Pohlaví dítěte z kraje těhotenství

Anonymní
14.1.20 14:13

pohlaví dítěte z kraje těhotenství

Maminky, stalo se vám některé, že vám doktor řekl, že z kraje (14-16.týden) řekl, že to vypadá na holčičku a později se ukázalo, že je to kluk?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1941
14.1.20 14:24

Jj stalo na 1.screaningu, ale ten byl trošku dřív kolem 12tt myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 14:39

Aha tak uvidím, mam doma holčičku, tak bych chtěla kluka. samozřejmě je nejdůležitější mít zdravé dítě. Bylo by ale hezký mít páreček a navíc ségra má dvě holky a u přítele v rodině je to taky samá baba, tak by byl fajn mít chlapáka. Navíc často mají bliž k mámě než holka. Já chtěla počkat do 20. týdne a nakonec jsem to nevydržela a zeptala se..Doktor říkal, že je to odhad, ale vypadá to zase na holku…
Tak jsem chtěla vědět, jestli je ještě šance, že to bude jinak…No když to bude holka, budu taky samozřejmě ráda :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
7097
14.1.20 14:47

Kolem 13.tt se to odhaduje podle sklonu pohlavního pahorku. Mně to u syna řekl a vyšlo to, u dcery to viděl až na 2.screeningu v 23.tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14530
14.1.20 15:00
@Anonymní píše:
Aha tak uvidím, mam doma holčičku, tak bych chtěla kluka. samozřejmě je nejdůležitější mít zdravé dítě. Bylo by ale hezký mít páreček a navíc ségra má dvě holky a u přítele v rodině je to taky samá baba, tak by byl fajn mít chlapáka. Navíc často mají bliž k mámě než holka. Já chtěla počkat do 20. týdne a nakonec jsem to nevydržela a zeptala se..Doktor říkal, že je to odhad, ale vypadá to zase na holku…
Tak jsem chtěla vědět, jestli je ještě šance, že to bude jinak…No když to bude holka, budu taky samozřejmě ráda :srdce:

tak nevim, spis se to rika a holcickach, ze maji bliz k mame. Nam se parecek podaril, ja si ale spis prala 2 holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1190
14.1.20 15:08

Takto brzy spis jen odhady, lepsi by to ukazala druha genetika. Tak vydrzet :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 15:13
@Anonymní píše:
Maminky, stalo se vám některé, že vám doktor řekl, že z kraje (14-16.týden) řekl, že to vypadá na holčičku a později se ukázalo, že je to kluk?

Udělej si jestli chceš takový 'čarodějnický trik '. U obou těhotenství mi to vyšlo dobře. A u kamarádek kterým jsem to dělala.. - taky :)

• Nahlásit
  • Citovat
5863
14.1.20 16:59

Je fakt, že kluci mají blíž k mámě. Nejjistejsi odhad je v tom 20tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 18:00

Byla jsem v 16. týdnu a už bylo vidět ze je to kluk a řekl nám to celkem jistě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 19:51
@Anonymní píše:
Udělej si jestli chceš takový 'čarodějnický trik '. U obou těhotenství mi to vyšlo dobře. A u kamarádek kterým jsem to dělala.. - taky :)

Jaký trik?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 19:53

@warita no mě tedy přijde že většinou holky trpí na mámu a kluci mají blíž k mámě :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.1.20 19:54

@warita ty tedy holky trpí na tátu jsem to mělo být

• Nahlásit
  • Citovat
14530
14.1.20 20:06
@Anonymní píše:
@warita no mě tedy přijde že většinou holky trpí na mámu a kluci mají blíž k mámě :)

Pokud myslis v batolecim veku, tak ano. V dospelosti pak naopak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama