Pohodlné botičky na zimu přes bazar

105
17.11.15 14:32

pohodlné botičky na zimu pres bazar

Ahoj holky, potřebuju poradit, málá má ještě podzimní botičky a nové zimní chci kupovat příští měsic, ale tedka jedeme na vanoční trhy na Moravu a budeme dost venku takže chci na rychlo přes bazar raději koupit zimní at je pořádně v teple, výdaju mame tento měsíc nad hlavu takže chci fakt koupit jen přes bazar a nové až po výplatě. Kamarádka kupovala ted Geoxy a malá ji v nich nechce moc chodit, asi mi prijdou na ni tvrde, než je nejspíš rozchodi, ale nechci na bazaru narazit na stejný problem, proto by mě zajimalo jestli nemate nějakej tip kde je pravděpodobnost že mi v nich nebude protestovat. Máme vel. 21 takže bych vzala 22. Koukala jsem na Protetika, Superfity..že by měli byt snad dobré, jinak pak zajdem do zdejsi obuvy takže tam už mi poradí, ale takhle fakt nevim. Děkuji:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

105
17.11.15 14:38
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20683
17.11.15 14:42

V téhle velikosti se dají sehnat i bazarové v super stavu, takže ta vyprávěnka o tom, jak pak půjdeš do obchodu je zbytečná :mrgreen: Superfity jsou fajn, lehoučké, ohebné. Ale bývají užší. Pro menší dítě lepší na tkaničky, lépe drží nohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20683
17.11.15 14:44

Brala bych ty první, měli jsme je několik sezon, nejdřív na tkaničky, pak na sucháče. Vydrží fakt i stoupnutí do kaluže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
17.11.15 15:33

Superfity jsou sice fajn, ale hrozně úzké. Podobný typ jako je z prvního odkazu jsem si schovala po dceři pro syna a i když on nemá silnou nožičku, stejně jsou mu úzké. Jinak byly fakt držáky, louže, břečky v pohodě. Superfit dělá botičky pro děti bez malíčků:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
17.11.15 16:21

@hofka A dcerce byly jinak dobré?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
17.11.15 16:27

@Run to jsem moc nepochopila, vyprávěnka to není, mám určitě v plánu koupit ještě jedny a to už nové…nemám problem napsat že chci s bazaru protože na nové nemám, ale tak to není. Potřebuji boty na rychlo a nové tento měsíc kupovat nechci ptz tj minimálně litr. Toť vše. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20683
17.11.15 16:38

@Akiree Mě zas příjde zbytečné kupovat teď za 300,– a pak za 1000,– v téhle velikosti je to skoro nechodící dítě co tráví hodně času v kočárku nezničí a s těma svýma kilama ani nevyšlápne. Zvlášť, když je velká šance, že jí noha poskočí ještě v zimě a budeš muset kupovat další velikost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
17.11.15 17:09

No tak moje dite, v kočárku vydrží naopak minimálne a chce pořád jen chodit nebo na motorku, kočárek bereme sebou málo, takže na tu motorku mi přijde uplně ideální mít i tyhle s bazaru, páč jsem naposledy kupovala Aďáky za 800,– a už vypadají mooc,,krásně.. :potlesk: Ty nové bude mít na výlety a když bude třeba koupit další za 3 měsíce, s tím se hold počítá. :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15062
17.11.15 17:11
@Akiree píše:
@hofka A dcerce byly jinak dobré?

dcera má ultraúzkou nožku (i teď v pěti letech), ale zas tak moc jsem to tehdy nesledovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
17.11.15 17:35

No, takže takhle naslepo do nich asi nejit ze? skoda, sou dobré a i pěkné:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
missah
17.11.15 21:44

No já můžu doporučit Primigi. Jsou lehké i velmi ohebné. Dcery je dostaly letos obě dvě.
V té 22 určitě najdeš v bezvadném stavu i na bazaru. Jsou s goretexem. Mladší dnes otestovala na zahradě v psí misce.)
A tady třeba nové za 800.
https://www.mall.cz/…firas-e-aw14?…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama