Pohádali jsme se a došlo i na rány

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 22:44

Pohádali jsme se a došlo i na rány

S přítelem máme vztah na houby … na začátku byla jeho bývalá. Krátce po rozchodu začal chodit semnou … s ní stále v kontaktu. Už semnou spal a psal ji, ze kdyby nebyl zákaz vycházení, ze by za ni jel… Paní mi pak psala, všechno posílala, vyhrožovala, a pak že na mě nekoho pošle … Nějak jsem to vstřebala. Pritel se ji zastával, protože podle nej nebyla zlá, ale jen zoufalá.
Pak to začalo, neustále nějaké holky na instagramu, jednou psal i nějaké své ex, že je Škoda, že už nemají archiv četu a že se tam dalo najít. Mně mezitím kleslo sebevědomí na nulu, vrátili se mi problémy z dětství a musela jsem zacit brát AD. Pritel má jednou za čas světlou chvilku, nebo třeba mi obcas dá pusu … dneska jsme se pohádali, já ho prastila 2× polštářem a on se po mně pak nahmátl a vrazil mi naštěstí na stehno, obličej jsem schovala, takovou, ze tam ještě teď mám obtisk a nejspíš budu mít i modřinu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
240
13.1.22 22:47

Přítel bude pěknej blbec. Proč s ním ještě seš? Kopni ho do zadku. Nejspíš seš mladá. Ať si jde za bejvalkou nebo za jinejma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 22:49

Když on se obcas snaží, ale vždy se všechno vrátí do stejných kolejí… a já ho miluju a verim, ze když si uvědomí, ze se někdy nechovà hezky, ze bude jiný

• Citovat
  • Nahlásit
2105
13.1.22 22:49

Proboha proč si snim. To že tě od začátku takhle psychicky týrá a teď už i fyzicky.
Není den aby tu nebylo toto téma. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10858
13.1.22 22:51

Tys ho napadla a cítíš se dotčená, že si to nenechal líbit?
Nikdo tě nenutí s ním být, tak ze sebe nedělej oběť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
13.1.22 22:51
@Anonymní píše:
Když on se obcas snaží, ale vždy se všechno vrátí do stejných kolejí… a já ho miluju a verim, ze když si uvědomí, ze se někdy nechovà hezky, ze bude jiný

Promiň ale pokud to vidíš takhle tak si hodně naivní :zed:
Honem uteč dokud jsi ještě v celku :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
13.1.22 22:53

Tobě ho přidělil národní výbor? Tohle mám fakt nejradši, tak od něj odejdi, co řešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
277
13.1.22 22:54

Zakladatelko, přečti si po sobě ten úvodní odstavec. „Máme vztah na houby“ je klíčové slovo. Ty sama víš, že máte vztah na houby, od začátku co je s tebou vypisuje bývalým a jak sama píšeš, ještě spoustě dalším holkám, že by se s nimi chtěl sejít a ty kvůli takovému odpadu, vzdáleně připomínajícímu přítele bereš anti-depresiva?!?

Nevím jestli tě k němu váže nějaká finanční závislost ale jestli můžeš okamžitě se s ním rozejdi. Děti si s něčím podobným vůbec nepořizuj a zbav se toho co nejdřív…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10858
13.1.22 22:54
@JiříkMazlík píše:
Proboha proč si snim. To že tě od začátku takhle psychicky týrá a teď už i fyzicky.
Není den aby tu nebylo toto téma. :(
Čteš to? Ona mu dvakrát flákla polštářem. On se ohnal.
Proč s ním je? Protože je hloupá a na lepšího nemá. Není to žádný týraný chudák. Chce s ním být, jen si jako drama queen chce počíst, jaký je ten její hajzlik. Ale odejít nechce, jen se politovat a karavana jede dál.

Příspěvek upraven 13.01.22 v 22:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
13.1.22 22:59
@ontarova.stara píše: Čteš to? Ona mu dvakrát flákla polštářem. On se ohnal.
Proč s ním je? Protože je hloupá a na lepšího nemá. Není to žádný týraný chudák.

No za dvě rány polštářem dát pěsti do držky tedy stehna když uhnula je od chlapa dost ubohý :nevim:
No to že od začátku je to takhle na houby se divím proč sním je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035
13.1.22 23:18

Další kopretina, co sem napíše svůj srdceryvný příběh. Když ti všechny napíšeme, ať od něj odejdeš, tak napíšeš, že se určitě změní a že ho miluješ.
No, pomoz si sama, radu nechceš. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1423
13.1.22 23:21

Tak jaký si to uděláš takový to máš. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
399
13.1.22 23:35
@Netopýr1 píše:
Další kopretina, co sem napíše svůj srdceryvný příběh. Když ti všechny napíšeme, ať od něj odejdeš, tak napíšeš, že se určitě změní a že ho miluješ.
No, pomoz si sama, radu nechceš. :roll:
:palec: Je to tak… Bohužel…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
13.1.22 23:45
@ontarova.stara píše: Čteš to? Ona mu dvakrát flákla polštářem. On se ohnal.
Proč s ním je? Protože je hloupá a na lepšího nemá. Není to žádný týraný chudák. Chce s ním být, jen si jako drama queen chce počíst, jaký je ten její hajzlik. Ale odejít nechce, jen se politovat a karavana jede dál.Příspěvek upraven 13.01.22 v 22:59

No flakat ho polstarem nemela. Ale ma od nej odejit uz jen proto, ze maji vztah na houby. On si vypisuje s zenskyma, ona kvuli nemu bere AD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5629
14.1.22 00:05
@Anonymní píše:
Pritel má jednou za čas světlou chvilku, nebo třeba mi obcas dá pusu … dneska jsme se pohádali, já ho prastila 2× polštářem a on se po mně pak nahmátl a vrazil mi naštěstí na stehno, obličej jsem schovala, takovou, ze tam ještě teď mám obtisk a nejspíš budu mít i modřinu…

jeho cas uz vyprsel,
ted je na tobe, kdy to pochopis a prasknes dvermi navzdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat