Pohlaví 11tt na utz dle fotky

Anonymní
20.11.20 12:42

Pohlaví 11tt na utz dle fotky

Ahojky vsem,
Byla jsem na utz v 11tt a překvapilo mě. Jak krasne uz jde miminecko takhle brzy vidět. A když koukám na tu fotecku vidim srdíčko mezi nozkama. Myslíte, že to už může jít vidět? Vidíte to tam? :oops:
Je nám jedno, co to bude. Mam pocit, ze u všech kromě sebe to poznám, jsem teda i stále na vazkach jestli se nenecháme překvapit až u porodu, ale kdyz me to tam tak prekvapilo😀. Prvního synka jsem vedela až kolem 20tt, nechtel se ukázat. Ale taky mi teda přišlo, že nebyl tak zřetelný na utz jak teď to naše druhé štěstíčko.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
7790
20.11.20 12:48

V poměru k velikosti hlavičky to určitě nebudou pohlavní orgány :roll:

• Nahlásit
19712
20.11.20 12:49

Jaky srdicko? Uvedomujes si, ze v tomhle tydnu deti nemaji vyvinuté pohlavni organy? Pohlavi se určuje podle sklonu pohlavniho hrbolku a to na tehle fotce nenajdes, protože je z blbeho uhlu :nevim:

• Nahlásit
83
20.11.20 12:50

Jasný, není třeba na mě hned spustit - uvědomujes si a podobne, položila jsem slusne dotaz :roll: tak v klidu. Díky za odpověď

• Nahlásit
250
20.11.20 12:51

Jestli tim srdickem myslis varlatka, tak ty ted urcite nevidis, v tuto dobu podle me nelze rozeznat ani podle pohlavniho hrbolku, na to je jeste minimalne tyden cas.

• Nahlásit
28359
20.11.20 12:59

@AnonymkaAd
Vidím rozmazaný flek. Ani doktor si nebývá ve 13tt jistý. Nechala bych to na porod, vydržet se to rozhodně dá. Problémeček má okolí. Chce to vědět. Jako by to bylo to nejdůležitějši na světě. Mně by v první chvíli zajímalo, jestli má všechno, co v tom období má mít.

• Nahlásit
83
20.11.20 13:02
@Russet píše:
@AnonymkaAd
Vidím rozmazaný flek. Ani doktor si nebývá ve 13tt jistý. Nechala bych to na porod, vydržet se to rozhodně dá. Problémeček má okolí. Chce to vědět. Jako by to bylo to nejdůležitějši na světě. Mně by v první chvíli zajímalo, jestli má všechno, co v tom období má mít.

Ano jasne. To mě samozřejmě zajímalo, to že se ptám na tohle je protože mě tam to srdíčko překvapilo. Kdybych tady tu konverzaci mohla smazat raději ji smažu, když zase vidim ty odpovedi🙄 Jasne, ze me zajima zdravé miminko. A jak píšu je nám jedno co to bude a je mi jedno co okoli. Díky mějte se.

• Nahlásit
22238
20.11.20 13:04
@AnonymkaAd píše:
Ahojky vsem,
Byla jsem na utz v 11tt a překvapilo mě. Jak krasne uz jde miminecko takhle brzy vidět. A když koukám na tu fotecku vidim srdíčko mezi nozkama. Myslíte, že to už může jít vidět? Vidíte to tam? :oops:
Je nám jedno, co to bude. Mam pocit, ze u všech kromě sebe to poznám, jsem teda i stále na vazkach jestli se nenecháme překvapit až u porodu, ale kdyz me to tam tak prekvapilo😀. Prvního synka jsem vedela až kolem 20tt, nechtel se ukázat. Ale taky mi teda přišlo, že nebyl tak zřetelný na utz jak teď to naše druhé štěstíčko.

To srdíčko tam sice vidím :mrgreen:, ale pochybuju, že je to pipka :lol:to by bylo opačně ;) je to mázlá nožka..

Příspěvek upraven 20.11.20 v 13:06

• Nahlásit
28359
20.11.20 13:05
@AnonymkaAd píše:
Ano jasne. To mě samozřejmě zajímalo, to že se ptám na tohle je protože mě tam to srdíčko překvapilo. Kdybych tady tu konverzaci mohla smazat raději ji smažu, když zase vidim ty odpovedi🙄 Jasne, ze me zajima zdravé miminko. A jak píšu je nám jedno co to bude a je mi jedno co okoli. Díky mějte se.

Je brzo. To, co vidíš, není to, co si myslíš.

• Nahlásit
8221
20.11.20 13:14

V 11tt nejde nijak poznat pohlaví. Kolem 13tt pouze ze sklonu pohlavního hrbolku. Takže je to na 51 %kluk a na 49%holka.

• Nahlásit
5247
20.11.20 14:02

@AnonymkaAd https://m.maminka.cz/…-zacne-lisit myslím že tady je to moc pěkně vysvětlené

• Nahlásit
29407
20.11.20 14:14

Prosimtě. To srdíčko je stín druhé nohy. Jak si myslíš, že lze poznat pohlaví v tomto týdnu a ještě k tomu z boku? :D

• Nahlásit
110
20.11.20 14:35

Nejde tam vidět vůbec nic ;)

• Nahlásit
2297
20.11.20 14:49

@AnonymkaAd doktora se nezeptáš a pak se ptáš tady, ta logika mi uniká :nevim:

• Nahlásit
60910
20.11.20 15:04

V tomhle tt a z této fotky ani omylem..