Pohlavní nemoc,častá bolest při močení...?

19.1.20 19:53

Pohlavní nemoc,častá bolest při močení...?

Ženy…Už jsem bezradná…Moje hodně dobrá kamarádka se mi před nedávnem vdala…Za chlapa, se kterým je skoro 10 let…
Tak měsíc, dva po svatbě vysadila prášky a dost urputně se snaží otěhotnět…Jenže co týden ji trápí bolest při močení, kde ji co dva týdny předepisují ATB s tím, že si myslí, že je to nachlazený močák.(podle mě blbost)…Mimochodem její milovaný podvedl tehdy i před svatbou (ale stejně ho miluje a vzala si ho)
Sestra měla podobný problém… Otěhotněla a co týden měla bolest při močení, pálení…Dělali ji různé testy a nic… Až ji napadlo udělat si test na pohlavní choroby, kde těsně před porodem zjistila, že ji chlap co týden podváděl celé těhotenství minimálně s 8 ženskýma…
Píši za kamarádku, protože už nevím, jak ji poradit…Ona by sem, ani nikam jinam sama nenapsala…Nesetkala jste se s tím některá? Děkuji
:think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18199
19.1.20 20:23

Udělala test na pohlavni choroby a tim zjistila že ji podvádí s osmi ženami? :zed: to je dobrý :think: a když by mu prolustrovala telefon možná by zjistila jakože to má pohlavní nemoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.20 20:28

@jahuhudka No tak ona byla věrná, těhotná, zavřená doma, s 30ti kilama na vrch…Zatlačila na něj a on přiznal 8…Z kolika, to nikdo neví. Hlavně se ptám, jestli to někdo zažil, což vy evidentně ne :) Nashledanou :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18199
19.1.20 20:30

@PetůniePet a kdybych to zažila, tak co by to u tvojí kamarádky sestry nebo u tebe, změnilo? Mmch co to bylo za pohlavní nemoc teda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4894
19.1.20 20:50

A léčí se i její partner? Můžou si to předávat pořád dokola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2217
19.1.20 20:54

@jahuhudka tak asi hleda tech 8 zenskych

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28009
19.1.20 20:59

@PetůniePet

Promluvte se svými chlapy, aby při nevěře používali prezervativ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18199
19.1.20 21:11

Její sestra osoulozila novomanžela kamarádky :think: :pankac: Jen pořád nevím co to je za nemoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29021
19.1.20 21:14

Já taky ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 12:45
@jahuhudka píše:
@PetůniePet a kdybych to zažila, tak co by to u tvojí kamarádky sestry nebo u tebe, změnilo? Mmch co to bylo za pohlavní nemoc teda

To myslíte vážně? :lol: Nashledanou podruhé :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.1.20 12:49

Já nevím, osvobodila jsem se od Facebooku a jeho dementních diskuzí a dostala tip na tyto stránky…A evidentně je to o stejném principu…
Ptala jsem se - Měla některá z Vás obdobný problem.? Myšleno tím problémem s frnďulkou, ne s počtem milenek Vašich, jiných mužů nebo Vašich milenců :dance:
A můj dotaz byl o mé kamarádce…Nikoliv o sestře :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3966
20.1.20 14:47

@PetůniePet Učitě jí ATB žádný doktor nepředepisuje co dva týdny ( co to je za frekvenci co dva týdny, kolikrát měla ATB za loňský rok?)…z důvodu že si MYSLÍ, že to je NACHLAZENÝ močák. ATB se předepisují na základě rozboru moči pokud ten prokázal bakterie zánět způsobující.

Pokud má kamarádka nějaké pochybnosti, ať se svěří na gyndě či na urologii (kde určitě je v péči, pokud má zánět co dva týdny).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama