Pohlavní styk před menstruací a tabletka po

30.5.20 18:43

Pohlavní styk před menstruací a tabletka po

Dobrý den,
včera večer jsem měla s přítelem nechráněný pohlavní styk, antikoncepci neberu a on ho jednoduše nestihl „vytáhnout“.

Problém je, že zítra bych měla dostat mestruaci, která je už tak o dva dny zpožděná (v poslední době se mi často zpozdí o ty dva dny) a já si nejsem jistá, zda mohu užít tabletku po 72 hodin, když to mám zítra dostat.

Pokud to nedostanu, budu vyschýzovaná ještě víc. Mohla bych být těhotná z dřívějšího pohlavního styku, který byl ale preřušovaný.

Vůbec nevím, co mám dělat. Je mi 18 a ještě studuju. :zed: Nejradši bych se za svou nezodpovědnost propadla hanbou.

A jaký typ tabletky doporučujete? Jak to probíhá v lékárně při koupi?

Moc všem děkuji za rady a pomoc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2063
30.5.20 18:47

Normálně si dej tabletku i když máš mít MS. A v lékárně to probíhá jako kdyby sis šla pro paralen. Dobrý den, prosím jeden Postinor, nashledanou. Nic zázračného v tom nečekej. A pokud nechceš dítě, uvažuj nad nějakou ochranou. Antikoncepce, tělísko cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
30.5.20 19:35

V lékárně to probíhá úplně normálně, prostě přijdeš, řekneš, že chceš jeden postinor a oni ti ho normálně vydají - funguje to úplně stejně, jako s jiným lékem - řeknou, jak to užít, co dělat; žádná velká věda, nejsi první a ani poslední, kdo si to kupuje ;) jinak podle mě otěhotnění takto těsně před MS je velmi malo pravděpodobné, ale pro jistotu si tu pilulku po vezmi, ať pak nestresuješ a zkus promyslet kdyžtak, jak se chránit s přítelem - existuje mnoho možností i nehormonalni antikoncepce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat