Pohádali jsme se - chci toho moc?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.5.22 08:15

Pohádali jsme se - chci toho moc?

Přítel hraje často na PC a já jsem teď byla cely víkend pryč a v pondělí u toho také seděl. Včera jsem si koupila nové prádlo a říkala mu, at se podívá. On se tedy podíval, nic neřekl a pak seděl na PC zase až do večera. Respektive do 23:30 … mně upadla miska a škrábla jsem úchyt na šuplíku, který je už beztak starší a odlupuje se kousek dřevěného dekoru na myčce (to jsem lepila, aby to neodstávalo, ale to mu nevadí) a kousek lišty se také odlupoval, také mu nevadilo. Ale řekl, že dneska ten škrábnutý úchyt prostě vyřeším. Mrzelo mě, že mě nedal ani špetku pozornosti. Často si musim aj o prituleni říct, sám od sebe nic nedělá. Mluvit jsme o tom zkoušela… Jo a ještě mi včera řekl sprostý slovo, že jsem. A to me jako mrzelo hodně… to se nedělá. Poradíte mi, jak si získat tu pozornost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33841
18.5.22 08:17
@Anonymní píše:
Přítel hraje často na PC a já jsem teď byla cely víkend pryč a v pondělí u toho také seděl. Včera jsem si koupila nové prádlo a říkala mu, at se podívá. On se tedy podíval, nic neřekl a pak seděl na PC zase až do večera. Respektive do 23:30 … mně upadla miska a škrábla jsem úchyt na šuplíku, který je už beztak starší a odlupuje se kousek dřevěného dekoru na myčce (to jsem lepila, aby to neodstávalo, ale to mu nevadí) a kousek lišty se také odlupoval, také mu nevadilo. Ale řekl, že dneska ten škrábnutý úchyt prostě vyřeším. Mrzelo mě, že mě nedal ani špetku pozornosti. Často si musim aj o prituleni říct, sám od sebe nic nedělá. Mluvit jsme o tom zkoušela… Jo a ještě mi včera řekl sprostý slovo, že jsem. A to me jako mrzelo hodně… to se nedělá. Poradíte mi, jak si získat tu pozornost?

poradím ti - rozejdi se s takovým hovadem, které o tebe nemá sebemenší zájem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2396
18.5.22 08:19

Proč chceš pozornost takovýho hovada? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
18.5.22 08:24

Poslat do oběhu a poohlédnout se jinde. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13338
18.5.22 08:25

Musíš jej orálně uspokojit u toho hraní her. To je největší erotika kterou můžeš dostat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
18.5.22 08:33

To už jsi zase ty s antidepresivama a pláčem ve vaně? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659
18.5.22 08:34

Vyhoď mu klávesnici z okna a budeš mít pozornosti až až. A jeho za ní, no s ním stačí vyrazit dveře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.22 08:36

Nebyla bych s nikým takovýhle :( on se nezmění :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
18.5.22 08:36

Ahoj, pozornost znovu získáš, až nebude tak měsíc na PC. To se ti ale nejspíš nepovede, protože pro dost chlapů, co hrají hry ( nejvíce online ), je to závislost. Pokud neomezí PC, pak u Vás lepší budoucnost nevidím.

Dupni si, že se ti nevěnuje. Je ve vztahu a pokud ho chce udržet, tak dělějte něco spolu. Kino, divadlo, procházky, výlety… Pokud nic z toho neděláte a on je většinu času na PC, ty děláš věci kolem a čekáš až se ti bude věnovat, tak se v takovém vztahu netrap. Znám to moc dobře z okolí. Čím dál více kluků hraje hry a vztahy se rozpadají.

Počítačovým hráčům ( online hry ) intimita nic moc neříká. Sex a šup zase hrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.22 08:38
@unuděná píše:
To už jsi zase ty s antidepresivama a pláčem ve vaně? :think:

Mě i napadlo jestli není ta s těmi variacemi sýrů, to tu už bylo dýl, jestli víš co myslím ;) i když se samozřejmě vůbec nemusí jednat o tu stejnou osobu protože takovýchhle blbu co je zajímá jen počítačová hra je hodně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10444
18.5.22 08:44
@unuděná píše:
To už jsi zase ty s antidepresivama a pláčem ve vaně? :think:

Dávám tomu tak 90% :D Zase si tady všichni vyplácáme játra, že s takovým debžou nemá smysl být a počkáme měsíc na další vývoj :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
18.5.22 08:44
@Michelle_M píše:
Dávám tomu tak 90% :D Zase si tady všichni vyplácáme játra, že s takovým debžou nemá smysl být a počkáme měsíc na další vývoj :D

Přesně tak. To je vážně zoufalý, ať už je to smyšlený nebo to opravdu žije :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42537
18.5.22 08:45

Nijak, odejdi, je to k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6724
18.5.22 09:14
@Anonymní píše:

Ziskas si jeho pozornost tim, ze ho kopnes s rozbehem do zadele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25771
18.5.22 09:16

Pošli ho do perdele, uleví se ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu