Podzimní,zimní miminko

19.10.19 20:48

Podzimní,zimní miminko

Dobrý den, mám takovou otázku… první mimčo no třeba je to hloupé ale…jak oblékáte miminko když je těch 7-10 stupňů na podzim a naopak jak když je 0-5 stupňů je to hodně velký rozdíl co se týče oblékání nebo pak dáváte navic deku a tak… :lol: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

257
19.10.19 20:52

Pridavam vrstvu oblečení, overal nebo kombinezu a fusak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 20:55

@Micilin
Takže když je kolem těch 7-10 stupňů fusak není potřeba ale pouze klasický obléct a overal deku? Spíš když klesne teplota pod těch 5 stupňů tak k tomuhle přidat fusak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12402
19.10.19 20:59

Já měla tak teplý fusak, že jsem do něj dítě dávala jen v relativně tenkém overalku (body, dupačky a overal), ale opravdu až když bylo kolem nuly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7264
19.10.19 21:03

@Kyticka611 pro me byla nejuzitecnejsi vec celorocni fusak. Deka mi nevyhovovala, lehkou decku jsem pouzivala max. v lete, kdyz mi nevadilo, ze se dite odkope nebo ze pod ni bude foukat. Na podzim a v zime, kdyz bylo tepleji, dala jsem miminko do fusaku v domacich vecech nebo pridala tenky overal, jak bylo chladneji, dala jsem teplejsi merino overal nebo kombinezu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1125
19.10.19 21:05

Mam ted fusak jaro/podzim. Mimco ma pres bleceni plysovy overalek. Pridavam pri dopoledni prochazce deku. Po obede bez deky. Az se ochladi, dam zimni kombinezu. A az bude kolem nuly, tak zimni fusak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
19.10.19 21:07

Existuje i takový přechodový fusak na jaro a podzim. Takže záleží pak na tobě, co budeš preferovat. Ted když je ještě relativně pěkně dávám overalek lehčí, deku a nanoznik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14300
19.10.19 21:57

Oblikam jako sebe akorát do kočáru dávám teď deku navíc a v zimě navic fusak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama