Pohlaví z fotky - poznáte?

122
4.3.16 10:48

pohlaví z fotky - poznáte?

Ahoj holky,
miminka mají pohlavní hrbolek, který když míří nahoru je to kluk, když doků je to holka. V pozdějších týdnech se z pohlavního hrbolku vyvine penis a nebo klitoris..

Nevíte jaké pohlaví by mohlo být na fotce? :) Mimi na fotce „stojí“, ale podle mě se to má určovat když „leží“.. Nemá třeba někdo podobnou fotku a už ví, co čeká? Díky, díky za názor :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15507
4.3.16 10:52

@miavit to je přeci jedno jestli stojí nebo leží. Pohlavní hrbolek podle mě směruje dolů (směrem k nožičkám), ale nejsem expert na ultrazvuk, to hlásím rovnou. Já bych tipla kluka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
4.3.16 10:56

Děkuji :) když podle vás míří dolů tak to má být holka… tak uvidíme, to víte, jsem maminka zvědaváááá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.16 11:10

Holka :).
Ten 3D ultrazvuk takto brzy mi připadá hodně zvláštní.
Já jsem svoji holčičku také „vykoukala“ sama podle fotky z prvotr. screeningu, takže tě chápu. Ale měla jsem jen klasický 2D obrázek..
Ještě se tedy nenarodila, ale doktor při každé kontrole už holčičku jen potvrzuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
4.3.16 11:14

Proč zvláštní? :)
a měla jsi taky takový podobný hrbolek na UTZ?.. No jo, ženské jsou netrpělivé a já ještě více :))… TAK gratuluju k holčičce <3

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
4.3.16 11:18

3d fotky tak brzo jsou děs běs..nemáš 2d? tam jdou ty hrbolky vidět lépe..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.16 11:19

@miavit - neber to vůbec špatně, ale mně tam ta miminka připadají jako vetřelečci :lol:. To nemyslím jen tvoje miminko, moje by vypadalo zrovna tak. A jsou takový boulovatý. Můj subjektivní pocit, nic proti nikomu.

Já taky byla hrozně nedočkavá, opravdu mám pochopení. Navíc jsem si holčičku strašně přála :srdce:.
Fotku mám takovou ze 14tt, jestli tam tedy něco vidíš. Hlavička vlevo. Pohlavní hrbolek dost znatelný a ukázkově souběžný s páteří = holčička :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
4.3.16 11:21

Ve 2D mám jenom tuhle ale tam podle mě nejde vidět nic :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
4.3.16 11:24

@Večernice7 chichi to máš pravdu, že vypadají na 3D jako malí UFONCI :)
Vidím, vidím.. to je holčička jak z učebnice! :-) Taky si tajně přeju holčičku, samozřejmě, že i za chlapáka budu vděčná, hlavní je zdraví!.) Holčička by byla takový fajn bonus! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
4.3.16 11:24

Nenapsala si to náhodou naopak..tady jde hrbolek dolů a je to kluk..u holky nemám tak kvalitní foto ale tam se mi zdá že směřuje nahoru nebo rovně.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
4.3.16 11:28

@smurfka NO tak mi to říkal pan doktor. Nahoru = kluk, dolů a rovně = holka… Našla jsem to tak i na netu… tak teď nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.16 11:32

@smurfka - důležitý je úhel, který svírá hrbolek jakoby k páteři. Když jde souběžně, měla by to být holčička. Pokud je úhel ostrý, chlapeček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.16 11:34

Tady je to hezky vysvětlený

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
4.3.16 11:39

Nevim..tady nic moc nevidím, ale je to holka.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.3.16 11:46

@smurfka - hm, tam to není vidět, asi tam měla nožičku. Ono ani na té první fotce nevím, zda koukám na správný „hrbolek“. Buď vidím přímo pindíka a nebo je ten hrbolek až kousek pod tím, kam koukám. Nejsem si jistá.
Naštěstí na mé fotce to je jasné :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama