Pohoštění na oslavu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
EvulinkaB18
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 07.10.16 21:53

@Akivasha koupíš normálne plátkový sýr, na plech dáš alobal, trošku ho pomastíš a na nej dáš plátky sýru, aby se prekrývaly, dáš cca na 3minutky do trouby, sýr zmekne a jakoby se spojí v jeden velký plát. Na to dávám pomazánku(jakoukoliv, nejradeji z pomazánkového másla, česneku, hořčice, taveného sýru a nakrájeného kys. okurku)pomažu, pokladu plátky šunky, papriky, tvrd. salámu…proste cokoliv te napadne) a stočíš do rolády, necháš den v ledniče uležet. Nakrájíš, k tmu čerstvou bagetku…je to moc dobré

redbulka
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 07.10.16 22:24

Hele, jak přijdou odpol bude dort, kafe a večer koleno, to je hodně vydatný, takže kup bramburky, slaný tyčky, nakrájej nějaký dobrý salám, klobásku, olivy a může každý zobat, co chce. žádný vypíkání, zamotávání,…

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 07.10.16 22:52

U nás taky když je nějaká rodinná sešlost vedou pizza šneci z listového těsta, šátečky z listového těsta plněné tvarohem-je to rychlé a moc dobré, určitě nezklame a taky jak psaly holky ta roláda sýrová plněná je taky moc dobrá a rychlá. Nebo taky ještě má teta dělá vaječnou tlačenku-to dá na plátky veky. Nebo ještě z toho listového slané tyčinky, vrtulky..variací je mnoho..

matkabagristy
Hvězda diskuse 35081 příspěvků 07.10.16 23:16

Párečky v listovém těstě

Maiiia
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 07.10.16 23:28

Na velký talíř nebo tác nandej doprostřed (klidně kupovaný) bramborový salát nebo podobjý a okolo naaranžuj sýry, uzeniny, vajíčko natvrdo, nakrájenou zeleninu. Velde do košíku nakrájenou veku nebo bagetky a každý ať se obslouží. K tomu chipsy, tyčinky, nakrázené ovoce…za chvilenku připravené.

matkabagristy
Hvězda diskuse 35081 příspěvků 07.10.16 23:29

Ještě mě napadl těstovinový salát s tuňákem

caramba
Kecalka 177 příspěvků 14.08.19 20:38

Ahoj holky, za pár dnů budu dělat oslavu pro cca 20 lidí a nechce se mi vymýšlet nějaké složité menu a pachtit se s chlebíčkama, protože zrovna nejsem úplně fit. Nemáte osvědčený recept na nějaké maso na nudličky na zelenině, které bude z jednoho hrnce/pánve a bude se hodit ke chlebu? Prostě příprava rychlovka, vařit se to pak může klidně déle. Mimoto bude samozřejmě nějaký koláč atd., ale to už mám vymyšlené…

matkabagristy
Hvězda diskuse 35081 příspěvků 14.08.19 20:40

@caramba hoď maso na nudličky a přidej zeleninu :lol:

Heivka
Závislačka 4389 příspěvků 14.08.19 20:41

@caramba Já dělám špikovanou krkovici slaninou a cibulí. Jenom se našpikuje krkovice, osolí a v pečícím sáčku dám do trouby na 200° za 2 hodiny se skoro rozpadá a je výtečná.

caramba
Kecalka 177 příspěvků 14.08.19 20:44
@matkabagristy píše:
@caramba hoď maso na nudličky a přidej zeleninu :lol:
:palec: :lol: :lol: :lol:
Karleon
Kelišová 5844 příspěvků 14.08.19 20:46

@caramba A co gyros?

caramba
Kecalka 177 příspěvků 14.08.19 20:50

@Heivka díky, to vypadá fajn! Potíráš maso i tukem, než ho vložíš do toho sáčku?

halflive
Kecalka 108 příspěvků 9 inzerátů 14.08.19 20:51

Nebo hrnec gulase

bjetuschka
Kelišová 5196 příspěvků 14.08.19 20:53

Žádný vymakaný recept nemám, ale vždy na oslavu pečeme kuřecí paličky nebo křídla (nebo obojí). Prostě to naložíme a pak jen hodíme na plech a do trouby… Musím říct, že to každému vždy přijde k chuti a hlavně to nemusíš moc hlídat a pachtit se s tím… Jako přílohu salát, pečivo.

cverunka
Závislačka 3268 příspěvků 14.08.19 20:53

Ta krkovice je super, brácha to dělává také a je to hned. Já dělávám často tortilly. Nakrájím zeleninu, osmažím kuřecí na pánvičce a udělám česnekovo-bylinkový dresing a je to. Každý už se obslouží sám a aj si naloží, co má rád. Vždy to má úspěch.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama