Osvobození od regulačního poplatku

Anonymní
14.11.20 21:17

Pohotovost-osvobozeni od regulacniho poplatku

Dobry den. Dnes jsem spadla z posledniho schodu, prehedla jsem ho. Mam narazenou nohu sice s ni mohu hybat ale boli. Jsem sama a pobiram prispevek na bydleni. Otazka zni, budu na pohotovosti platit reg. poplatek kdyz se prokazu, ze pobiram zminovany prispevek?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19719
14.11.20 21:30
@Anonymní píše:
Dobry den. Dnes jsem spadla z posledniho schodu, prehedla jsem ho. Mam narazenou nohu sice s ni mohu hybat ale boli. Jsem sama a pobiram prispevek na bydleni. Otazka zni, budu na pohotovosti platit reg. poplatek kdyz se prokazu, ze pobiram zminovany prispevek?

Budes platit, musela bys byt v hmotné nouzi, coz pobirani příspěvku na bydleni neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
14.11.20 21:31

Ježišikriste. Nemáš 90 korun? :zed: ať už to je jakkoliv, hlavně se prosímtě nehádej se setřičkama, kterým to máš platit. Slyší to 105× denně a fakt na to nejsou zvědavé. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
14.11.20 21:34

Taky muzes pockat do rana, lupnout si brufen, dat si na nohu led a neotravovat v noci na pohotovosti, pokud to neni zivotne důležité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2703
14.11.20 21:34

No, myslím, že příspěvek na bydlení není dávka hmotné nouze. Osvobozená bys byla, kdybys měla potvrzení, že pobíráš dávku hmotné nouze - příspěvek na živobytí, doplatek na bydlení. A musela bys mít vystavené potvrzení, že tuto dávku pobíráš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17261
14.11.20 21:40
@Kriss Tina píše:
Taky muzes pockat do rana, lupnout si brufen, dat si na nohu led a neotravovat v noci na pohotovosti, pokud to neni zivotne důležité.

zítra ráno bude také platit pohotovostní příplatek, bude neděle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
14.11.20 21:44
@stinga píše:
zítra ráno bude také platit pohotovostní příplatek, bude neděle

Ajo, ja nemam přehled o dnech :D tak to bude muset tech 90kc vytahnout no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
14.11.20 21:50

90 korun, lidi, proboha, tak buďte doma a nikam nechoďte nebo se tam budete belhat s bolavou nohou???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3805
14.11.20 21:54

Zákon č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění, § 16a odst. 2 - zde jsou přímo vyjmenované výjimky, pro které platí osvobození od regulačních poplatků. Pokud do těchto kategorií nespadáš, poplatek je pro Tebe povinný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1278
14.11.20 22:00

Ale nemusí se platit hned, ne? Myslím, že jsme dostala papír a zaplatit do třiceti dnů.. Vždy to platím přes účet pak z domova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3204
14.11.20 22:03

No a je nutný chodit k doktorovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.11.20 22:07

Uz jsem si to cetla. dekuju dam 90,–

• Citovat
  • Nahlásit
505
14.11.20 22:11

Ehm.. Nemáš 90 korun?.. To nechceš ty vole… :mrgreen: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3928
14.11.20 22:58
@Elin29 píše:
Ehm.. Nemáš 90 korun?.. To nechceš ty vole… :mrgreen: :zed: :zed:

Jasně že nechceš. Stačí být samoživitelka s malými dětmi, co přišla o práci (teď třeba servírky, kuchaři atd.). Nebo třeba invalida po úraze, stačí mít hypotéku z dřívějška a jsi v p… Pak přemýšlíš i o desetikoruně. A když budeš furt mlátit tou hlavou o zeď… Ale ono je to při tomhle uvažování jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
14.11.20 23:22

Za mě není naražená noha důvod jít ani k lékaři, natož na pohotovost. Pokud neotekla do obřích rozměrů, nečerná atd., tak si stejně neumím moc představit, co by s tím jako dělali, než že by mi řekli, že zlomené to není, mám si ji dát výš, ledovat a vzít si něco na bolest :nevim: Zrovna v téhle době je to opravdu zbytečné zatěžování lékařů v nemocnicích…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama