pohlaví miminka a chybějící vaječník

574
10.10.07 13:03

pohlaví miminka a chybějící vaječník

Dobrý den,

chci se zeptat, jsem potřetí těhotná a vždycky je to holčička, jsem ráda a chci se zeptat na následující. V roce 2000 jsem byla laparoskopicky operována kvůli cystě na pravém vaječníku, kde mi následně bylo zjištěno, že cysta je velká tudíž mi vzali i vaječník. V roce 2004 jsem porodila holčičku, loni jsem otěhotněla, ale v 15tt jsem podstoupila potrat z důvodu Downového syndromu byla to holčička, a letos jsem těhotná znovu a opět čekám holčičku.

Je možné, že právě kvůli tomu chybějícímu vaječníku nemohu mít kluky?

Byla bych ráda kdyby jste mi odpověděli, opravdu mě to moc zajímá.

Děkuji Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2073
10.10.07 13:09

Tedy ja nejsem odbornik, ale mylsim, ze to na to vliv mit nemuze - pohlavi ditete preci urcuje otec…
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.10.07 13:13

PRESNE TAK POHLAVI URCUJE SPERMIE, TUDIZ OTEC.
VICE VIZ PRIRODOPIS 7.TRIDA…

• Nahlásit
  • Citovat
20466
10.10.07 13:56

Jo jo, Šárko, ty jako matka na pohlaví dítěte nemáš vůbec vliv. A holčičky jsou prý za odměnu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.10.07 14:03

Jestli ono v tom holky nebude něco víc, než nám řekli v oné zmíněné 7. třídě. Co já četla, tak vajíčko rozpozná kvalitní spermii, takže nakonec rozhoduje ono. :lol: No mě těší, že na tom taky mám podíl, tak bych tomu věřila :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
12
10.10.07 14:51

Verunko,přesně tak,jak píšou holky.Pohlaví určuje spermie.

Buď ráda,že holčička je zdravá…i když určitě chápu Tvoje rozčarování.I já čekám druhého chlapečka a včera jsem z toho byla trošku zklamaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
10.10.07 14:53

Verunko, neni to uplny nesmysl, jak tady anonym poukazuje na prirodopis sedmicky. Existuje teorie, ze telo zeny (vajicko) oplodneni koriguje. Bylo vysledovano, ze kluci se rodi zenam, ktere jsou fyzicky a psychicky vic fit (zejmena v danou dobu kolem poceti.) Neni to nelogicke, klucici plody totiz predstavuji pro matku vetsi zatez. Jsou vetsi, nachylnejsi k potraceni (viz Cernobyl), tezsi porodit. (Pak taky hur spinkaji :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.10.07 23:11

taky si myslim ze to j nesmysl a jeste musim reagovat n to ze kluci hur spinkaji,proto ze nas chlapecek uz od mala spinka celou noc a skoro celej den.vyzaduje jen jedno kojeni za noc:-)),takze kluci jsou taky za odmenu:-)))lenka

• Nahlásit
  • Citovat
9868
11.10.07 01:57

No, já mám vše na svém místě a hádej, kolik se nám narodilo kluků ;)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama