Pohádky pro čtyřletou holčičku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kyle
Povídálka 36 příspěvků 06.08.19 18:44
Pohádky pro čtyřletou holčičku.

Zdravím Vás, moje dcerka pořád kouká na stejné pohádky, Prasátko Pepa a Tlapková patrola, je to pořád dokola a už mi to vážně leze na nervy, asi jsem krkavčí matka, ale já už nemůžu slyšet ani ty znělky. :D Neznáte nějaké podobné pohádky, co by ji mohli zaujmout? Zkoušela jsem jí pouštět na co koukali synové, když byli menší Požárník sam, Pat a Mat, Bořek stavitel, ale to jí vůbec nebere.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Calendulka
Kecalka 397 příspěvků 06.08.19 18:48

Máša a medvěd, Sofie První, Elena z Avaloru?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 18:50

To co jste psala jsou vylozene klucici, se nedivim, ze ji to nebavi:D co třeba Šmoulové, ovečka shaun, vecernickove pohadky(medove, a ty jine zviratka od chaloupka, bob a bobek, krtek, tarbici). Dcera hodne kouka i na spievankovo, smejko a tanculienka na jejich pohadky hrane, nebo nejake ty princeznovske (princezna sofie, elena) nebo my little pony…

marka123
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 06.08.19 18:50
@Anonymní píše:
To co jste psala jsou vylozene klucici, se nedivim, ze ji to nebavi:D co třeba Šmoulové, ovečka shaun, vecernickove pohadky(medove, a ty jine zviratka od chaloupka, bob a bobek, krtek, tarbici). Dcera hodne kouka i na spievankovo, smejko a tanculienka na jejich pohadky hrane, nebo nejake ty princeznovske (princezna sofie, elena) nebo my little pony…

Anonym omylem:D

stinga
Echt Kelišová 8530 příspěvků 06.08.19 18:52

@Kyle aáú, aáú - to jsem neměla otevírat, dcera 2 r 9 m to samé, Tlapková patrola vede a v závěsu Peppa a skoro nic jiného ji nebaví
teda jen malinko - na dobrou noc O pejskovi a kočičce - na tabletu, je to takové uklidňující, uspávací
a občas vezme na milost Máša a medvěd - to je takové výchovné
Pat a Mat, Bořek stavitel to už je pro dnešní přetechnizované děti moc staromódní, pomalé a statické

stinga
Echt Kelišová 8530 příspěvků 06.08.19 18:55

Tulipán - Smejko a Tanculienka, Čiperkové to už se 4leté líbit nebude, dcera to sledovala tak do 2 r a 3 měsíců, pak najela též na Tlapkovou patrolu a Peppu.
Krteček a večerníčky ji nebavilo nikdy.

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 06.08.19 18:57

U nás dcera 4,5 roku a frčí Máša a Medvěd (v ruštině) a teď na déčku vláčky Chuggington a před tím Viking Vig. Jo a ještě vlastně Mickyho klubík…

Příspěvek upraven 06.08.19 v 19:13

Dana V
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 06.08.19 19:06

U nas take frci Tlapky, o vikendu jdem na ne se synem i do kina :mrgreen: pro holcicku bych zkusila Fazolcinu kavarnu, Nela princezna rytirka, Schimer a Shine, Masa a medved, Hura za hadankou, Hadej jak moc te mam rad, vsechno davaji na Nick jr nebo Jim Jam

Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 06.08.19 19:15
@Kyle píše:
Zdravím Vás, moje dcerka pořád kouká na stejné pohádky, Prasátko Pepa a Tlapková patrola, je to pořád dokola a už mi to vážně leze na nervy, asi jsem krkavčí matka, ale já už nemůžu slyšet ani ty znělky. :D Neznáte nějaké podobné pohádky, co by ji mohli zaujmout? Zkoušela jsem jí pouštět na co koukali synové, když byli menší Požárník sam, Pat a Mat, Bořek stavitel, ale to jí vůbec nebere.

Pošťák Pat, samozřejmě mašinky Chuggington, Ovečka Shaun, Mickeyho klubík a všechno, co dávají v Kouzelné školce. Baví ho i Želvy ninja, ale to se mi moc nelíbí.

stinga
Echt Kelišová 8530 příspěvků 06.08.19 19:19

@Dana V taky půjdem na Tlapky do kina, a dcera když se dívá na Nick Jr, tak sedí a říká „tlapky budů, tlapky budů“ prostě všechno bere jako odpad a čeká, kdy začne Patrola

PHV
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 06.08.19 19:22

Holky tak koukam, že netrpím sama :lol: u nás taky jenom tlapky :lol:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 06.08.19 19:33

Doktorka Plysakova, Princezna Sofie

barbuchablond
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 06.08.19 19:34
@stinga píše:
@Kyle aáú, aáú - to jsem neměla otevírat, dcera 2 r 9 m to samé, Tlapková patrola vede a v závěsu Peppa a skoro nic jiného ji nebaví
teda jen malinko - na dobrou noc O pejskovi a kočičce - na tabletu, je to takové uklidňující, uspávací
a občas vezme na milost Máša a medvěd - to je takové výchovné
Pat a Mat, Bořek stavitel to už je pro dnešní přetechnizované děti moc staromódní, pomalé a statické

Syn objevil pohádky a televizi až po třetím roce, do té doby neměl zájem a na Pata a Mata by teď (4,5 roku) mohl koukat nonstop.

Co Krysáci? Ty jsou u nás populární i jako čtení před spaním.

zrcadlo
Echt Kelišová 7578 příspěvků 06.08.19 19:40

Jeden z mála kreslených seriálů, který se i mně moc líbí, je „Hádej, jak moc tě mám rád.“ To se kolikrát podívám s dětmi. Dcera (čerstvě 4) má jinak ráda už i dlouhé Disney pohádky, např. Kráska a zvíře, Lví král, Popelka, Šípková Růženka, Na vlásku apod.
Sofie první byla velký hit (ale ta její rozcapená sestřička mi pila krev), Šmoulové jsou v klidu, hodně měla ráda Tulík a Týnka.

Natálka26
Kelišová 5934 příspěvků 06.08.19 19:43

@Kyle

Shimmer a Shine, Krkonošské pohádky, Scooby Doo, Tlapkova patrola, pat a mat, maxipes Fík, pejsek a kočička a miluje na Zoom(u) netradiční zvířecí přátelství.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama