Pohádky pro malé princezny

12938
26.11.19 09:34

Pohádky pro malé princezny

Ahoj,

mám doma dvě malé holčičky, princezny. Když už se jim pustí pohádka, tak se rády dívají na Lego friends, Barbie, Barbie dream house, Doktorku plyšákovou, Princezny (Lociku, Ariel, Sněhurku,…).
Ráda bych Vás poprosila o tipy na nějakou pěknou pohádku, protože už ty naše máme docela okoukané. :mrgreen: a vzhledem k tomu, že nemáme TV, tak bych si ráda postahovala i něco dozásoby na vánoce.

Zároven se nám líbí i pohádky jako třeba Zpívej, Polární expres (škoda te nehezké animace), medvídek Pů, Hračky (to hodně, to máme všechny 4 díly + premiové), Auta (opět všechny díly vč premiových)..

Tak děkuji za inspiraci a rozšíření obzorů :mrgreen:

Jo a za sebe tedy určitě ne nic stylu WITCH a taková ta japonská anime, co nahání hrůzu :oops: holky chodí do školky, tak něco naivního, hezkého, bez násilí a ano genderově nevyrovnaného, protože nás ted fakt baví princezny :lol: kde žena pasivně čeká na záchranu od chrabrého rytíře, který si ji na oři odveze na svůj zámek při západu slunce :mrgreen: :lol: a nebo styl barbie, kde se to točí okolo zvířátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12938
26.11.19 09:35

Kdysi ještě za dob, kdy jsme měli kabelovku :lol: běžely i nějaké pohádky, kde byla Barbie vílou a žily v tulipánech, nebo tak něco :think: taky to byly pěkné pohádky, jen už vůbec nevím ten název :nevim:

No každopádně děkuji, těším se na diskuzi :P :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
26.11.19 09:51

Zvonilka, ta má několik filmů. Winx, ty mají seriál i film. Možná by se líbilo i monster high, ty novější filmy jsou celkem pěkné, i když ne úplně princeznovske :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30460
26.11.19 10:11
@chs.jasmin píše:
Kdysi ještě za dob, kdy jsme měli kabelovku :lol: běžely i nějaké pohádky, kde byla Barbie vílou a žily v tulipánech, nebo tak něco :think: taky to byly pěkné pohádky, jen už vůbec nevím ten název :nevim:No každopádně děkuji, těším se na diskuzi :P :mrgreen:

Když si zadáš ns CSFD Barbie, vyjedou ti všechny filmy. To, co myslíš ty, je zřejmě Mariposa a Elina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12938
26.11.19 10:14

@Kriss Tina Jé winx jsem sledovala s malým bratránkem, když jsem hlídala :lol:

@Bábrdl Super, děkuju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12938
26.11.19 11:13

Tak jsem narazila na pěknou pohádku : Horseland - jezdecký klub :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
26.11.19 11:17

@chs.jasmin jee horseland je super, to sem chtěla minulý týden pustit synovi a zapomněla sem na to, díky za připomenutí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
26.11.19 11:27

Také nemáme tv, ale píšu, co se našim holkám moc líbilo v předškolním věku, co je princeznovské tak s hvězdičkama.
Hledá se Nemo, Rebelka,tři oříšky pro Popelku, jak vycvičit draka, Všechny Disneyovky (hledej na wiki), jak dostat tatínka do polepšovny, Byl jednou jeden život, Tři bratři, POvídání o pejskovi a kočičce, Mimišéf, Toy story, Petr pan, Doba ledová, Akce MOjžíš, Piráti na Albertýně, děti z Bullerbinu, zlatovláska, Labutí trumpetka, Josef král snů, divné ale Pýcha a předsudek (seriál), Ať žijí ratíři, ať žijí duchové, Mikeš, Pyšná princezna, Královna Viktorie - rok cca 1954, Sisi také cca 1960, V hlavě, Méďa bédě, Lotrando a Lubejda, šíleně smutná princezna, Roztomilý mazlíček, Anděl páně 2, Balerína (2019), kouzelná romance, princezna na hrášku (animov.), starostliví medvídci,..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
26.11.19 11:28

Ps. teda ne s hvězdičkama, ale takhle:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12938
26.11.19 12:29
@harim píše:
Ps. teda ne s hvězdičkama, ale takhle:)

jojo ona hnvězdička hodí text do kurzívy :mrgreen: ale pochopila jsem. Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10885
26.11.19 12:33

Ty různé Zvonilky jsou fajn. A japonský animák bych nezavrhovala, třeba Můj soused Totoro je nádherný film i pro předškoláky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
26.11.19 13:36

@chs.jasmin Nevím, jestli jste viděly, ale co princezna Sofie, Elena z Avaloru, Angelina Ballerina. Moje cca pětiletá dcera je též na princezny, ale teď na déčku běží 7T a to miluje:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12938
28.11.19 11:55

Ještě bych poprosila náhodou nějaké pohádky s baletní tematikou? Stáhla jsem Barbie baletní školu a dcera je z ní nadšená :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat