pohlaví na ultrazvuku ve 20.tt

3.1.07 14:05

pohlaví na ultrazvuku ve 20.tt

ahoj holky,
můžete mi někdo ze své zkušenosti říct, jak vypadá na ultrazvuku ve 20.tt pohlaví u holčiček a chlapečků ?? :D jde to už dobře vidět ??
díky moc
evelína

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

932
3.1.07 14:12

Ahoj Evelíno,

záleží na tom, jak je mimi „natočené“. U některého to vidět jde, u některého ne. Některé mimi se takhle „stydí“ až do porodu. Problém je taky v tom, že u chlapečků mohou varlátka sestoupit později, takže Ti dr. celou dobu tvrdí, že čekáš holčičku, a on je to nakonec chlapeček. Ale ve většině případů (aspoň co vím ze zkušenosti své nebo kamarádek) to dr. už v tom 20 tt pozná. U mojí Aničky to tak bylo.

Tak hodně štěstí, ať to bude, co to bude, hlavně, když to bude zdravé mimčo.

Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4921
3.1.07 14:43

Já byla na UTZ přesně ve 20tt a varlátka byla vidět naprosto zřetelně i s pindíkem (ten už je vidět míň), dr. si byl jistý na 100% a my taky když jsme si ho prohlíželi :lol: Chlapeček to opravdu byl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
3.1.07 14:44

ahoj

u nás to spolehlivé bylo, obě děti byly krásně natočené a ubou byly vydět varlátka takže nebylo pochyb… Záleží na zkušenosti dr. a na kvalitě UTZ přístroje…

naše švagrová ted čeká třetí a už v 3. měsíci došli s tím že tak na 75% to bude kluk (prý ji dělali 3D UTZ a vypadalo to na kluka… ) tak tomu bych sice moc nevěřila, protože 3. měsíc - cca 11 tt je opravdu hodně brzy na to to zjišťovat… ale přeju jim to.. mají už dvě holky:o)

Ale ve finále je to fuk - holka kluk…ale to známe všechny:o))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
3.1.07 15:26

Ahoj,
myslím,že nejlépe rozeznatelné pohlaví na UTZ je 16tt,ale záleží na kvalitě přístroje a jak mimi spolupracuje.
Syna mi doktor řekl v 16tt na 100% a ve 20tt se nechtěl ukázat.
Dcerku mi doktor řekl 15tt a taky na 100%,ve 20tt vypadala její pipinka(kvůli hormonům)spíš jako varlátka a nebýt toho předchozího UTZ,tak bychom si mohli myslet,že je to klučík.Ovšem pinďourka jsme neviděli. :lol: :lol: :lol:
A u nás v diskusi jedna holčina věděla,že čeká klučíka už od 12tt! :lol: :lol: :lol:

Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2245
3.1.07 15:49

Ahoj tak moje zkušenost je taková že mi už ve 14týdnů doktorka řekla,že budu mít chlapečka a je to kluk jako buk. :D asi opravdu záleží na zkušenosti lékaře a i ve 20.týdnu ,když jsem šla na velký ULT tak bylo zřtelně vidět pohlaví :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
3.1.07 15:57

Nám doktorka tvrdila, že to asi bude kluk už ve 12tt. Mě to bylo celkem jedno a moc jsem tomu taky nevěřila, ale když vám někdo vytiskne fotku mimča, na které je hlavička, bříško a pindík a řekne, že to je fakt pindík, tak mu pak nevěřte :lol: A kluka fakt máme. Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
3.1.07 16:06

Ahojky, ve 20-tém týdnu už pohlaví poznat jde. Ale jak píšou maminy, záleží na miminku, jestli se bude chtít pochlubit.
Alča.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
3.1.07 16:38

AHOJ,tak ja uprvniho hned jak najel na ono misto vykrikla je to kluk!proste sel videt pindik,varlatka sjem teda nevidela-to si myslim, ze sestupuje az pozdeji,ne?
noa ted udajne cekame holcicku,poprve tam dr. najel a ja ted nevidela nic.pak najel znovu a uz jsem ten rozdil videla-psrte jen pysky :oops: :lol: tak snad se nam ted ta holcicka znovu potvrdi.
taky zalezi jaky je UTZ.musis byt na nejakem lepsim.jedna pani asi chodila s horsi kvalitou a nebo mela slepou dr. protoze ji porad rikala,ze ceka holku,a 14dni pred porodem na jinem UTZ jirekli ze to je kluk a fakt je!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
3.1.07 16:45

Mako

že čekáme kluka mně taky řekli už ve 12. týdnu - a to jsem se na nic neptala :D spešl ultrazvuk (NT šíjové projasnění) v Centru prenatální diagnostiky, asi hodně kvalitní mašinka 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
3.1.07 16:47

Mně ve 20tt řekli, že je to na 80% holka. Prý, když vidí kluka, tak je to skoro na 100%, ale s holkou tak na 80%, protože se tam ten malý pindík může nějak schovat. Určitě záletí na kvalitě UTZ. Ve 32tt mi má doktroka potvrdila holku na slabším UTZ, tak doufám, že u toho zůstane i při porodu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
3.1.07 17:09

Timeo - v centru prenatální diagnostiky na Kozí????? tam jsem byla ve 12 tt taky a Vlašín nebo jak se jmenoval říkal že nevidí nic:o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6597
3.1.07 20:44

My když byli na velkým UTZ, tak jsme požádali pana doktora, aby nám pohlaví ukázal. Na normálním ultrazvuku se nedá otáčet jinými směry pohled…tady u toho to šlo, no a na normálním se nám beruška neukázala, tady to pan doktor nějak natočil a už jsme viděli „kávové zrno“ a ani nemusel říkat, co to je :lol: :wink: Holka jak vyšitá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5360
4.1.07 12:21

Ahoj holky,i já přidávám svoji zkušenost, na normálním ultrazuku v 16. týdnu nám řekli chlapečka, ale radši jsem si počkala do 4D ultrazvuku na 27. týden a ten to jenom na 100% potvrdil a pytlíčka i pindíka jsem opravdu viděla a můžete se na něj mrknout ´v galerii v sekci ultrazvuky - Náš Mirda. A vidíte, že to nejde přehlédnout, to pozná i laik. Jinak s nakupováním barevného oblečení bych trošku posečkala…holčička v modrém jde, ale chudák chlapeček v růžové…papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.07 16:11

ahojky, mě řekla ve 20tt dr. na 100% že holčička a dneska v poradně váhala dr. jestli mezi nožičkama to je pindík nemo pupeční šňůra( prcek byl divně otočenej).Tak jsem zvědavá, ale před tím mi řekla, že jasně vidí kávové zrníčko. Naštěstí jsem nenakoupila oblečky v růžové, jen dvoje šatičky.
Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama