Podzimní snažení + grafy 2021

• Fotoalbum (84)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
299
18.9.21 08:53

Podzimní snažení + grafy 2021

Ahoj holky, zakládám tuto diskuzi pro snažilky na podzim, které budou ochotné vkládat i své grafy a diskutovat o nich.
Pro začátek vkládám svůj. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.9.21 09:33

Naděje :*

• Citovat
  • Nahlásit
86
18.9.21 17:36

Ahoj holky ráda bych se k vam přidala graf jsem sice ještě nedělala byla bych ráda za rady jak na něj atd bazalní teplotu jsem už pár krát měřila můžete mi poradit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
18.9.21 20:09

Můžete mi poradit nějakou aplikaci na zapisování grafu nejlépe v češtině dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
18.9.21 22:16

@Peťulinda29 na obchodu play zadej primo ovulacni kalendar. Tam ti jich vyjede dost.
Ja mam na womenzone.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
18.9.21 23:25
@Peťulinda29 píše:
Ahoj holky ráda bych se k vam přidala graf jsem sice ještě nedělala byla bych ráda za rady jak na něj atd bazalní teplotu jsem už pár krát měřila můžete mi poradit :lol:

Prostě hned po probuzení měřit, ve stejný čas, na stejném místě (pusa, pochva, zadek).
Já měřím v puse. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.21 15:47

Tenhle cyklus mam extreme dlouhy a asi anovulacni. :nevim: Nikdy jsem to tak nemela. Minuly cyklus ovulacni 26dni. Dnes uz jsem 41.den a ms nikde, ovulacni vystup tam byl, ale v te dobe take viroza a hned to zas spadlo. Nějak nevim co si o tomhle myslet a co cekat. Mam uz volat na gyndu nebo jeste cekat?    :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
299
20.9.21 22:34
@Anonymní píše:
Tenhle cyklus mam extreme dlouhy a asi anovulacni. :nevim: Nikdy jsem to tak nemela. Minuly cyklus ovulacni 26dni. Dnes uz jsem 41.den a ms nikde, ovulacni vystup tam byl, ale v te dobe take viroza a hned to zas spadlo. Nějak nevim co si o tomhle myslet a co cekat. Mam uz volat na gyndu nebo jeste cekat?    :nevim: :nevim:

Počkala bych do konce týdne a když nic, zavolala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
158
27.9.21 15:41

Ahoj holky, tady můj poslední cyklus, dnes 1.dc 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
27.9.21 15:48

Ahoj, přidám se k vám :mavam: jsem 12DC a vyhlížím, zda bude ovulace. Mívám hodně anovulacnich cyklu. Minule byla 19DC (viz graf) a nejspíš biochemko. Druhý graf je aktuální, BT se drží víceméně dole, ani neskáče. Kromě teda té neděle, ale tu teplotu nepočítám, protože byla po noci, kdy se hodně pilo a málo spalo 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
27.9.21 16:12
@PT PCE
@Anonymní píše:
Naděje :*

To vypadá dobře, držím palce, ať najdete // :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
27.9.21 16:14
@Anonymní píše:
Tenhle cyklus mam extreme dlouhy a asi anovulacni. :nevim: Nikdy jsem to tak nemela. Minuly cyklus ovulacni 26dni. Dnes uz jsem 41.den a ms nikde, ovulacni vystup tam byl, ale v te dobe take viroza a hned to zas spadlo. Nějak nevim co si o tomhle myslet a co cekat. Mam uz volat na gyndu nebo jeste cekat?    :nevim: :nevim:

Jestli tam při vzestupu byla viróza, BT byla zvýšena nejspíš nemocí. Takhle to vypadá bohužel na anovulacni cyklus :roll: v tom případě přeji, ať mrška dorazí co nejdřív a může začít nové snažení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299
27.9.21 18:52

Tak já 2DC :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
3.10.21 06:14

@PT PCE to mě mrzí :( hodně štěstí v dalším cyklu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2019
3.10.21 06:16

Ahoj :mavam: tak jak vypadají aktuálně vaše grafy? Je tu někdo na tom podobně a nastává mu to nekonečné čekání 🙈 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat