Pohlaví dítěte podle stáří krve rodičů

14
1.12.19 11:55

Pohlaví dítěte podle stáří krve rodičů

Ahoj, měla bych na všechny malou prosbu, jestli byste mi nevyplnily krátký dotazník: https://docs.google.com/…7ZA/viewform
jehož výsledky potom můžete najít na Fb. Určení pohlaví miminka podle výpočtu stáří krve obou partnerů je u nás v rodině už skoro tradice, ale setkávám se i s tím, že to někde nevychází. Protože jsem analytický typ, velmi by mě zajímalo, jak je to doopravdy a Vás třeba taky, jak moc to je trefné, či nikoli. Děkuji za pomoc při vyplňování dotazníku! A všem přeji hezký den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29
1.12.19 11:58
@sima01 píše:
Ahoj, měla bych na všechny malou prosbu, jestli byste mi nevyplnily krátký dotazník: https://docs.google.com/…7ZA/viewform
jehož výsledky potom můžete najít na Fb. Určení pohlaví miminka podle výpočtu stáří krve obou partnerů je u nás v rodině už skoro tradice, ale setkávám se i s tím, že to někde nevychází. Protože jsem analytický typ, velmi by mě zajímalo, jak je to doopravdy a Vás třeba taky, jak moc to je trefné, či nikoli. Děkuji za pomoc při vyplňování dotazníku! A všem přeji hezký den :)

Tak třeba někdy ty děti jsou kukacky a proto to nevychází. Příroda je kouzelnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
1.12.19 12:02

Vyplnila bych, ale než bych se proklikala na rok narozeni rodičů, bych tu strávila celé odpoledne, nejde to nějak napsat přes klávesnici přímo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.12.19 12:05
@toma0105 píše:
Vyplnila bych, ale než bych se proklikala na rok narozeni rodičů, bych tu strávila celé odpoledne, nejde to nějak napsat přes klávesnici přímo?

Snažila jsem se udělat dotazník co možná nejjednoduší :) Stačí vědět data narození rodičů a narozených dětí a potom pohlaví. Já osobně jsem to měla za necelou minutku. Vážím si všech pokusů o vyplnění! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
1.12.19 12:11

Prostě mi to nejde, své datum narození vím, ale když rozkliknu objeví se mi tam 1.prosinec 2019,to mám pak klikat dotadu až se mi tam objeví můj rok narození, nebo jak???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.12.19 12:15

@toma0105 Kliknout na to pole datumu a ručně na numer. klavesnici tam zadat data narození. Například 12 03 2001

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
1.12.19 12:20

U nas v rodine je tradice, ze to nevychazi nikomu, delala jsem sobe a obe deti meho brachy a nevyslo nam to nikomu. Vyplnila jsem ti nas a nase dite, abyses presvedcila, ze je to proste hovadina, pohlavi urcuje chromozom muzovy momentalne nejrychlejsi spermie, ktera oplodni vejce, zadne stari krve, lunarni cinsky kalendar ani prstynek na nitce o tom nerozhoduji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11564
1.12.19 12:23

Vyplněno, hoď to pak i sem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11564
1.12.19 12:23

@dg80 mně to taky nevychází :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.12.19 12:30

@dg80 O to mi jde, vyvrátit tuto metodu, nebo ji potvrdit :) Ale to můžu udělat až v momentě, kdy se mi sejde určité množství dat. Děkuji za každou reakci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.12.19 12:31

@Lekninka91 Děkuji! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274

Nevychází

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Vyplneno ale jak to muze fungovat? Kdyz mas datum narozeni ditete ale ne datum poceti. Treba mi se termin podle posledni MS a termin podle ultrazvuku lisily o 2 tydny. Maly se narodil o dva tydny drive ale dala jsem moznost ‘o 0 mesicu’ protoze prece jen, 2 tydny neni mesic. Ale kdybych se ridila terminem MS tak by to vlastne mesic byl. A s manzelem mame stejny rok narozeni takze ten z nas kdo se narodil prvni bude mit vzdy starsi krev, protoze se nam obema bude ‘obnovovat’ ve stejny rok ne? 😀

• Citovat
  • Nahlásit
14
1.12.19 12:35
@Anonymní píše:
Vyplneno ale jak to muze fungovat? Kdyz mas datum narozeni ditete ale ne datum poceti. Treba mi se termin podle posledni MS a termin podle ultrazvuku lisily o 2 tydny. Maly se narodil o dva tydny drive ale dala jsem moznost ‘o 0 mesicu’ protoze prece jen, 2 tydny neni mesic. Ale kdybych se ridila terminem MS tak by to vlastne mesic byl. A s manzelem mame stejny rok narozeni takze ten z nas kdo se narodil prvni bude mit vzdy starsi krev, protoze se nam obema bude ‘obnovovat’ ve stejny rok ne? 😀

Ano, bude se obnovovat ve stejný rok, ale podle této metody pak „určí“ pohlaví dítěte ten z vás (jeho krev), kdo měl v tom daném roce narozeniny jako první.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.19 12:39
@sima01 píše:
Ano, bude se obnovovat ve stejný rok, ale podle této metody pak „určí“ pohlaví dítěte ten z vás (jeho krev), kdo měl v tom daném roce narozeniny jako první.

To by pak ale obe deti musely byt stejneho pohlavi a to nejsou :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat