PODZIMNÍ SNAŽILKY -MIMINKA 07

4039
16.5.06 14:46

PODZIMNÍ SNAŽILKY -MIMINKA 07

PODZIMNÍ SNAŽILKY!!!!!
Pojďme si ukrátit čas… :wink:

Už sice jednoho čertíka doma máme, ale na podzim plánujeme zavolat si další miminko…A tak stejně jako před dvěma lety plánujeme snaženíčko. Teda taťka moc ne, spíš teda já…opět začínám šílet s přípravou, zdravé stravování, trošilinku zhubnout, baštit kyselinu listovou...... …měření BT, mrkám na trendy v porodnicích - i když s dvouletým odstupem se toho asi moc nezmění :twisted: , no prostě blázen.

Tak by mě zajímalo, jestli jsou tu další stejně postižené, které se JEŠTĚ NESNAŽÍ, ALE UŽ SE PŘIPRAVUJÍ, ABY TO S PRVNÍMI ŽLOUTNOUCÍMI LISTY A CHLADNÝMI RÁNY MOHLO VYPUKNOUT!!!!!!!

Abysme si pod vánoční stromeček daly // na testíku a příští léto budeme řešit porodnice, porody.....
Tak co kočky, jste tady????
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

511
16.5.06 16:02

Ahoj
taky planujeme na podzim poceti druheho miminka. Jedno uz mi ted spinka v postylce. Jmenuje se Filipek a 8.6. 04 bude rok. Tak se hlasim do klubu podzimnich snazilek.Alena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
16.5.06 16:03

oprava …a 8.6. mu bude…Alena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
16.5.06 16:32

Ahoj, já myslím, že pro početí je super každý roční období. Já tak dlouho čekat nevydržím, už jenom měsíc :D :D
Jinak se taky snažím, kyselinku i vitamínky, jen to hubnutí, ještě mi zbývájí 3 kila do předtěhu váhy, snad to stihnu. Tak všem držím palce :wink:
Abaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
16.5.06 16:50

Ahojky,
tak já se hlásím do klubíku :wink: :D . Máme doma jednoho raubíře. V září po dovolený plánujeme snaženíčko na dalšího potomka. Zhubnout potřebuju jako sůl, jelikož jsem se ještě stále nedostala na svou váhu :oops: . Kyselinu listovou už baštím teď. Od zítra plánuju střídmější a hlavně zdravější stravu.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
16.5.06 16:57

Ahojky Niky :-)
já se teda taky přidávám do klubu, plánujeme snaženíčko asi od října (po návratu z dovolený na Krétě, kam jedu s Mišákem :lol: ). Ještě teda nějaký jo velký přípravy nekonám, jo začala jsem trochu hubnout, ale zatím s nevalnými výsledky, bohužel :cry: . Ale už se chystám do lékárny pro Calibum babyplan, jedla jsem ho i u minulýho těhu. A jak vidím, tak i rok 2007 by mohl být hodně plodný 8) .
Zdravíme všechny budoucí snažilky
Peťulda a Mišák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
16.5.06 17:09

Teda NiKi, ten Supradyn má na tebe ale pozitivní účinky… Dokonce i mimi by si už chtěla :lol: :lol: :lol: :lol: Já vím, že jsi ho chtěla takto už dávno :)

Já nic neplánuji, u nás mimi spíše později. Na věkový odstup kašlu :wink: Po všech úvahách se přikláním k názoru, že každý věkový rozdíl je ten správný…

Vám všem přeji hodně štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
16.5.06 17:24

Musim priznat, ze pripravy taky jeste zadne nekonam. Vahu mam sice pred tehulkovskou, ale o zdravem jidle u me nemuze byt rec. Nevim, jestli je to tim, ze jeste kojim, ale porad bych jedla…a sladky… Vitaminy beru obcas Prenatal pro tehotne a kojici-hlavne kdyz mam depku a mam pocit, ze mi to pomaha. Alena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
16.5.06 17:28

Ahojky, tak se taky hlásim do klubu. Nedobrovolně. Včera jsem přišla o miminko v 6tt. Byla jsem na revizi dělohy a musíme půl roku počkat. Dodržet nějakou tu lhůtu na zregenerování. Takže od listopadu se budeme zase snažit. Teď mi to připadá jako neskutečně dlouhá doba. Snad to ale uteče a pod stromečkem budeme mít //. Vidím, že už všechny nějaké miminko máte. My jsme se snažili rok a půl a takhle to dopadlo. Vitamíny teď měsíc jíst nebudu, ale pak pomalu začnu. Stejně musím dodržet šestinedělí. Zatím je to ještě moc živý, ale miminko moc chceme. Tak snad to na podzim dopadne lépe než teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
16.5.06 17:46

Ahoj Jofi,
je strašné co se ti stalo a je mi to moc líto. Podzim je tu za chvíli a snad se nám všem podaří uvidět na testíku silné //. Hodně štěstí!!
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
16.5.06 19:01

Jofinko i mě mrzí, že to u vás tentokrát nedopadlo. Na podzim to ale určitě vyjde a pak už bude všechno vpořádku, uvidíš. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
16.5.06 19:19

No budu se snažit pro to udělat maximum. Zkusim říct doktorce o mojžíšovou a i ať mi doporučí vitamíny pro partnera. Já jsem jedla doteď calibrum baby plan. Teď si dám oraz a pak zase začnu. Ono se to docela prodraží, ty vitamíny. Budu si teď dělat očistné čaje a užívat si léto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4039
16.5.06 19:27

Ahoj podzimní snažilky!
Jú to jsem ráda, že v tom nejsem sama… :wink:
Pravda, podzim je tu už za chvíli :wink: tak se dočkáme. Ale budeme připravený dokonale, co?

alas - taky kojím, a chutě na sladký znám. A taky záchvaty vlčího hladu. Jak pár hodin nejím, třeba jsme na návštěvě, tak se neznám… Máme skoro stejný prcky, našemu Myšákovi bude 16.6. 1 roček… :wink:
Máš MS?

jana1 - po dovolený to vychází skoro na sto procent,takže to určo vyjde…

Peťuldo - zdravím!!! Další podovolenková snažilka se stejně starým mimčem. Sakriš, nejsou to ty první narozeniny našich drobků- že to s náma cloumá…??? Aby to nebyla jen nostalgie loňských vzpomínek na porod…haha…

Ba ne, dneska jsme se zrovna s manžou bavili o tom, že druhý rozhodně co nejdřív, dokud jsme ještě nevyspalý. Je to fakt, pak si člověk zvykne na relativní klid, vyspání a samostatnost dítěte a do toho blázince kolem řvoucího nesamostatného uzlíčku se mu už nebude chtít.....

Mirri - jó jsem v pohodě a svěží!!!! Snad firma vyrábějící SUpradyn nekrachne, to by byl průůůůůšvih… :twisted:

NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
16.5.06 20:28

NiKi - i mě si nakazila. Už mám jeden kousek doma :twisted:
Neměla by ti firma dát nějakou provizi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
898
16.5.06 21:19

Ahoj podzimní snažilky,

tak tohle je téma, kvůli kterému jsem se konečně zaregistrovala :D

I já už mám doma jedno mimi, je mu deset měsíců. Na dalším bych byla ochotná pracovat hned po šestinedělí (pořád přemýšlím proč, vždyť právě teď miminko mám?!), ale s manželem jsme se dohodli, že začneme na podzim (říjen, listopad).

A protože už tu nějaké maminky jsou, tak nadhodím otázku, která pro mě bude čím dál víc aktuální: budete se pokoušet o „páreček“, nebo to necháte náhodě? Kdysi jsem četla na rodině diskusi o ovulačních testech a pohlaví dítěte a ráda bych to zkusila, možná spíš ze zvědavosti, než že bych Kulíškovi nepřála bráchu :) Co vy na to?

Mel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama