Pohlavní nemoc - chlamydie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 11:51
Pohlavní nemoc - chlamydie?

Ahoj, předem se omlouvám za anonym ale je to pro mě docela citlivé téma. Po opakovaném zánětu dutin a 2 antibiotikách nezabíralo nic na kašel. Byla sem na plicním a nic, poté na krvi a po týdnu mi přišly výsledky..mám chlamydie na plicích. Dostala jsem 3. atb. a to Klacid. Ale chtěla sem se zeptat, mohu zároveň do toho mít i chlamydie pohlavní? Přesněji ty, co dělají problémy v pohlavním ústrojí. Už nějaký ten týden vnímám svědění a výtok, občas mírná bolest při sexu. Partnera mám pár let stálého a on tedy minulý týden menší problémy se svěděním také měl, akorát sme se domnívali, že se jedná o kvasinkovou infekci, tak sme si dávali pozor a omezili jsme sex. Myslíte že je možné že přítel chlamydie měl/má také, akorát se to na něm neprojevuje tolik? Nekašle, vůbec nic. Je pravda že já ten výtok mohu mít z těch antibiotik předešlých :( co myslíte? Rozhodla sem se přítele poslat na krev a na testy, abysme se popř. léčili oba dva. Máte někdo s tím zkušenosti?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 12:16

Plicni chlamydie nemaji s pohlavni memoci nic spolecneho ;) takze klid. Ale pokud se Ti neco nezda dole, zajdi na gyndu a nech se vysetrit ;) a jinak pokud lecos u sebe kvasinky, musi se zaroven mazat i partner, pokud mel svedeni, nestaci jen omezit sex.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 12:18

Tim vysetrenim myslim jit na ster na gyndu. Posilat na vysetreni a na krev chlapa nema smysl, plicni chlamydie s pohlavne prenosnou nemoci nemaji co spolecneho.

joli31
Kecalka 346 příspěvků 11.02.19 15:29

¨Ty problémy se svěděním můžeš mít i po atb, přemnožily se ti nejspíš kvasinky.

vokishka
Extra třída :D 13525 příspěvků 11.02.19 17:32

Mám téměř vždy po antibiotikách gynekologické potíže.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >