Pohoštění na velkou oslavu

467
16.7.13 13:09

Pohoštění na velkou oslavu

Ahojte děvčata:)
Za týden budeme mít osslavu o 15lidech..poradíte co připravit? chci zabodovat a překvapit takže chlebíčky a jednohubky mě nezajímají :D Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10365
16.7.13 13:13

Záleží na tom, jestli je to i s obědem nebo jen odpolko. Mmch i s chlebíčkama a jednohubkama můžeš zabodovat, když je uděláš dobře :nevim: My to skoro vždycky spojujem s grilovačkou, to je taková vděčná činnost, zároveň je teplé do žaludku, zároveň s tím není tolik práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
16.7.13 13:13

@anti17 Tak co já miluju na třeba na svatbách jsou večerní rauty a z toho nejraději baštím řízečky. Taky záleží jestli máte oslavu někde venku nebo pod střechou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3434
16.7.13 13:16

Taky míváme oslavy s tímto počtem. Pokaždé peču tyčinky z pivního těsta, ty mají velký úspěch. Většinou taky děláme šneky z listového těsta, zeleninové chlebíčky, sýrovou roládu… Ségra mi někdy upeče medovník plus ještě něco k tomu, já na pečení moc nejsem. Taky domácí chleba s čímkoliv, třeba k pečenému masu, to si hosté vždycky chrochtají. A jestli máte tu možnost, grilovačkou určitě nic nezkazíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
16.7.13 13:16

@zuzouš naprosto souhlasím, grilovačka je super a je tu toho i bezva atmosféra.

@anti17 Ještě mě napadlo sushi, ale to je pro mě španělská vesnice na přípravu, sem levá! Ale to by se mi jako hostovi na párty líbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4213
16.7.13 13:24

@anti17 Řízečky, sýrové misky, bramboráčky se zelim, sloní žřádlo… je toho dost na vymýšlení :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
16.7.13 13:28

Hostina je doma v bytě bohužel :( mohla by být i na zahradě, ale nechci tam všechno to jídlo přesouvat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5633
16.7.13 13:35

Řízečky různě obalované, kuřecí stehýnka, zeleninový salát, ovocný salát, sýrová roláda, „mini“ chlebíčky (z bagety), neobvyklé jednohubky, tyčinky z listového těsta, šneky z listového těsta…

Grilování je sice super, ale pokud nevyjde počasí, je to blbé. Všichni jsou zalezlí a jeden „chudák“ hlídá gril. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
16.7.13 13:36

Tak co vždy vzbudilo nadšení a pozornost je čokoládová fontána. Teď je i sezona čerstvého ovoce… takže to je třeba mňamka neskutečná. Lidi moc neznají a o to více oceňují :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
16.7.13 13:40
@Lucella píše:
Tak co vždy vzbudilo nadšení a pozornost je čokoládová fontána. Teď je i sezona čerstvého ovoce… takže to je třeba mňamka neskutečná. Lidi moc neznají a o to více oceňují :)

To je dobrý nápad :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aot
149
16.7.13 13:40

Taky bych navrhovala sushi a sashimi. Sushi není tak těžké připravit a se sashimi není skoro žádná práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
16.7.13 13:41

Ještě mě napadaddají krevety

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5130
16.7.13 13:42

Spizy zmozzarely a rajčat, prokládané bazalkou, rizecky, sushi, zapecene žampióny se sýrem, testovinovy salát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22866
16.7.13 13:43
@anti17 píše:
Hostina je doma v bytě bohužel :( mohla by být i na zahradě, ale nechci tam všechno to jídlo přesouvat

Popravdě, raději bych přenášela to jídlo (jedno auto nebo třeba troje ruce to zvládnou), než mít v bytě v obýváku nasáčkováno 15 lidí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22866
16.7.13 13:44

Napadají mě buřty na pivě, dají se dělat v pekáči v troubě, nají se toho halda lidí, je to rychlé a moooc dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama