Pohodlné kalhoty pro kluky do školy

27007
28.8.21 17:48

Pohodlné kalhoty pro kluky do školy

Mám sice druhého prvňáka, ale stejně tápu, protože první je salamista.
Hledám pohodlné kalhoty pro kluky do školy. Syn nemá rád slim, ale je hubenější a vše z něj padá. Takže potřebuje úzký pas. Tkaničku si nikdy nezavaze tak, aby to z něj nepadalo.
Moje představa jsou džíny z teplákoviny. Nejlépe něco pružného s elastanem. Na doma preferuje buď o 2 čísla větší tepláky nebo tepláky se sníženým sedem.
Obyčejné tepláky mi přijdou do školy nevhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2494
28.8.21 18:03

Já mám pro syna koupené pružné měkké rifle a pak takové ani nevím, co.. je to barevne, pevné, ale pružné, jakoby plátno. Pak má poděděné další rifle, široké a pružné, tak mu v nich bude snad dobře. Taky nesnese upnute věci a všechno z něj pada, takže buď kupuju s gumou v pase nebo ji t vsivam. Má podedene i moc hezké plátěné kalhoty, sportovnější, ale na nějaký obyčejný den ve škole je určitě taky vezme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1657
28.8.21 18:11

Mám taky hubenoura a kalhoty mu hodně sedí třeba v Takku. Kupuju do školy i sportovní kalhoty, třeba z Decathlonu.

Tepláky do školy nedavam. Jinak nosi klasické dziny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3618
28.8.21 18:24

@Billi pláteně kalhoty a džíny oboje s gumou v pase, syn má kulatý zadek a trošku stehna a spousta upnutých věcí se mu prý zařezává :-) věčně si to šteluje, takže jsem zvolila takto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4430
28.8.21 19:12

Syn je taky hubeňour. Kupuji mu trojbaleni slimek z HM. Jak je hubený, jsou mu hezky volný, v pase mají regulaci a jsou krásně pružné, mají hodně elastanu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27007
28.8.21 19:27

@Jarka K syn nemůže mít slimky. Potřebuje velký sed. Preferuje snížený sed. Slimky máme po starším a nesedí mu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2311
28.8.21 19:39

Kupuju dziny jogger. Vypadaji jako dziny, ale jsou do gumy a mekke jako teplaky. Uzky pas - muj syn neoblece - maj v takku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54949
28.8.21 20:46

Nedávno byla akce v Kik. Tak jsem kupovala zásobu riflí. Jsou v pase na gumu. Našemu malému rifle nevadí. Ale do školy ho nervu do slim střihu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
476
28.8.21 20:53

Zrovna řeším to samé. Syn je dlouhý a hubený. Slim mít také nemůže, protože má ke všemu ještě na noze ortézu, která se nosí pod kalhoty :zed: V Takku jsem žádný teď nepotkala, takže už vážně nevím kde sehnat!!Taky za ně nechci dát extra moc peněz protože díky ortéze má na nich stejně do měsíce díru!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27007
28.8.21 21:08

Jemu džíny nevadí, on neremca, ale má tendence rovnat. Takže potřebuju opravdu něco hodně volného.
Džíny i klasicke plataky má po starším, který byl v první třídě taky hubenější.
Takže hledám něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54949
28.8.21 21:29

Hledala jsem dneska v Decathlonu, jestli najdu něco slušivého pro kluka a nebudou to vulgární a nedůstojné tepláky do školy. No nic jsem nenašla. Pro kluky tam nic takového není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25017
28.8.21 22:27

Já synovi kupuju takové ty tepláky, co látka vypadá jako džínovina. Mívají je porůznu, Tako, velryba, Kik, nechci ho mačkat celý den v pevných kalhotech, tlačí ho knoflík v pase :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.9.21 15:28

Můj syn má taky kulatý zadek, takže volné jogger na gumu, naposledy od Wolfa. Slimky jsou mu úzké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat