Pohoštění pro kojící kamarádku

1938
23.1.08 19:52

Pohoštění pro kojící kamarádku

Ahoj holky, mám takový stupidní dotaz. Vzhledem k tomu, že nekojím, neřeším své jídlo. Nicméně mi brzy přijde na návštěvu kojící kamarádka a já chci připravit nějaké pohoštění. Jenže mě nenapadá, co bych jí mohla připravit. Je mi jasný, že když se jí zeptám,tak mávne rukou a řekne - Ále nic nechystej… Jednohubkys česnekovou pomazánkou asi není zrovna, co by mohla…takže co dát na ten stůl???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8602
23.1.08 20:02

Ahojky

no myslím že nic, kde je cibule,tak hodně nadýmá.ani ten česnek.takže třeba nějakou tvarohovou pomazánku, nebo salámovou, sýrovou, vajíčkovou ale bez cibule.nebo jen s máslem,na to salám,sýr a okurka.nebo něco sladkého,to se při kojení vždycky hodí :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.1.08 20:29

Každé dítě nadýmá něco jinýho, někdo nemůže ovoce, někdo máslo, někdo mléčné výrobky… to se fakt nedá říct takto všeobecně. Třeba právě proti té zmiňované česnekové pomazánce bych výhrady neměla, dětem prý česnek chutná. :)

Já být tebou, připravím normální pohoštění, od každého něco a kamarádka si sama vybere, co si dá a co raději ne.

Romana

• Nahlásit
  • Citovat
13874
23.1.08 20:47

tak já při kojení ze začátku strašně řešila jídlo a nakonec jsem zjistila, že můžu úplně všechno, i bublinkovou vodu ;-) ale záleží na dítěti, švagrová třeba mohla pečivo nejméně den staré, jinak měla malá bolení bříška. a má kamarádka holku nebo kluka? kluci trpí na nadýmání víc. a taky je otázka, jak staré mimčo má…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28622
23.1.08 21:53

Podobně jak psaly holky, co třeba nějaký salát? Akorát bez zelí (i čínského), nebo ty jednohubky či chlebíčky, pomazánka jde udělat třeba s pomazánkového másla, kečupu a obylinkovat, na to sýry + zelenina atp.
Prostě nic ostrého, nadýmacího (hlavně luštěniny) a tak.
Koláčem a sladkým určitě taky nepohdne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
23.1.08 22:06

Doporučuju něco výjimečného a delikátního, cukrový meloun s parmskou šunkou, sušené ovoce, pražené mandle, pečená marinovaná kuřecí stehýnka, mléčný koktejl se šlehačkou a zmrzlinou, tvarohovou bábovku, frapé a klidně dvojku dobrého vína apod. Raději něco malého a prvotřídního, když jí to nezláká, ať je hlady.
Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5487
23.1.08 22:10

Hlasuju pro medovník :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19269
24.1.08 11:34

Ahoj.
To je těžké.Každého nadýmá něc jiného.Mě (spíš malému) nedělá dobře téměř nic,ani vajíčko ,ani zelenina,ani čokoláda :cry: .A pozor na koláče a jiné kynuté „věci“…:( .
Co třeba obložený talíř s různými druhy salámů a sýrů?A taky můžeš mít na stole tyčinky,mandle,oříšky,oplatky,sušenky............
K pití neperlivou ochucenou minerálku (Aquila ji dělá) a třeba i to vínečko. :wink:
Přeji příjemné posezení.
Pa pa J.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
27.1.08 14:27

Dekuji za ruzne tipy, navsteva nakonec dopadla tak, ze kamaradka onemocnela, tak ze vseho seslo. Kazdopadne medovnik jsem koupila i tak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama