Pohlaví miminka po dvou chlapcích?

Anonymní
29.12.19 20:36

Pohlavi miminka po dvou chlapcich?

Holky cekame treti, realna sance na holcicku asi moc neni. Mam totiz dva kluky. Jsou tu nejake maminky kterym to vyslo po dvou klucich? A jaky byl prubeh tehu? Nam se mimi nechce ukazat. Jsme strasne zvedavi jestli se zadarilo a pokud ne, bude dalsi partak????????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3218
29.12.19 20:39

No rekla bych, ze mate 50% sanci, ze to bude holka, jako kazda těhotná :lol: (mozna az na nejaky vyjimky, co to maj dany geneticky) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38526
29.12.19 20:40
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3880
29.12.19 20:41

Mému vzdálenějšímu příbuznému to vyšlo, po pěti holkách mají kluky - dvojčata :palec: A pak ještě jednoho nečekaného chlapečka jako bonus, takže hlavní je nevzdávat se naděje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 20:43

Taky myslím, že nemáte o moc větší nebo menší šanci na holku jen kvůli tomu, že už máte dva kluky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11374
29.12.19 20:44

Šance je v tomhle případě vždycky 50%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
313
29.12.19 20:46

Je fakt, že znám víc rodin, kde pokud jsou 2 děti stejného pohlaví, tak to ani na potřetí nebyla změna - ale zas si říkám, že to nemusí být beznadějné… Mimochodem, zdá se mi (ale teda takových vícečetných rodin znám
jen jednotky, takže žádná velká statistika), že se to často zlomí u pátého dítěte, tak hlavně neztrácet elán. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3218
29.12.19 20:48

@listento a ja naopak znam spis ty rodiny, kde jim to prave napotreti vyslo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1648
29.12.19 20:49

Ahoj já mám dva kluky a do třetice holku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2347
29.12.19 20:49

U nás do třetice kluk. Gynekolog mi říkal, že to tak většinou u něj v ordinaci taky je, že po dvou dětech stejného pohlaví častěji bývá zase totéž. Ale znám i lidi co se jim do třetice změna povedla :lol: Stejně je důležité něco úplně jineho, tři zdravé děti jsou obrovský dar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22184
29.12.19 20:50

Já znám dvě a dvě rodiny po třech klucích a holkách. Můj táta má ze dvou vztahů taky jen holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
29.12.19 20:50

Já jsem narozená po dvou chlapcích. O prvního chlapečka mamka bohužel přišla ve 20tt, pak přišel brácha. Už nevěřili, že by mohli mít holku, takže u mě také počítali že budu kluk a ejhle jsem holka. Na pohlaví nezáleží, hlavně aby to dítko bylo zdravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5037
29.12.19 21:04
@Anonymní píše:
Holky cekame treti, realna sance na holcicku asi moc neni. Mam totiz dva kluky. Jsou tu nejake maminky kterym to vyslo po dvou klucich? A jaky byl prubeh tehu? Nam se mimi nechce ukazat. Jsme strasne zvedavi jestli se zadarilo a pokud ne, bude dalsi partak????????

Já mám dva kluky a po 7 letech jsem teď ve 28 tt a čekám holčičku ale teda ty kluky mám s jiným chlapem než teď čekám holčičku tak nevím jestli je to tím nebo ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
29.12.19 21:05

V jedne rodine, kterou znam, jsou tri kluci a ve druhe ctyri holky :D ale mate sance na holku asi jako každý..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.12.19 21:09

Já po dvou klucich holku. Ale otěhotněla sem úplně neplánovaně, ale princeznu máme na cestě :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama