Pohlaví miminka- chci holku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.11.21 15:59

Pohlaví miminka- chci holku

Ahoj, jsem 24 TT a do teď jsem si myslela, že si nenecháme pohlaví miminka říct. Doma už mám tříletého chlapečka, tehdy jsem si kluka moc přála, manžel chtěl spíš holčičku. Teď u druhého jsme si řekli, že je to jedno a nenecháme si to říct, ale stejně ta holka visí ve vzduchu prostě. Doteď to stejně na ultrazvuku vidět nebylo tak mě zajímá kdy to řekli vám a zda to sedělo. Už asi tři týdny od velkého screeningu cítím takový vnitřní pocit že bych si moc přála holku, ale mám strach si to nechat říct, takhle tu naději na holku můžu mít až do porodu :lol: Straně se nemůžu rozhodnout, poraďte. Jak se pak vyrovnat a druhým klukem? Vůbec nevím kde se ta posedlost teď ve mě vzala, celé těhotenství doteď jsem si fakt říkala že mi to je jedno :).

Ps. Miminko je samozřejmě zdravé a to je priorita, za to jsme šťastní, jinak bych neřešila takové hlouposti jako pohlaví :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6932
5.11.21 16:07

Tak si to nenech říct, až to mimi po porodu uvidíš, zamilujes si ho ať to bude holka, nebo kluk.. Jinak tě chápu, která ženská by nechtela holcicku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.11.21 16:09

Já jsem si to nechala přesně proto radši říct, mám už holčičku, teď jsem těhotná a přesně - i když jsme říkali, že je to jedno, tak kluk visel ve vzduchu…a je to druhá holka :D mam měsíc do porodu, takže jsme s tím v pohodě a těšíme se, ale možná, kdybychom si to nenechali říct, tak bychom byli možná trochu zklamaní…a to by mi přišlo jakoby hrozně nefér vůči tomu miminku, i když člověk uplne svoje pocity neovlivní… Takže za mě být radši „zklamaná“ teď než na porodním sále :nevim: a jinak u obou holek mi to řekli už ve 12. týdnu…u prvni se trefili a teď ještě nevím, ale zatím pořád říkali, že holka… takže doma jedeme zase v růžové, teď už bych snad to překvápko za ten měsíc ani nechtěla :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1116
5.11.21 16:39

Ja jsem tehotna potreti. V prvnim tehotenstvi mi rekl dr az ve 20.tt, ze to bude holka. Ve druhem tehotenstvi mi rekl uz ve 12.tt, ze to bude kluk. V tomhle tehotenstvi mi rekl, uz v 16.tt, ze to bude holka. Na zacatku vsech tehotenstvi jsem vnitrne tusila, co cekame a ukazal mi to i prstynek, jak se s nim krouzi nad dlani ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
914
5.11.21 16:42

Já taky chtěla holku, cekame kluka, tak snad u druhého, ale radši bych si to nechala říct dříve, aby se člověk s tím srovnal, teď už jsem si zvykla a na chlapečka se těším :kytka:, ale je to jedno, člověk to neovlivní, hlavně ať jsou zdravé a šťastné :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3597
5.11.21 17:01
@Alušáček píše:
Tak si to nenech říct, až to mimi po porodu uvidíš, zamilujes si ho ať to bude holka, nebo kluk.. Jinak tě chápu, která ženská by nechtela holcicku :srdce:

Tyjo tak ja treba po holcicce nijak zvlast netouzim. Cekam prvni mimco, bude to kluk a popravde jsem tak nejak radsi, u nas se s tim musel smirovat spis manzel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11975
5.11.21 17:54

Jsem těhotná po třetí a nikdy jsem se netrefila. Vždycky jsem si myslela, že čekám to opačný pohlaví. U třetího jsem si to ani nechtěla nechat říct, protože sme měli už holku i kluka, ale nakonec mě doma přemluvili. Na 2 screaningu bylo vse pěkně vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1229
5.11.21 18:21

Ja jsem vzdycky chtela kluka. Asi proto, ze muj otec povazuje zeny za podlidi, takze mam v sobe strach mit holku, ackoliv me manzel presvedcoval, ze on holcicku chce. Mame 4 holky a pokazde jsem si to nechala rict na druhotrimestralnim screeningu. Prave proto, abych si na to mohla zvyknout a nebyla zklamana na porodnim sale. Zvlast ve 3. tehotenstvi jsem byla presvedcena, ze je to kluk - vzhledem k prubehu tehotenstvi. Nase holky nakonec vydaji za kluky a ja i manzel je milujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
5.11.21 19:42

@Janča6 Přesně takhle to mám já, jsem nejmladší ze tří dcer svýho otce a to jeho zklamání si v sobě nesu celej život. Takže já třeba holku nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
830
5.11.21 19:56

Tak si to nechte jako překvapeni.
Po porodu nebude zklamaný nikdo, budete šťastní at to bude holka nebo kluk, určitě ;)
A klidně dej na svou intuici, ja si byla u obou děti,,jistá” od nějakého 4 měsíce co to bude :) a bylo :D

Mít dva kluky je fajn, stejně jako je fajn mít dvě holky nebo páreček. Hlavně at je miminko zdravé :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9055
5.11.21 20:00

Já bych si to říct nenechala. Měla jsem takové cukání u třetího dítěte (první dvě jsme si taky říct nenechali) a vím, že kdybych si to nechala říct a zjistila, že čekám holku po dvou klucích, tak bych pak po zbytek těhotenství řešila, jak to budu dělat, co oblečení, hračky, jestli budou moct být všichni v jednom pokoji, nebo budeme předělávat byt - no prostě řešila bych spoustu zbytečností. Naštěstí jsem to vydržela a nejen, že jsem se nepřipravila o překvapení, protože s holkou jsem počítala minimálně, ale hlavně jsem nic neřešila. Prostě přišlo, co přišlo a ostatní se vyřešilo samo. A myslím si, že i spousta z těch, co před porodem řešily nějaké smiřování se s opačným pohlavím, by to po zjištění po porodu tolik neřešily. Jednak by na to neměly tolik času a jednak už často naběhne ty hormony lásky a máš to dítě ráda, i když je to fialové, pomačkané a má nos po tchánovi.
A jinak já si dva kluky nemůžu vynachválit. Jsou to víc tymovi hráči, než holky a potřebuji k sobě parťáka. Já mám kluky necelé 2 roky od sebe a je to skvělé. Tím teda nechci říct, že by holka nebyla skvělá, ale tu všeobecnou hrůzu, když téměř kdokoliv mluví o dvou klucích v rodině, jsem nikdy nepochopila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
6.11.21 22:47

@Hoa Mai
To znám. Mám doma teď čerstvě třetího kluka a ty soucitné pohledy ostatních mě vyloženě baví. Kluci jsou z bráchy úplně nadšení. Už teď jsou parťáci. Myslím, že první slovo, který prcek bude umět je gól, nebo Ronaldo či Messi. Místo knížky pro miminka mu ukazují fotbalové kartičky a dávají mu k tomu patřičný fotbalový výklad :) :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 07:22

@Ernais ano pro mě taky v prvním těhotenství převládala touha kluka a řekli nám ho hned ve 13 TT a kluk to fakt byl, doteď jsem potřebu po holčičce necítila, nevím co mě teď přepadlo, asi hormony 😁 👀

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 07:24

@Janča6 jeje no nám to právě nikde neřekli ani na screeningu, prý nožky u sebe a máme už 25 TT, tak nevím, se synem jsem to věděla už ve 13 TT, tak si říkám, jestli to teď není fakt osud a prostě to nemáme vědět :P

• Citovat
  • Nahlásit
K92
1090
7.11.21 08:06

U prvního dítěte jsem hned od začátku vnitřně cítila, že to bude kluk a byla to pravda. Doktorka mi to vlastně jen potvrdila. U druhého dítěte jsem si říkala, že je mi jedno co to bude. Další kluk by byl praktičtější, syn by bráchu asi víc ocenil, měla jsem vybrané i jméno a počítala jsem první týdny s chlapečkem. Pak se to najednou zlomilo a já od cca 15tt hrozně silně začala toužit po holčičce a cítila jsem, že to bude holka, byla to opravdu silná intuice. Úplně se to překlopilo. No a nakonec je to opravdu holčička. Jsem ráda, že jsem znala pohlaví. Druhé těhotenství bylo za trest, bylo mi hodbě zle a pořád nějaké problémy a chystání výbavičky byla jedna z mála radostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat