Pohádala jsem se s mužem

Anonymní
28.2.20 07:30

Pohádala jsem se s mužem

Ahojky,

ráno jsem se pohádala se svým mužem a hodně mě mrzelo, co mi řekl. Kvůli mým zdravotním potížím nám trochu hapruje sex, ale já se snažím, jenže neumím mít náladu „na povel“. On se hrozně často tváří tak flegmaticky, bez výrazu… Já ho miluji, ale někdy mě to prostě vysiluje, on jinak nemá chybu, postará se, pomůže mi, je zodpovědný, jen ty jeho nálady. Dnes ráno jsme se pohádali, protože měl něco odeslat a zařídit a neudělal to, tak se ptám, kdy to tedy udělá a on, že prostě někdy. To mě, jako perfektcionistu totálně hodí do varu, logicky. Tak jsme se štěkli a já mu říkám, jak tedy ode mě může čekat nějaké vzrušení, když se věčně tváří takhle a on, že ode mě už nic nečeká a já na to - tak proč semnou jsi? A on? NEVIM. Jsme spolu 6 let, máme jinak hezký vztah, proto mě tohle hodně překvapilo. Miluju ho a on mě, řekl to asi v afektu, ale hrozně mě to zabolelo…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12098
28.2.20 07:35

Dyt si mu nadhodila na smec, tak co cekas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18462
28.2.20 07:35

No tahat sex do hádek je blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14316
28.2.20 07:40

Myslím, že jste oba z nedostatku dupačky pěkně frustrovaní, pak je k hádkám jen kousek. Pokud spojuješ jeho zaúkolování povinnostmi s tvým vzrušením, tak se fakt nedivím, že už od tebe nic nečeká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 07:42

Klid a studený obklad na čelo

Klid, partner je nervózní, protože nic není, a tak je takzvaně “na první našlápnutí”
Zbytečně si nekaz den hádkou. Proste neudělal hned, co jsi po něm chtěla. Zeměkoule se točit nepřestane. Za hodinku mu pošli sms, ze Tě hádka mrzí a ze Ti na něm záleží a zas bude dobře. Uvidíš večer, až se vrátí z práce. Úplně milej chlap:wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 08:09
@Dlouhá punčoška píše:
Klid, partner je nervózní, protože nic není, a tak je takzvaně “na první našlápnutí”
Zbytečně si nekaz den hádkou. Proste neudělal hned, co jsi po něm chtěla. Zeměkoule se točit nepřestane. Za hodinku mu pošli sms, ze Tě hádka mrzí a ze Ti na něm záleží a zas bude dobře. Uvidíš večer, až se vrátí z práce. Úplně milej chlap:wink:

Kdybys jen tušila, jak jsi vedle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
28.2.20 08:19

Aneb jak přejít od zařizování k tomu, že nemáte sex. No já nevím, myslím, že jsi to tím spojením se sexem přehnala. Nevím jak jsi mu to podala, ale taky by mě naštvalo, kdybys mi v rámci řešení něčeho co se mělo zařídit řekla, že jak se mnou máš mít sex, když mám furt blbej ksicht… :nevim: jasně žena není na tlačítko, ale je fajn si uvědomit, že ani chlap. Na to, abyste měli spolu sex byste se měli umět naladit společně. Nečekat, že jeden či druhý bude pořád vyvyjet více aktivity. Ptát se v hádce proč s tebou je, je ještě větší blbost. Měli byste se spolu naučit mluvit v klidu a vysvětlit si to, ne na sebe házet špínu v hádce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15681
28.2.20 08:25

A co jsi čekala? Že ti uprostřed hádky řekne, že je s tebou z lásky? Když nejsi připravena na odpověď, tak se neptej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 08:26

„To mě, jako perfektcionistu…“ Mohla bys to aspoň napsat správně, když jsi ten perfekcionista. Co tím chci říct? Nikdo není dokonalý a odpověď „nevím“ by pro mě byla naprosto dostatečná. Lidi nejsou roboti ani supermani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10946
28.2.20 08:29

Tak jestli jsi čekala, že v hádce ti na otázku „proč se mnou jsi?“ odpoví „protože tě miluju, Blaženo, ty vole ne?“, tak to asi těžko. Myslím, že jeho reakce byla úplně přirozená a nevyvozovala bych z toho nějaké důsledky. Stejně tak to, že ti odsekl na dotaz na přesný termín, kdy něco udělá, vidím jako normální chlapovinu. Znáš ten vtip?-když chlap slíbí, že něco udělá, tak to udělá a nemusíš mu to každý půl rok připomínat ;) Když jsi to chtěla hned, mohla jsi to udělat sama. Vyřešte si ten sex, ty se koukej občas do té nálady hodit sama a nečekat, že tě bude hodinu dobývat. A hned vám bude oběma lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 08:31

@smutny klaun2
Nevím jak Tobě, ale nám doma - pokud se rafnem - tak to funguje. Ale co funguje jednomu páru, nemusí fungovat tomu druhému.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10946
28.2.20 08:33

@Dlouhá punčoška @smutny klaun2 Taky myslím, že tohle funguje jen naoko. Můj muž by po tomhle taky přišel a dál nic neřešil, byl navenek v pohodě, ale měl by to tutově někde zasunuté, rozhodně by to nebylo vyřešené, natož zapomenuté :nevim: Omluva podle mě v tomhle případě je na místě, ale v klidu, z očí do očí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
28.2.20 08:39

Jestli vám nefunguje sex, tak se nediv, že řekl, co řekl. Bez sexu je chlap protivný a tváří se jak se tváří. Aspoň mu to nějak vynahraď nebo se snaž naznačit, že ho máš ráda a že po něm toužíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4488
28.2.20 08:43

Je to možný, že neví. Jelikož asi z toho vyplývá, že buď budeš muset ty zdravotní potíže a svoje mentální nastavení zvládnout anebo on bude věčně frustrován. Řekla bych, že nehodlá vydržet frustraci na věky, že ho prostě přestaneš bavit, což je vyjádřeno tím „nevím“.
Na jednu stranu jsi náročná - perfekcionistka -, jenomže na druhou stranu jsi v jeho očích podprůměrná. Ideální je vybalancovaný stav.
Takže když víš, že jeho hlavní problém spočívá v nedostatku sexu, tak bys holt měla využívat více náhradní způsoby, pokud nemůžeš z nějakého důvodu používat svoje tělo. Anebo svůj zdravotní stav nezneužívat jako omluvu, což nevím, zda je tvůj případ, ale zde na e-mimi jsem už toho četla dost a domnívám se, že některé ženy jsou spíše lenivé než že by nemohly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.20 08:44

No já myslím že ses ho tou narazkou na sex dotkla. Jestli to teď v téhle oblasti není moc ok, i když ze zdravotních důvodů a on je možná nejistý jestli je to jen tema zdravotnima problemama, říká si proč asi nechceš, a ty mu absolutně mimo kontext vpalis že se u toho tváří blbě…tak si myslím že se fakt urazil. Na tomhle je citlivý každý a chlapi to fakt hodně prožívají. To bych si asi nedovolila nikdy komentovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama