Reklama

Pohádka o sněhulákovi, co si koupil ledničku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hoa Mai
Kelišová 5564 příspěvků 14 inzerátů 22.12.16 09:51
Pohádka o sněhulákovi, co si koupil ledničku

Ahoj, hledám název pohádky z dětství. Byla to krátká pohádka spíš pro menší děti o sněhulákovi, co se bál, že na jaře roztaje a tak udělal na rybníku kluziště, vybíral od dětí peníze do pokladničky a za ně si pak koupil ledničku, ve které přečkal do příští zimy. Neznáte někdo? Netušíte, jak se ta pohádka jmenuje?

Reklama

Reakce:

sara1000
Kelišová 5543 příspěvků 2 inzeráty 22.12.16 10:32

@Hoa Mai
Promin, netusim.
Ale ten pribeh je proste kouzelny :srdce:

Elishka1
Závislačka 2577 příspěvků 22.12.16 11:36

http://www.gardik.cz/…-videt-leto/
tohle to není, viď?

Hoa Mai
Kelišová 5564 příspěvků 14 inzerátů 22.12.16 12:05

@sara1000 Já tu pohádku jako malá milovala, ještě k tomu byly moc hezké obrázky.

@Elishka1 Hm, bohužel ne. Přijde mi, jako by tam byla inspirace tou pohádkou, co znám, ale není to ono.

mesicek.na.hnoji
Povídálka 19 příspěvků 22.12.16 12:20

Napadá mě, že by to mohlo být od Miloše Macourka, ale nic konkrétního jsem nenašla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama