když rukou hybu. Když chci fungovat musím tu ruku aspon trochu používat. Když mi ruku vyšetřovali, bolelo to taky desne.
Je to normální? Ze to boli tak dlouho? Uz mi chtěli sadru sundat ale museli mi ji ještě nechat..

• Mam jeste podezření na zlomeninu člunkové kosti. Prý se může ukázat na rtg az po nějaké době, takže se bude rtg ještě doplňovat. S tím má někdo z vás zkušenost? Boli me ruka v oblasti zápěstí a pak ještě u palce na hřbetu ruky, v tech mistech kde by se kost mela nacházet. A ještě mi dodatecne ruka otekla.

Předem děkuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4231
2.11.19 15:09

Nejsem si jistá, ale pokud ti otekla ruka teď v sádře, na tvém místě bych jela na pohotovost. To by se dít nemělo a kontrolní rtg není od věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 15:20

Ruka mi otekla už cca před týdnem. Od té doby jsem byla na kontrole s prý je to normální, ale taky me to zarazilo. Na rtg jdu příští týden tak uvidim.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama