Pohlaví dítěte podle stáří krve a věku

Anonymní
5.6.20 20:34

Pohlaví dítěte podle stáří krve a věku

Dobrý večer chci se zeptat je mi 37 a příteli 42 jaké pohlaví dítěte budeme mít jinak podle stáří krve já mám B - a partner A+ jen se ptám není to důležité jestli jste některá tohle zažila

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12315
5.6.20 20:41
@Anonymní píše:
Dobrý večer chci se zeptat je mi 37 a příteli 42 jaké pohlaví dítěte budeme mít jinak podle stáří krve já mám B - a partner A+ jen se ptám není to důležité jestli jste některá tohle zažila
:zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7644
5.6.20 20:41

Přírodu neoser. eš, pohlaví ovlivňuje spermie, ne? Tyhle výpočty z něčeho je jako vsadit sportku :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
5.6.20 20:42

U nás to nevyšlo 3× ze tří pokusů :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2056
5.6.20 20:43

Podle ‚stáří krve‘ máme čtyři kluky… zvláštní, že všichni čtyři maj pipinu… přesnost té metody už si z toho dopočítej sama :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20079
5.6.20 20:43

Stáří krve je krevní skupina? Co to je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
5.6.20 20:46

Měl by to být kluk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2351
5.6.20 20:59

No pokud to není důležité, tak by ses neptala :lol: Jinak tohle jsou fakt blbosti. Jestli ti to nějak pomůže, tak mám s chlapem 5 letý věkový rozdíl. První máme holku a teď po necelých 7 letech budeme mít kluka :nevim: doufej, že budeš mít zdravý dítě a pohodový těhotenství s porodem a na nějaký věky a krve se vyse… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25688
5.6.20 21:31
@Anonymní píše:
Dobrý večer chci se zeptat je mi 37 a příteli 42 jaké pohlaví dítěte budeme mít jinak podle stáří krve já mám B - a partner A+ jen se ptám není to důležité jestli jste některá tohle zažila

Tabulku jsem si vygůglovala a musím ti sdělit, že náš syn měl být holka a já jsem zas měla být kluk. Opravdu tomu někdo věří? :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8373
5.6.20 21:35

Mně to kdysi počítala kámoška jinak, chtěla naše datum narození a datum poslední MS. Každopádně jo vyšel 2× kluk, ale divné je, že ten druhý má frndu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3969
5.6.20 21:44
@Aduš8 píše:
Mně to kdysi počítala kámoška jinak, chtěla naše datum narození a datum poslední MS. Každopádně jo vyšel 2× kluk, ale divné je, že ten druhý má frndu. :lol:

No vida, padesátiprocentní úspěšnost. A pak že to nefunguje. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8373
5.6.20 21:50

@Martina D. No a podle toho datunu narození a výměny krve zase dvě holky :lol: asi chyba v Matrixu, nebo co :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3969
5.6.20 21:51

Tak já mám 3 děti a 2krát to vyšlo a jednou nevyšlo. Prostě spolehlivá metoda. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3969
5.6.20 21:53
@Aduš8 píše:
@Martina D. No a podle toho datunu narození a výměny krve zase dvě holky :lol: asi chyba v Matrixu, nebo co :roll:
:lol: Už to chápu, ty metody se musí propojit a bude to pak stoprocentní. :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
5.6.20 23:02

Tak jsem na to koukla a mela bych mit dva kluky… No, mam parecek, takze… :lol: Ale cetla jsem tam neco o darcovstvi krve - pry kdyz chtete chlapecka, ma chlap pravidelne darovat krev, kdyz chtete holcicku, tak zas zena.. Manzel druhym rokem krev daruje a nase druhe dite je chlapeck :mrgreen:

Kazdopadne na nic takoveho neverim ;)

Jen pro zajimavost: kdysi mi mamka krouzila prstynkem na retizku nad rukou - vysly dve deti, holka a kluk. Testovaly jsme to nekolikrat a pokazde to vyslo stejne. Mam holcicku a chlapecka 8). Kdyz jsme to zkousely mamce, vysly ji 2 holky. Segre vysel 1 kluk, tak jsem zvedava, jestli to bude sedet :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama