Pohlavní styk v začínajícím těhotenství

Anonymní
10.3.10 22:55

Pohlavní styk v začínajícím těhotenství

Ahoj,
potřebuju poradit. Nejspíš jsem těhulka,ale testovat budu asi tak za tři dny. Ale mám takový celkem neobvyklý dotaz. Když bychom se s manželem milovali, mohlo by se stát, že bych případným vyvrcholením jakoby „vyplavila“ miminko z těla? že třeba ještě není naplno uhnízděné? Já vím, je to asi trapný dotaz,ale mě to zajímá :think: Za odpovědi moc děkuju!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Michaelakkk
10.3.10 22:56

Já jsem s přítelem spala normálně celé těhotenství :-) dozvěděla jsem se to až ve 2 měsíci a myslím že sex vůbec nevadí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
12064
10.3.10 23:12

Ahojky, my se také milovali po početí a doufám, že jen tak nepřetanem :oops: , buď v klidu a milování si užívej :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
11.3.10 07:08

Buď v klidu:-) Po početí se tam všechno uzavře, miminko je v bezpečí, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
11.3.10 08:10

Asi jako jediná Tě vystraším. Když jsem byla v 7.tt tak jsme se s manželem milovali,dopadlo to tak,že jsem začala krvácet a tak jsme jeli na pohotovost.Málem si mi tam nechali. Měla jsem zákaz!Nakonec jsem krvácela 4.měsíce a stačilo jít na velkou.Když se krvácí v jednom těhotenství,tak by měl být sexuální půst i u druhého.Měsíc před porodem se taktéž nedoporučuje.Jinak se miminko nevyplaví,drží tam jak klíšťátko Držím palce a klidně si užívej,když je to v OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
11.3.10 08:56
Lucinka.K píše:
Alicia píše:
Měsíc před porodem se taktéž nedoporučuje.

no tak já tedy nevím, ale pokud je vše OK, nevidím důvod, proč by se měsíc před porodem nemohlo sexovat :mrgreen: My tedy u prvního sexovali až do samotného porodu (v prvním trimestru míň, ale to proto že mi bylo zle a na tohle jsem neměla vůbec chuť).
Teď u druhého to mám zatím stejné, ale v 2. trimestru to už určïtě přejde :mrgreen:
Podle mně, pokud je vše v pořádku, sex nemůže vadit ani na začátku, ba ani na konci - právě naopak, pokud nakonci budeš měsíc bez styku a v klidu, můžeš taky přenášet :mrgreen: Ale asi taky každý to má jinak :wink:

Jinak miminko určitě „nevyplavíš“, neboj, to už je uhnízděné a uzavřené v děloze díky čípku a už se k němu nic nedostane :wink: :wink:

Jen píšu to ,co mají lékaři potvrzené.Prostě nedoporučují,může se tím vyvolat porod.Ne,všechny ženský porodí v termínu dítě 3 kila.Ať si každej dělá,co chce.Tohle není jen můj názor.Záleží na každým,jak se k tomu postaví a jestli bude riskovat.Já byla asi v tomhle posera a měla jsem k tomu pádný důvod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
11.3.10 09:05

Tak já to měla podobné jako Alicia.S tím rozdílem,že jsem začala krvácet ve 12týdnu po pohlavním styku.Rovnou si mě nechali v nemocnici.Tam jsem byla měsíc.Takže pak už jsme nesexovali.Ale nechci tě vůbec strašit.Když je vše v pohodě tak sex vůbec nevadí.Třeba v druhém těhotenství jsem měla vše v pohodě. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.3.10 13:37

děkuju!!! tak kdybych byla těhulka (dnešní test dělaný ale odpoledne, byl bohužel negativní,ale zatím je stále čas) byla bych v nějakým 4. týdnu. Ani u prvního těhu jsme to se sexwem nepřeháněli, měla jsem právě strach z krácení. Mě šlo o tu dobu od početí k vynechané menstruaci, kdy je miminečko úplně malilinké, jen shluk buněk. :wink: A vše děkuju za odpovědi!!!

• Nahlásit
  • Citovat
194
11.3.10 17:08

To mi mrzí. :-( Hlavně neztrácej hlavu,určitě se to povede.Máme před sebou jaro a léto :srdce: :huban: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
11.3.10 17:13
Alicia píše:
Lucinka.K píše:
Alicia píše:

no tak já tedy nevím, ale pokud je vše OK, nevidím důvod, proč by se měsíc před porodem nemohlo sexovat :mrgreen: My tedy u prvního sexovali až do samotného porodu (v prvním trimestru míň, ale to proto že mi bylo zle a na tohle jsem neměla vůbec chuť).
Teď u druhého to mám zatím stejné, ale v 2. trimestru to už určïtě přejde :mrgreen:
Podle mně, pokud je vše v pořádku, sex nemůže vadit ani na začátku, ba ani na konci - právě naopak, pokud nakonci budeš měsíc bez styku a v klidu, můžeš taky přenášet :mrgreen: Ale asi taky každý to má jinak :wink:

Jinak miminko určitě „nevyplavíš“, neboj, to už je uhnízděné a uzavřené v děloze díky čípku a už se k němu nic nedostane :wink: :wink:
Jen píšu to ,co mají lékaři potvrzené.Prostě nedoporučují,může se tím vyvolat porod.Ne,všechny ženský porodí v termínu dítě 3 kila.Ať si každej dělá,co chce.Tohle není jen můj názor.Záleží na každým,jak se k tomu postaví a jestli bude riskovat.Já byla asi v tomhle posera a měla jsem k tomu pádný důvod.

Já se na to ptala doktora a on zíral, proč bych jako neměla sexovat :nevim:
Samozřejmě, když je nějaký problém, je to všechno jinak. Ale při normálním bezproblémovém těhu, proč ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14721
11.3.10 17:18
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
194
11.3.10 17:18
chuanitka píše:
Alicia píše:
Lucinka.K píše:
Alicia píše:

Jen píšu to ,co mají lékaři potvrzené.Prostě nedoporučují,může se tím vyvolat porod.Ne,všechny ženský porodí v termínu dítě 3 kila.Ať si každej dělá,co chce.Tohle není jen můj názor.Záleží na každým,jak se k tomu postaví a jestli bude riskovat.Já byla asi v tomhle posera a měla jsem k tomu pádný důvod.
Já se na to ptala doktora a on zíral, proč bych jako neměla sexovat :nevim:
Samozřejmě, když je nějaký problém, je to všechno jinak. Ale při normálním bezproblémovém těhu, proč ne :nevim:

Co doktor,to názor! Těch gynekologů znám opravdu hodně,protože mezi nimi pracuji :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama