Reklama

Pohlazení a slovo fuj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 26.02.17 08:16
Pohlazeni a slovo fuj

Ahojky omlouvam se za spatne zarazeni ale nevedela jsem kam tohle patri… ted nevim jestli chci poradit nebo jen se vyzpovidat. S manzelem mame krasny vztah ani hadat se neumime, jeste jsme se otom spolu bavili, ze si rozumime atd… Vse delame pred sebou vubec se niceho nestydime. Ted k veci sla jsem se osprchovat a mimco zaclo plakat takze rychle jsem se utrela ne poradne a vzala jsem na sebe kosily bez kalhotek a utikala za malym… Manzel me pohladil mezi nohama a rekl to slovo" Fuj"… Ja „coze“ on „si mokra tak proto“ to ho vubec neomlouva…totalne me rosekal, citim se uplne ponizene i do breku mi je…tohle jsem teda necekala… 11 let me zna nahou a ted tohle… Jasny nejsem modelka po 2 detech ale ja bych mu tohle nikdy nerekla…ja nevim jak vyjadrit co citim ale je to fakt hnusny…porad si rikam" moje laska mi tohle rekla " ani nevim jestli budu mit chut s nim spat, ted proste nechci vubec aby se me dotkl ani se spolu poradne nebavime a to je poprvi a nejdyl (1den)…nepiste mi, blbosti at si zajdu na vysetreni atd…proste me totalne rosekal jak nejvic mohl…necekala bych to od chlapa, ktery vam rika jak vas miluje atd…A neni snad dite aby si neuvedomal co mluvi nebo, ze mu to jen vylitlo…podle me je to dost silny slovo… Noo nevim ted mi je trochu lip kdyz jsem se vypsala :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 26.02.17 08:20

@Žanetka2011 Mlatej s tebou hormony. Kvůli takove blbine bych tichou domacnost nedrzela.

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 26.02.17 08:25

@Svistice no ja nevim…proste me srazil uplne na kolena a hlavne to boli… Ted se prednim sliknu a budu to mit v hlave…asi to jsou hormony jsem 3mesice po porodu:-)

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 26.02.17 08:27

A on za dítětem nemohl, nebo co?

Lavergne
Kecalka 325 příspěvků 26.02.17 08:29

Mozna to bude znit blbe, ale nemela jsi v tu dobu treba menstruaci nebo výtok, byla dostatečně utřená po toaletě? Rozhodně to neber tak, že chci tvrdit, že jsi nějaký čuník, ale vzhledem ke sprše (kterou jsi kvůli pláči nedokončila), mohl při pohlazení se otřít o „něco jiného“ a díky tomu mu to „fuj“ uklouzlo a z úcty k tobě to maskoval výmluvou na to, že jsi mokrá…

Přece jen „mokrou“ resp. vlhkou při sexu tě zná a většině chlapů se to líbí, proto tento můj myšlenkový pochod.

Ale obecně bych se na to vykašlala, trápíš se zbytečně

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 26.02.17 08:35

Jasny mohl ale neumi snim tak a maly byl hladovy… Ja byla poradne vysprchovana i umita dole a menstruaci nemam jen proste jsem se rychle utirala do citsyho rucniku takze jsem citila ze jsem vlhka… Prave zna me a saha name i pres menstruaci a to podle me da malo chlapu a nikdy tohle nerekl

Šarlota4
Echt Kelišová 9643 příspěvků 26.02.17 08:39

Ja jsem moc nepochopila na co ti rekl " fuj ". Mela jsi na sobe kosili a on ti sahl mezi nohy. A to fuj bylo na co? Jakoze nejsi oholena nebo??? :nevim:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 26.02.17 08:40

Tak mohli jít za dítětem on. Tohle není nějak vážný a neřešila bych to :) zkus mu udělat a říct něco stejného a bude to v pohodě :palec:

Šarlota4
Echt Kelišová 9643 příspěvků 26.02.17 08:42

Pokud mate tak otevreny vztah, tak se zeptej co konkretne se mu nezdalo a ty mu naoplatku rekni, ze se te to dotklo a proc si nebyla ze sprchy vysusena. Nevidim v tom zasadni problem. Podle me je to kravina

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 26.02.17 08:49

Devcata tak spime spolu pres menstruaci, saha name kdyz mam menstruaci kdyz mam zahnet a kouka mi tam saha jak mam silny vytoky atd…proste spolu delame az prasarny ale nikdy tohle nerekl…holim se 2az 3× do tydne ale nato on je zvykli jsme spolu uz par let a jeste mi rekne naco se holis…chapete proto me tak rosekal kdyz spolu delame takovy veci a pak zniceho name sahne a rekne tohle… Koupeme se s polu a saha mezi nohy a ted ze jsem byla spatne utrena mi rekne tohle? a pak se omlouva… Dostal me

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 26.02.17 08:49

@Žanetka2011
Nevím no…píšeš, žes musela rychle ze sprchy a blbě utřená jsi běžela za malým a on ti jako hned sáhnul mezi nohy? Protože přece za chvíli, než utišíš dítě, bys uschla.
Takže já bych byla spíš naštvaná, že k dítěti nejde a nemůže ti tak dopřát ani 5 minut na sprchu, ale mezi nohy to si panáček hrabne hned.
A ne, kvůli tomu bych fakt nedělala dusno… :mrgreen:

Žanetka2011
Stálice 77 příspěvků 26.02.17 08:51

@sisk on u malyho byl ale proste hodne plakal a nevydrzim to posloucham a hlavne jsem vedela ze maly je hladovy

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16695 příspěvků 26.02.17 08:55

Nechapu souslednost „jsem ve sprse-mimino breci- blbe se utru-muz mi hrabne mezi nohy“…fakt ne :mrgreen:
ty by ses mela v prni rade uklidnit, ono dotek na mokre ( ne vlhke), ale blbe utrene… je fakt neprijemny, zvlas, kdyz to necekal… :nevim:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 26.02.17 09:10

@Žanetka2011 Fakt resis kraviny. Me dal chlap pusu na tvar a taky rekl fuj, protoze si posmaknul na jeste nevstrebanem pletovem kremu.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 26.02.17 09:11
@Žanetka2011 píše:
@sisk on u malyho byl ale proste hodne plakal a nevydrzim to posloucham a hlavne jsem vedela ze maly je hladovy

Ja jsem se taky vzdycky sprchovala rychlosti blesku, kdyz jsem slysela plac, rychle jsem vybehla. Deti jsem nikdy vyplakat nenechavala, ale myslim, ze kdyby maly plakal (i hlady) o 2 nebo 5 minut dyl ani jemu, ani manzelovi by se nic nestalo.
Zalezi taky na tom, jak se u toho tvaril, nonverbalni komunikace…ale to vite jen vy dva. Nevim presne, na co rekl to FUJ.
Neplas a nekaz si hezky den :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama