Pohotovost ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sfaticata
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 25.12.16 16:15
Pohotovost ano nebo ne?

Tak si jdu po dlouhe dobe pro radu. Jde o moji 4 letou dceru. V noci horecka 39. Po nurofenu snizena na 38. Vzdycky se ji to po cca 3 hodinach vratilo. Mela bolesti briska. Dneska rano zacala plakat, ze ji boli v krku. Ma kasel. Pri kazdem zakaslani place bolesti a chce napit. Horecku ted mela opet 39. Nevim jestli mam pockat do utery na doktorku nebo aspon do zitrka, jestli se to nezlepsi. Brisko uz ji neboli. Ja nevim, ze ty deti si to vybiraji takhle na svatky. Ach jo. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gábííí
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 25.12.16 16:21

Jojo, má dcera 6 let, od včera 38 st, bolesti břicha, už jsem myslela že slepák…ráno 38.7 st, bolest mnohem menší. Nyní bez teploty a bolesti…tak nevím, co si mám myslet…

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 25.12.16 16:23

Pokud bych měla doma léky na sražení teploty, něco na kašel atp. tak bych na pohotovost nejela.

Sfaticata
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 25.12.16 16:24

@Kotatko03 me jde spis o tu bolest v krku. Uz ji boli i polykat. Porad place.

Uživatel je onlineKonnny
Ukecaná baba ;) 2376 příspěvků 25.12.16 16:26

Netrap ji, jeďte na pohotovost pro ATB.

Sfaticata
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 25.12.16 16:28

@Konnny Jedeme.

stinga
Závislačka 4180 příspěvků 6 inzerátů 25.12.16 16:29

@Sfaticata jak to dopadlo? Co jí dali?

hanča74
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 25.12.16 16:30

@Sfaticata viděla bych to na anginu. Asi bych zajela na pohotovost, nechala udělat CRP..jestli ji bolí v krku na odběru se to pozná a po lekach se ji uleví.

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 25.12.16 16:31
@Sfaticata píše:
@Kotatko03 me jde spis o tu bolest v krku. Uz ji boli i polykat. Porad place.

Ahá, tak pokud má problémy s polykání tak bych jela.

Sfaticata
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 25.12.16 16:34

Holky jeste nevim. Schanime odvoz. Kazdopadne jsem ji koukala do krku a ma to natekly a ma na nich bily povlak.

Judithkaj
Nováček 25.12.16 16:38
@Sfaticata píše:
@Kotatko03 me jde spis o tu bolest v krku. Uz ji boli i polykat. Porad place.

Nám takhle začala angina. Jeďte, zbytecne se bude doma bez léků trápit.

angelivanka84 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 16:58
@Sfaticata píše:
Holky jeste nevim. Schanime odvoz. Kazdopadne jsem ji koukala do krku a ma to natekly a ma na nich bily povlak.

To je angína.

hofka
Extra třída :D 14992 příspěvků 25.12.16 17:00

S podezřením na angínu bych asi jela, to jsou atb jasná. Krk při angíně je dobré také proplachovat heřmánkem:-) Mě holka taky lehla, přesně v noci v pátek. O Štědrém dni ležela jak lazar, bez zájmu, celý den prospala. Bylo mi ji tak líto. Ale krom horečky a bolesti hlavy nic jiného nevypadá, že by ji trápilo. Ještě lehce rýma se rozjíždí, tak snad jen viroza.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.16 17:35

@Sfaticata jeli jsme včera na štědrý den s tím samým. Angína. Kdyby nebylo té bolesti v krku, tak bych nejela, ale nemohla ani polykat a zivat. ATB zabraly rychle.

gabona1
Stálice 87 příspěvků 25.12.16 18:04

Ja by som to pri vysokej teplote vždy riešila pohotovosťou, pretože hrozia aj febrilné kŕče. Načo dieťa zbytočne trápiť.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >