Pohlavní nemoci. Může tu být riziko?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
7.11.21 17:56

Pohlavní nemoci. Může tu být riziko?

Dobrý den mám přítele jsem spolu 10 měsíců a já neměla před tím žádného sexuální partnera a přítel to má stejný s nikým nespal předemnou. Sexuální život spolu vedeme od dvou měsíců. Beru antikoncepci někdy kondom použijeme a někdy přerušujeme. Přítel má obřízku od mala. Je tu nějaké riziko pohlavní nemoci? Třeba přes matku? Děkuji
Mě bude 16 a příteli je 18

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10903
7.11.21 18:01

No musíš se zeptat svého přítele jestli má sexuální poměr se svou matkou a s kým ta spí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
570
7.11.21 18:05

Tady to dnes tedy žije :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27069
@Cenarius píše:
No musíš se zeptat svého přítele jestli má sexuální poměr se svou matkou a s kým ta spí. :nevim:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@Cenarius ne já to myslela jestli když byla s ním těhotná. Slyšela jsem že se to může přenést v těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
7606
7.11.21 18:09
@Anonymní píše:
@Cenarius ne já to myslela jestli když byla s ním těhotná. Slyšela jsem že se to může přenést v těhotenství.

A 18 let se mu to neprojevilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
7.11.21 18:10
@Anonymní píše:
Dobrý den mám přítele jsem spolu 10 měsíců a já neměla před tím žádného sexuální partnera a přítel to má stejný s nikým nespal předemnou. Sexuální život spolu vedeme od dvou měsíců. Beru antikoncepci někdy kondom použijeme a někdy přerušujeme. Přítel má obřízku od mala. Je tu nějaké riziko pohlavní nemoci? Třeba přes matku? Děkuji
Mě bude 16 a příteli je 18

Jako že by přítel žil 18 let s pohlavní nemocí, kterou jako měl dostat od své matky? Bože ty jsi vytroubená… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65262
7.11.21 18:11

Pokud nebyl sex tak nee.. ale počítají se i hrátky kolem, ne jen zasun..ono lze neoc chytit i z orálního sexu atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7606
7.11.21 18:15
@martina.se píše:
Pokud nebyl sex tak nee.. ale počítají se i hrátky kolem, ne jen zasun..ono lze neoc chytit i z orálního sexu atd

Ono to jde i při porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27069
7.11.21 18:20
@Anonymní píše:

Hele, či takhle nastudovat biologii a zdravovedu, když už jste začali teda pohlavně žít?
Protože tohle tedy aspiruje na jeden z nejhloupejsich dotazů roku na emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.21 18:21

@martina.se přítel ani já neměli ani partnera je můj první a já jeho taky. Řekl mi že neměl žádný sexuální život až semnou

• Citovat
  • Nahlásit
1000
7.11.21 18:28
@Anonymní píše:
@martina.se přítel ani já neměli ani partnera je můj první a já jeho taky. Řekl mi že neměl žádný sexuální život až semnou

No tohle asi není sexuální život spíš sexuální utrpení :mrgreen:
Kape ti zní že to řešíš či co? :zed:
Ale pohlavní nemoc od matky to zavání incestem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
7.11.21 18:30

A dotaz proč když bereš antikoncepci tak používáte gumu :nevim: a nebo přerušujete což jak známo je k hounu :lol:
Chudák přítel musí mít radost že si ani pořádně nezaskotaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
7.11.21 18:35
:zed: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3753
7.11.21 18:37