Pohlaví miminka v 15 TT může se ještě změnit?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.11.21 14:53

Pohlaví miminka v 15 TT může se ještě změnit?

Ahoj :) teď jsem byla na kontrole u své gyn. v 15+2 a řekla skoro s jistotou, že by to měl být chlapec, je možné, že se spletla?
Celý život jsem naorientovana na holčičku, a uvnitř jí pořád cítím, je to možné?
Není to vůbec tak, tě chlapce nechci, chci hlavně zdravé miminko. Ale je možné, že to tělo i hlava cítí jinak? Měl to tak někdo? Proč to tak mám.. samotnou mě to zaráží..
Možná je to tím, že ani jako malá jsem si neuměla hrát s kluky a neměla ráda auta, zbraně. Byla jsem typická princezna, panenky, vlasy, šatičky.. :D A to mám teď, neumím nebo spíš si ani nerozumím s dětmi chlapeckého pohlaví..
Věřím že s porodem se to změní, ale i tak jsem z toho taková nesvá.. že si chlapečka neumím stále představit.

Pro zajímavost dávám fotku z utz :) nic tam bohužel vidět není.
Děkuji, a prosím bez útoků a hádek, není to třeba. l

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
252
10.11.21 14:58

Záleží, jak moc to dobře viděla, jistotu máš, až když porodíš…já to měla podobně…prostě jsem chtěla synka, a byla jsem přesvědčená že ho čekám, a z různých pracovišť mi třikrát řekli (mj. slovutný Vlašín v 16.týdnu), že to bude holčička…a hádej, co mi vyšlo z DNA testů ve 20. týdnu…nicméně bych se samozřejmě těšila i na dcerku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.21 14:58

Známá to měla obráceně - dle doktorů čekala na 99% holčičku…no a nakonec se narodil krásný chlapeček :D Takže asi jo - možné to je, i když to fakt nechápu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26262
10.11.21 15:01

Tak je to pořád jen odhad. Ale me treba kluky řekli celkem spolehlivě hned ve 12tt a pak už jen potvrzovali, u holky si netroufli nic urcit do 20tt a jeste mi Dr říkala, že holka se na kluka může změnit spíš, že jak se vidí kluk, tak už z toho holka nebyva :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
10.11.21 15:02

Mimochodem mi přijde, že na fotce není vidět vůbec nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11987
10.11.21 15:02

Kolem 15 týdne by to měla vidět už celkem jasně. Já jsem se ani u jednoho dítěte podle pocitů netrefila, vždycky to bylo naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1456
10.11.21 15:03

Jako možné to je. Výjimka potvrzuje pravidlo :palec:
Ale ta šance je strašně malá….
Mně teda řekli ve 14tt kluka a ve 22tt už to byla holka, ale taky mi řekli, že ten kluk to je na 70% a ať to ještě neberu vážně, že do cca 18tt je to jen vlastně odhad.
Takže já až do toho 22tt raději žila v tom, že pohlaví se prostě ještě neví a neřešila jsem to :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3602
10.11.21 15:19

Jak je to dle doktora s jistotou kluk, tak uz se na holku nejspis nepretvori. To s holkama je tp slozitejso, tam ta sance, ze neco do priste vykoukne, jeste je, ale u kluku ten odhad byva vetsinou celkem presny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 15:22

Tak všem děkuji:)
Mě jen zaráží, že můj pocit je jiného názoru.
Jakoby na tom záleželo co to bude. 🙂
Mrzí mě to kvůli tomu miminku, musí to taky nějakým způsobem cítit, že chci holčičku. Doufám že mě to rychle přejde a budu cítit kluka když je to chlapec. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
26262
10.11.21 15:26
@Anonymní píše:
Mrzí mě to kvůli tomu miminku, musí to taky nějakým způsobem cítit, že chci holčičku. Doufám že mě to rychle přejde a budu cítit kluka když je to chlapec. :srdce:

Ja taky chtěla holčičku, u prvního sem si i koupila něco růžového hned v začátku, protože sem cítila tu holčičku a byla na ni naladěná a on to kluk jako buk :mrgreen: teď u holčičky sem neměla pocit žádný, spíš naopak už sem čekala spíš toho kluka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3602
10.11.21 15:35
@Anonymní píše:
Mrzí mě to kvůli tomu miminku, musí to taky nějakým způsobem cítit, že chci holčičku. Doufám že mě to rychle přejde a budu cítit kluka když je to chlapec. :srdce:

Ja myslim, ze je tvuj pocit ovlivneny hlavne pranim, aby to byla holcicka, takze bych ho brala s rezervou a uz si z toho hlavu nedelala. Navic holcicka to prece muze byt na dalsi pokus, tak neni treba ted veset hlavu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4400
10.11.21 15:43

Kamarádka je damicka se vším všudy a k ni se ani kluk nehodi… no má kluka :lol: já prvního cítila kluka a teď si myslím ze je ro holka i je mi mnohem víc blbě tak jsem zvědavá jestli mám pravdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
927
10.11.21 15:45

Taky jsem chtěla holku, rekli mi ve 14 tt kluka a teď to jen potvrzuji, ptala jsem se doktora jestli to ví jiste a on, ze ano..takže ano někdy se splest můžou, ale většinou ne u kluka, mě porad toho pindika ukazuji :mrgreen:, zvyknes si, ze tam mas kluka a ne holku :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4400
10.11.21 15:46

@Petrussee my se u prvního ani neptali. Jak tam doktorka zajela tak to poznal i lajk :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
927
10.11.21 15:48

@hospodki on to řekl tak, ze nám to taky bylo jasné, protože na to najel a řekl jestli to chceme vědět :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat