Pohádková kniha s pěknými ilustracemi

145
8.3.21 13:10

Pohádková kniha s pěknými ilustracemi

Pěkný den, mohla bych poprosit o tip na pohádkovou knihu pro tříleté děti, kde je na každé straně ilustrace a přitom i dostatek textu? Bez obrázků to u nás nejde a když je tam jen pár řádků, tak to zase nebaví mě 😀 Budu ráda za jakékoliv doporučení, u nás je oblíbená Moje pohádková knížka, viz foto. Díky moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
482
8.3.21 13:15

Už nás teď vedou Pohádky bratří Grimmů od Svojtky. Ty ilustrace jsou vážně nádherné a příběhy jednoduché na pochopení, žádné složité výrazy. Prostě jsou to klasické pohádky. https://www.levneknihysvojtka.cz/…ratri-grimmu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
8.3.21 13:25

@Dinomama Děkuju moc, přesně něco takového jsem hledala! :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352
8.3.21 14:02

Lesní majáles

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
8.3.21 14:18

@Salorka Vypadá taky krásně, díky! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352
8.3.21 15:35

@annyz My se k ní rádi vracíme i teď s prvňáčkem a zjistili jsme, že je i druhý díl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
8.3.21 21:31

@Salorka Googlila jsem co to šlo a je vážně úžasná, akorát beznadějně vyprodaná, ale budu číhat, snad se k ní jednou dostaneme ;) Děkuju za skvělý tip :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3822
8.3.21 21:39

Lední medvídku, kam pluješ - moc krásné ilustrace
Veverka a malý nosorožec - stejný autor
Slon a mravenec - tady jsou ty ilustrace trochu netradičnější, nepůsobí úplně prvoplánově dětsky, tak uvidíš, jestli by se líbila, ale příběh je fakt krásný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5352
8.3.21 22:05

@annyz zkus ještě mrknout na bazar databázi knih jestli někdo neprodává

A jak píše @klamonožka Lední medvídek je super, myslím, že dva díly taky máme :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
9.3.21 12:45

@klamonožka medvídka i veverku určitě pořídím, jsou nádherné.. Malý bude mít v dubnu narozeniny, to bude krásný dárek :) Díky moc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
20.3.21 23:58

Děvčata zkuste www. knihobot.cz super nabídka formou bazárku i za pár kaček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.21 03:34

Ti otravní králíci, Neptáček, Gruffalo, Gruffalinka, Ondřej jde do školy (o škole to není a jsou tam pěkné obrázky), Havran nezbeda - Je těžké nezlobit, Havran nezbeda-Všechno je moje, Proč nekveteš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat