Pohoštění na oslavu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1085
7.10.16 21:53

@Akivasha koupíš normálne plátkový sýr, na plech dáš alobal, trošku ho pomastíš a na nej dáš plátky sýru, aby se prekrývaly, dáš cca na 3minutky do trouby, sýr zmekne a jakoby se spojí v jeden velký plát. Na to dávám pomazánku(jakoukoliv, nejradeji z pomazánkového másla, česneku, hořčice, taveného sýru a nakrájeného kys. okurku)pomažu, pokladu plátky šunky, papriky, tvrd. salámu…proste cokoliv te napadne) a stočíš do rolády, necháš den v ledniče uležet. Nakrájíš, k tmu čerstvou bagetku…je to moc dobré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
7.10.16 22:24

Hele, jak přijdou odpol bude dort, kafe a večer koleno, to je hodně vydatný, takže kup bramburky, slaný tyčky, nakrájej nějaký dobrý salám, klobásku, olivy a může každý zobat, co chce. žádný vypíkání, zamotávání,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3399
7.10.16 22:52

U nás taky když je nějaká rodinná sešlost vedou pizza šneci z listového těsta, šátečky z listového těsta plněné tvarohem-je to rychlé a moc dobré, určitě nezklame a taky jak psaly holky ta roláda sýrová plněná je taky moc dobrá a rychlá. Nebo taky ještě má teta dělá vaječnou tlačenku-to dá na plátky veky. Nebo ještě z toho listového slané tyčinky, vrtulky..variací je mnoho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42168
7.10.16 23:16

Párečky v listovém těstě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
7.10.16 23:28

Na velký talíř nebo tác nandej doprostřed (klidně kupovaný) bramborový salát nebo podobjý a okolo naaranžuj sýry, uzeniny, vajíčko natvrdo, nakrájenou zeleninu. Velde do košíku nakrájenou veku nebo bagetky a každý ať se obslouží. K tomu chipsy, tyčinky, nakrázené ovoce…za chvilenku připravené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42168
7.10.16 23:29

Ještě mě napadl těstovinový salát s tuňákem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
14.8.19 20:38

Ahoj holky, za pár dnů budu dělat oslavu pro cca 20 lidí a nechce se mi vymýšlet nějaké složité menu a pachtit se s chlebíčkama, protože zrovna nejsem úplně fit. Nemáte osvědčený recept na nějaké maso na nudličky na zelenině, které bude z jednoho hrnce/pánve a bude se hodit ke chlebu? Prostě příprava rychlovka, vařit se to pak může klidně déle. Mimoto bude samozřejmě nějaký koláč atd., ale to už mám vymyšlené…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42168
14.8.19 20:40

@caramba hoď maso na nudličky a přidej zeleninu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6073
14.8.19 20:41

@caramba Já dělám špikovanou krkovici slaninou a cibulí. Jenom se našpikuje krkovice, osolí a v pečícím sáčku dám do trouby na 200° za 2 hodiny se skoro rozpadá a je výtečná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
14.8.19 20:44
@matkabagristy píše:
@caramba hoď maso na nudličky a přidej zeleninu :lol:
:palec: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6400
14.8.19 20:46

@caramba A co gyros?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
529
14.8.19 20:50

@Heivka díky, to vypadá fajn! Potíráš maso i tukem, než ho vložíš do toho sáčku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
14.8.19 20:51

Nebo hrnec gulase

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6211
14.8.19 20:53

Žádný vymakaný recept nemám, ale vždy na oslavu pečeme kuřecí paličky nebo křídla (nebo obojí). Prostě to naložíme a pak jen hodíme na plech a do trouby… Musím říct, že to každému vždy přijde k chuti a hlavně to nemusíš moc hlídat a pachtit se s tím… Jako přílohu salát, pečivo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3806
14.8.19 20:53

Ta krkovice je super, brácha to dělává také a je to hned. Já dělávám často tortilly. Nakrájím zeleninu, osmažím kuřecí na pánvičce a udělám česnekovo-bylinkový dresing a je to. Každý už se obslouží sám a aj si naloží, co má rád. Vždy to má úspěch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama