Pohlavi miminka - prosim vyzkousejte a reknete, zda to fungu

288
10.2.04 14:48

Ahoj holky,

Zrovna jsem nasla odkaz na vypocet pohlavi miminka a strasne by me zajimalo, jestli to u vas fungovalo, nebo ne. Planujeme mimi a nevim, jestli ma cenu podle techto vypoctu planovat pohlavi. Najdete to tady:

http://sweb.cz/…pohlavi.html

Moc vsem dekuji!!!

Ahoj Dita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
10.2.04 14:54

ahoj Pupino, sama jeste mimco nemam, ale zkousela jsem tam zadat narozeni moji mamci a mesic a rok meho poceti a podle vysledku bych mela byt chlapec, coz bohuzel nejsem, takze si nemyslim, ze by ses podle tohoto vypoctu mela ridit :-) Podle me je zalozen jen na nahode......

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.2.04 15:57

Ahojky

Zkoušela jsem tak vypočítat mně i sestru,manžela,také jeho sourozence a vše vyšlo.

Také jsem si tím vypočítala,že bych měla mít chlapce.

Tak se pak ozvu:-)

Evča :-D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.2.04 16:03

Ahoj, vyzkoušela jsem to a vyšlo nám to. Zdeňka

• Nahlásit
  • Citovat
550
10.2.04 16:52

No moc se tím ovlivnit nedej, protože se Ti může stát, že budeš čekat dvouvaječná dvojčata jako mě a to pak jsou všechny tyhle babský rady na… Zatím nevím co se mi v bříšku hemží a ani jsem se nešla kouknout na ty www stránky, nechci se tím nechat ovlivňovat. Nejdůležitější je aby byla miminka zdravá. A co se Ti narodí? No přece Tvoje miminko a to bude vždycky to nejkrásnější, ať to bude holčička nebo chlapeček.

Asi jsem Ti moc nepomohla, ale nezapomeň, že máš také „omezené“ plodné dny a ani v ty se to nemusí povést. Spousta holek by Ti tu mohlo vyprávět.

Ale přeju Ti aby se Vám to povedlo v ten pravý čas a měli jste z prcka radost ;-)

Monča a housenky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
10.2.04 17:00

Ahoj Dito,

tak u mé holčičky a u mě to vyšlo a u bráchy a mámy ne. Podle čínského kalendáře mi zas vyšel kluk. Mám pocit, že jako všechny předpovědi je to tak 50:50. Myslím, že každá předpověď a výpočet staví na tom, že se občas trefí a občas ne, vždyť jsou jen dvě možnosti. A navíc, záleží taky tak trochu na taťkovi, ne?:-)

Radši neplánuj a nech to na přírodě.

Ariana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
10.2.04 18:33

Jde o to,že jsem počala na přelomu 9/10 měsíce.Takže já sice vím,že to bude holčička,tzn.-početí 10/03,ale pokud to bylo koncem září,pak to nevychází.A teď si vyber! :-))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1622
10.2.04 20:09

Ahoj,

mám dva kluky, ale dle výpočtu bych měla mít dvě holčičky.

Esterka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
454
10.2.04 20:47

Ahoj Dito,

neztrácej naději a zkus to.

Mně to vyšlo…já jsem holka a můj syn je kluk.

Tak papa, držím palce ke dvoum //

Klára+Kubík(15m)ze začátků Vrabčáků

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
10.2.04 21:07

Ahoj Dito,

u Terezky mě to vychází, u Vojtíška jenom pokud jsme počali na začátku listopadu,pokud to bylo ještě v říjnu tak to nevychází. A to bude asi problém většiny maminek,protože kdo z nás to ví na den?

Každopádně moc moc držíme palečky na ty dvě čárečky.

Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.2.04 21:13

v termínu 08/2003 nám podle výpočtu vychází chlapeček a chlapeček to taky bude :-) Takže jeden + bod pro výpočet..

Radim + Dáša

• Nahlásit
  • Citovat
2793
10.2.04 22:59

Ahoj Dito,já se řadím k těm,kterým to vyšlo,zkusila jsem i kámošku,a taky to dopadlo podle výpočtu.

Že byste Eden chystali bratříčka?

Přeju hodně štěstí,ahoj Hanka a Klárka

PS:Jsem ve fázi předsnažení,tak později zkusíme prubnout taky chlapečka :-P :-P :-P :-P :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
336
10.2.04 23:10

Tak mě to prevážně nevychází !

To spíš mi vychází ten čínský kalendář.

Podle mých výpočtů na 93%.

Mě osobně vyšel syn i dcera.Moji sourozenci i já. A spoustě kamarádek to taky fungovalo, jen u dvou tipoval špatně.

• ta jedna teď čeká druhé a taky tip vyšel špatně. Poprvé měla mýt jasného kluka a narodila se holka, teď měla mýt holku a bude to kluk podle animo. Že by to fungovalo u některých opačně??? :-D

Ať je to jak chce, příroda už sema rozhodne co že se to narodí a žáné tabulky to neovlivní.

Každopádně přeji hodně štěstí.

Nikol

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
167
11.2.04 01:13

Ahoj Dito,

tak bohužel z dostupných dat to mám jedna:jedna. Vojtíšek je správně chlapec, ale já bych měla být taky chlapec a to znám přesně den svého početí :-)

Radši si měř bazální teplotku, to je asi to nejspolehlivější, co jde.

Měj se hezky

Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ro
2159
11.2.04 01:41

Ahoj Dito,

tak Johana mi vyšla, Filip ne. Já jsem si taky nevyšla.

Asi bych se spíš spolehla na mrštnost spermijek. Nedávno tu vyšel hezký článeček, o tom v kterých obdobích ovulačního cyklu se snažit, aby to bylo tutovější, myslím, že není-li ti dáno počít v daném období snažené pohlaví, tak prostě neotěhotníš a musíš si měsíc či dva počkat. - Tak bych viděla konfrontaci astrologie a dalších věcí mezi nebem a zemí a tou vědeckou skutečností :-D

Každopádně držím palce.

Romana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama