Pohlavní styk po úspěšném KET

Anonymní
11.7.21 15:00

Pohlavní styk po úspěšném ket

Ahoj holky, prosím o anonym děkuji. Jsem v cca 6 tt těhotenství, na ultrazvuku již bylo srdíčko. Chtěla bych se zeptat, měly jste pohlavní styk po ET /ket? Chránily jste se při něm? MUDr na otázku jestli můžeme, řekla že můžu cokoliv, ale jelikož je to vymodlene těhotenství tak se jdu poptat ještě zde. Hematom, špinění nemám. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2987
11.7.21 15:17

Jestli nešpiníš nebo nemáš nějaké bolesti břicha tak bych se tomu určitě nebránila :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53761
11.7.21 15:21

Dáš víc na názor anonymních diskutujících z emimina, než vlastního doktora? ;)
Ono těhotenství po zdařeném IVF je stejné jako přirozeně počaté. Pokud probíhá bez problémů, pohlavní styk mu neublíží. Chránit se před čím? Před otěhotněním asi těžko, pohlavní choroby se stálým partnerem aky nepředpokládám… tak možná nějakou infekci, ale asi budete dodržovat běžnou hygienu, ne? Jinak já se tomu v prvním trimestru dost vyhýbala, ale hlavně proto, že mi nebylo dobře a navíc jsem zaváděla Utrogestan a dost mi vadilo, když vytékal… později už bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.21 15:24

Samozřejmě že dám na MUDr, ale určitě se vás tady pár najde, které musely také podstoupit ivf a každá zkušenost dobrá. Kdybych otěhotněla spontálne asi bych to neřešila. Právě, že si zavadím utrogestan, tak proto se ptám na tu ochranu skrz případné infekce

• Citovat
  • Nahlásit
1705
11.7.21 15:29
@Anonymní píše:
Samozřejmě že dám na MUDr, ale určitě se vás tady pár najde, které musely také podstoupit ivf a každá zkušenost dobrá. Kdybych otěhotněla spontálne asi bych to neřešila. Právě, že si zavadím utrogestan, tak proto se ptám na tu ochranu skrz případné infekce

Je to na kazdym. My to mame stejne, vymodlene tehotensti, sex nemame, bojime se, ikdyz asi neni ceho, protoze tehotenstvi probiha ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53761
11.7.21 15:45

Tak s Utrogestanem samotným musíš tu hygienu při zavádění dost dodržovat, navíc on to prostředí v pochvě dost mění a taky to může být chlapovi hodně nepříjemné, je to bílé, lepivé… Jestli byste z toho jeden nebo druhý měli lepší pocit s kondomem, tak do toho jděte, prostě jak vám vyhovuje a na co máte odvahu. Někdo dodrží pomalu devítiměsíční celibát a někdo se chová jako dřív. Pokud nemáš komplikace a zákaz od doktora, objektivní důvod nesouložit není, krom toho, že byste se cítili blbě a pak je kravina se do toho nutit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
253
14.7.21 18:41

Máme sex od 2. dne po KET. Měním vložky při každé návštěvě toalety, sex máme s kondomem a většinou v té mezipauze, kdy mám před dalším utrogestanem a jsem umytá.
Myji se vodou před každým zavedením.

Vůbec to neřešíme, jsme v pohodě a miminko se drží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 20:01

Já se po KET setkala s různými názory od různých doktorů od mého gynekologa přes doktory v car. Někdo řekl, že můžeme a někdo to nedoporučoval. Takže my to ze začátku dodržovali a raději nic nebylo, byla jsem klidnější.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat