Pohlavní styk při menstruaci

Anonymní
27.12.19 12:58

Pohlavní styk při menstruaci

Ahoj, jsme s manželem sami doma bez dětí, chtěla jsem si užít milování, ale bohužel jsem dostala menstruaci. Zrovna v dobu, kdy jsme měli být po delší době sami, tak mě to trochu mrzí. Říkala jsem si, co kdybychom měli pohlavní styk i při menstruaci. Orální ne. Nemám to nějak silné a ráno mívám vložku čistou, krev se uvolní, až když jdu na záchod nebo se jdu umýt. Myslíte, že když se večer dobře umyju, i uvnitř, tak budu těch ca. 20 minut čistá a nic nepoteče, případně bude jen špinit? Nebo dojde k úniku? Nemám zkušenost a nevím, jestli to pokoušet. Říkám si, že těch dvacet minut by to mělo vydržet, když vše předtím uvnitř vymyju. V noci menstruaci téměr nemám, nebo mám, ale krev nevytéká do vložky. Omlouvám se, že je to trochu nechutné. Riskly byste to? Dnes je to první den, druhý a třetí bych to už raději nedělala, to je krvácení nejsilnější.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5926
27.12.19 13:01

Počítej s tím, že krev u toho poteče. Jestli nejste zvyklí to dělat při ms, vyprdla bych se na to. Nebo max ve sprše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 13:02
@Anonymní píše:
Ahoj, jsme s manželem sami doma bez dětí, chtěla jsem si užít milování, ale bohužel jsem dostala menstruaci. Zrovna v dobu, kdy jsme měli být po delší době sami, tak mě to trochu mrzí. Říkala jsem si, co kdybychom měli pohlavní styk i při menstruaci. Orální ne. Nemám to nějak silné a ráno mívám vložku čistou, krev se uvolní, až když jdu na záchod nebo se jdu umýt. Myslíte, že když se večer dobře umyju, i uvnitř, tak budu těch ca. 20 minut čistá a nic nepoteče, případně bude jen špinit? Nebo dojde k úniku? Nemám zkušenost a nevím, jestli to pokoušet. Říkám si, že těch dvacet minut by to mělo vydržet, když vše předtím uvnitř vymyju. V noci menstruaci téměr nemám, nebo mám, ale krev nevytéká do vložky. Omlouvám se, že je to trochu nechutné. Riskly byste to? Dnes je to první den, druhý a třetí bych to už raději nedělala, to je krvácení nejsilnější.

Občas praktikujeme už 15let ;) pokud se to manželovi nepříčí, tak proč ne…jen pozor na hygienu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.12.19 13:06

Mně se osvědčilo použít tři kosmetické odličovací tampony, namáčknout hluboko - a vtipné je, že chlap si vůbec nevšimne. ;)
Znečištění žádné, po styku vylovíš a o. k. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
10264
27.12.19 13:08

Počítej že téct bude. Já bych do toho nešla. Krvacim hodně a manžela to naštěstí neláká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 13:10

My normalne spolu spime pri ms :) partnerovi to nevadi a me taky ne, zase takovy bordel to nedela :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 13:15

Fakt to tolik tece? Kdyz se pred tim umyju. S temi kosmetickymi tampony to fakt jde, ze se to nepozna? Ja nekrvacim nejak moc. Pri orgasmu se to vice uvolni?

• Nahlásit
  • Citovat
27.12.19 13:16

Já většinou až před koncem, kdy už to moc neteče a dám si tampon, který těsně před vyndam. Tmavý ručník pod sebe, kdyby náhodou… Hlavně to zkonzultovat s chlapem dopředu, někdo je cimprlich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 13:16
@Markétka111 píše:
My normalne spolu spime pri ms :) partnerovi to nevadi a me taky ne, zase takovy bordel to nedela :)

Ja si taky rikam, ze kdyz se umyju, tak do 20 minut toho tolik nebude. Nejvice je to rano, chuchvalce sliznice, ale umyju se a vlozka je pak dele cista.

• Nahlásit
  • Citovat
1435
27.12.19 13:19

Jestli pouzivas i tampony, tak bych dala ten a tesne pred akci vyndala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.12.19 13:20
@Anonymní píše:
Fakt to tolik tece? Kdyz se pred tim umyju. S temi kosmetickymi tampony to fakt jde, ze se to nepozna? Ja nekrvacim nejak moc. Pri orgasmu se to vice uvolni?

Já bych do těch kosmetických tamponu nešla, hlavně pokud máš muže dobře vybaveného. Zastouchne ti je tam, kam už prsty nedosahnes a budeš to muset vysvětlovat v nemocnici. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2016
27.12.19 13:23

@Silverine247 jj, to není zrovna nejchytřejší nápad s těmi odlič. tampony..

jinak některým mužům to vadí, některým ne, mně teda trochu jo, ale když je chuť a není to moc silné, tak v koupelně jo, proč ne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10264
27.12.19 13:25

@Markétka111 fakt ne? Já ji mám teda mega silnou i v noci musím měnit ty super tampony. Takže si tohle neumím představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
418
27.12.19 13:33

Správný rytíř má meč od krve :lol:
Nevím my klasicky i při

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 13:34
@Silverine247 píše:
Já bych do těch kosmetických tamponu nešla, hlavně pokud máš muže dobře vybaveného. Zastouchne ti je tam, kam už prsty nedosahnes a budeš to muset vysvětlovat v nemocnici. 8o

Ale neboj, i když máš chlapa vybaveného dobře - což já mám :oops:,až pod mandle ti je nezašťouchne, to zas v klidu. On ten orgán má nějaké dno bez ohledu na mužské nádobíčko. Když nedosáhneš, tak do dřepu, lehce zatlačit a máš je.
Pokud se žena udělá, krev bez hygienické potřeby poteče určitě. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama