Pohlaví miminka- chci holku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
10.11.21 07:35

Jen pro pobavení, já byla do porodu David.
Ale taky už je to nějakých 25 let zpět. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 07:44

@K92 je to je hezké, já intuici nemám vůbec. Není prvního jsem si přála syna asyna mám, teď to beru trochu jako vy, kluk by byl praktičtější, holka by byla krásně do párečku.. těhotenství mám lepší než to první, takže až teď si to pořádně užívám bez komplikací, nemocnic a testů :D a výbavičku no tu si užívám neskutečně ikdyž nevím pohlaví, v rodině se nám má totiž narodit i holčička takže kdyžtak nějaké věci podaruji, ale vesměs můj styl jsou neutrální a kvalitní věci ;) takže na pohlaví nezáleží :palec: no asi jsem měla jen slabší chvilku, teď už mi to je zase jedno, hormony jsou kouzelné 😁 😜

• Citovat
  • Nahlásit
249
10.11.21 08:28

Ja se pridam, mam doma 2 leteho chlapecka, uz tehda jsme si sli s manzelem pro holcicku… ale jsem stastna ze je to chlapecek :) a ted jsem ve 21tt na druhem velkem utz jsem si to jako hrdinka nenechala rict (protoze touzim po holcicce a mam strach ze to bude dalsi pinda a ja budu sklamana), od toho utz nespim, furt na to myslim, stridave i brecim… des ty hormony :pocitac: tak premyslim ze zavolam ny gyndu zda si to pamatuje a rekne mi to. Myslite ze je to blbe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
10.11.21 17:54

@tony91

:lol: zkusit to můžeš ale nevím teda :nevim: Já bych asi nevolala, cítila bych se jak blbka :lol: my se domluvili, že si to necháme říct ale nikomu to neřekneme, jen teda nevím jestli to vydržíme :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3926
10.11.21 20:28

@tony91 tak si to nech rict na pristi kontrole, ne? Do te uz to vydrzis ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.21 15:47

@tony91 zkus vydržet a koupit miminku něco krásného i neutrálního do výbavičky😊 co by ti udělalo radost.. 🤫u mě to pomohlo, překonala jsem krizi a nakonec to pohlaví nevím a nechám se překvapit, budu mimíse milovat i s pinďourem i bez :D to vím jistě, navíc mi to strašně rychle utíká to druhé těhotenství, takže se určitě ani nenaděju a bude tady s námi :srdce: :srdce: držím palečky, být tebou tak bych vydržela když už ses k tomu dříve rozhodla :palec:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat