Cítíte pohlaví jinak, než výsledek UTZ?

Anonymní
17.7.13 13:14

pohlaví dítěte a šestý smysl

Ahoj holky,
chci se zeptat jestli se některé z vás stalo, že jste byly přesvědčené o tom že nosíte v bříšku dejme tomu chlapečka, sr. by vám řekl holčičku ale narodil se vám skutečně chlapec?
Anonym z os. důvodů.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.7.13 13:15

Pardon opravda
*Dr. by vám řekl…

• Nahlásit
  • Citovat
4478
17.7.13 13:15

Tuseni pohlavi se mi v obou pripadech potvrdilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
574
17.7.13 13:16

Od sedmého týdne jsem si hladila břicho a říkala jménem své dcery…každý se mi smál, co když to bude kluk…prostě jsem to věděla, na 100%…nedovedu to vysvětlit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13802
17.7.13 13:17

Tušila jsem kluka, uz řekl kluka a byla to holka :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
donaga
17.7.13 13:17

Vlastní tušení je na nic, to je přece 1:1 a statisticky významný počet dětí snad žádná matka tady neměla :mrgreen:. Prostě buď budeš v budoucnu tvrdit „já to tušila, i když mi Dr říkal opak“ a nebo budeš mlčet (s tím, že je člověk o něčem přesvědčen a pravda to není se většinou lidi moc nechlubí).

• Citovat
  • Upravit
17.7.13 13:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
chci se zeptat jestli se některé z vás stalo, že jste byly přesvědčené o tom že nosíte v bříšku dejme tomu chlapečka, sr. by vám řekl holčičku ale narodil se vám skutečně chlapec?
Anonym z os. důvodů.

Já byla u obou přesvědčená že to bude holka. :nevim: :nevim: A mám dva kluky. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5758
17.7.13 13:20

Taky jsem od počátku prvního těhotenství tušila kluka a kluk to je. Teď jsem si šíleně přála holku, ale taky jsem věděla, že to bude kluk…a je, nebo to teda aspoň stále tvrdí UZ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
17.7.13 13:21

Já jsem byla přesvědčená že je to kluk, protože jsem kluka chtěla, ale pořád někde v tý hlavně se ozývalo je to holka ale nechtěla jsem tomu věřit a máme holčičku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419

Já věděla, že to bude holka. Nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11626

Já už od začátku na malou mluvila jako na holčičku i ten můj byl přesvědčený že je to holčička. Potvrdili nám to na všech UZ i na tom posledním v 32tt ale furt to ještě není na 100%.No uvidím u porodu jestli moje a přítele tušení je správné :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.13 13:23

@Monika92 Půjdeš do třetího? ;) Třeba napotřetí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6177
17.7.13 13:27

Já to měla tak, že od začátku jsem věděla, že to bude kluk…fakt jsme to cítila nějak :nevim: když mi v 15+0 doktor oznámil, že myslí, že to bude kluk, vůbec jsme se nedivila :kytka: Já si tedy chlapečka hrozně přála, tak jsem si to možná vsugerovala do hlavy, že nosím kluka a ono to vyšlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140

Nam teda dr. nic jineho netvrdila, ono se splest neslo, ale taky jsem od sameho zacatku rikala, ze to bude kluk a je :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ahoj já tušila už před těhotenstvím, že to bude chlapeček a chlapeček to je, truhé bych chtěla chlapečka, ale mám stejného tucha jako před malým…a to je ten, že druhé mimčo bude holčička…tak uvidíme :)

Příspěvek upraven 17.07.13 v 13:28

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama