Pohlaví dítěte dle močového měchýře

1
2.6.21 13:45

Pohlaví dítěte dle močového měchýře

Ahoj, byla jsem na screeningu ve 13 týdnu a bylo mi řečeno, že je to na 90% kluk podle močového měchýře. Spíše jsem se měla zeptat doktorky jak to přesně poznala ale máte někdo s tímto zkušenost? A jak moc tomu můžu věřit?

PS: je mi samozřejmě jasné že na 100% to budu vědět až při porodu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9010
2.6.21 13:50

To spíš podle pohlavního hrbolku. Podle mocovyho měchýře určitě ne. Ve 13 týdnu bych to brala ještě hodně s rezervou. Mě to řekli špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20778
2.6.21 13:56

Určuje se to podle sklonu pohlavního hrbolku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
2.6.21 13:57

Podle močového měchýře to určitě nepoznaji, to se určuje podle sklonu pohlavního hrbolku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
2.6.21 14:03

Počkala bych si na 2. Screening. V tomto týdnu je to spíš jako hádání z věštecké koule. Mně u druhého dítěte řekli, že spíš kluk. No a mám doma holčičku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
709
2.6.21 14:03

Jak píší holky výše :). Podle pohlavního hrbolku. Měchýř je blbost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
2.6.21 14:26

Mne třeba vždy zajímalo, proč se pohlaví určuje jen podle vzhledu zevního genitalu… neříkám hned na prvním screeningu, tam se ještě vše vyvíjí, ale později? Když umí změřit šířku ledvinovych panvicek, najít ko krevní struktury v mozku nebo srdci, zkoumat naplněnost žaludku a mocaku…pro by se nemohli podívat třeba na vaječníky, delohu? Hned by bylo jasno. Ale nějaký důvod to asi mít bude, jinak by se to určitě dělalo, předpokládám, že nejsem první, koho to napadlo… ale je to zajímavé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1447
2.6.21 14:35

Mi u screeningu vždy určili pohlaví správně, tak si nemyslím, že je to hádání 😀 holčičku poznají prý i podle pánve. Věřila bych, že to bude kluk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
2.6.21 14:37

No,… jsem ve 20.týdnu a řekli mi, že pohlaví není poznat ani omylem :lol: :lol: :lol: ten 13tý týden bych brala spíš orientačně, pokud je to podle močovýho měchýře a nebylo vyloženě vidět pohlaví, ale třeba to vyjde, přeci jen už jich ty doktorky pár viděly tak asi ví kdy si můžou troufnout něco říct

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4610
2.6.21 15:24
@Nickjmeno píše:
No,… jsem ve 20.týdnu a řekli mi, že pohlaví není poznat ani omylem :lol: :lol: :lol: ten 13tý týden bych brala spíš orientačně, pokud je to podle močovýho měchýře a nebylo vyloženě vidět pohlaví, ale třeba to vyjde, přeci jen už jich ty doktorky pár viděly tak asi ví kdy si můžou troufnout něco říct

Ve 20. týdnu už jde pohlaví poznat velmi jasně, pokud ho miminko ukáže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
2.6.21 15:46
@SlečnaDahlia píše:
Ve 20. týdnu už jde pohlaví poznat velmi jasně, pokud ho miminko ukáže.

Pokud ho ukáže :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
2.6.21 16:02

Mně doktorka řekla ve 13tt, že dle pohlavního hrbolku to může být jak holka, tak kluk (prý by bylo potřeba ještě mimco tak o cm větší, aby se to dalo určit). Ale řekla mi, že nevidí žádné chlapecké rysy (bohužel jsem se nezeptala, podle čeho to hodnotí). Na dalších třech UZ mi byla potvrzená holčička, takže to poznala správně i bez pohlavního hrbolku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
2.6.21 18:09

Na prvním screnn mi řekl doktor na 70 %kluk.. Druhý screnn kloucka potvrdil❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
2.6.21 20:08
@Baruss2 píše:
Ahoj, byla jsem na screeningu ve 13 týdnu a bylo mi řečeno, že je to na 90% kluk podle močového měchýře. Spíše jsem se měla zeptat doktorky jak to přesně poznala ale máte někdo s tímto zkušenost? A jak moc tomu můžu věřit?PS: je mi samozřejmě jasné že na 100% to budu vědět až při porodu :D

Tak mě řek, že nic nevidí 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat