Pohotovost - píchani ucha

1176
22.12.19 20:53

Pohotovost - pichani ucha

Ahoj holky, jdu z pohotovosti, mam zanet stredniho ucha, takze ho pichli. Bolest trochu ustoupila, ale zalehle porad a maly tlak tez. Nemate nekdo zkusenost, jak dlouho to trva? Myslela jsem, ze po pichnuti odlehne hned :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.12.19 20:55

Manžel dostal ještě něco do ucha, co si tam lil sám a bolest ustoupila asi za týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1176
22.12.19 21:01
@Martanka92 píše:
Manžel dostal ještě něco do ucha, co si tam lil sám a bolest ustoupila asi za týden

Aha, mne rikal hlavne nic nelejt :lol:. Mam atb a tot vse, bolest tak hrozna neni, ale kez by to odlehlo :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.12.19 21:03

Také jsem měla cca dva roky zpět, dostala jsem kapky a antibiotika, měla jsem stále teploty, akutní zánět středního ucha. Zalehlé ucho mě trápilo hodně dlouho, blbě jsem na něj slyšela možná tak skoro měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
22.12.19 21:09

@yocheved měl vyplachovat, aby vytekl i zbytek hnisu a krev,. Ale dlouho si stěžoval, že má ucho zalehlé a špatně na něj slyší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1573
22.12.19 21:14

Me to povolilo asi po peti hodinach, ulevilo se mi hned, doma sem si zavazala hlavu nahratym satkem, rano bylo na polstari trosku hnisu, po tydnu na kontrole vse ok, zadne atb ani kapky jsem nemela, bacha na ofouknuti a hlavne vodu, drzet hlavu v teple a ono to povoli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1619
22.12.19 21:22

Ja nafasovala atb na 14 dni, zanet se rozlezl az do vnitrniho ucha a ja se zacala motat. Skoncila jsem na kapackach na orl a leky na dalsi 3 mesice. Fakt ctvrt roku jsem na to ucho spatne slysela… no hnus. Asi 10 hodin v cekarne orl i s dvouletym ditkem. Nemela jsem hlidani a byla to pecka. Ucho mi pichali a ja mela dceru na kline, aby tam nedelala bordel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3928
22.12.19 22:03

@Lerista ahoj muzu se zeptat, jestli tě to ucho bolelo. Já mam rýmu, ucho mi zalehlo při smrkani, z ničeho nic. Teď už je to tak 10 dní. Nic nebolí, jenom mam zalehnuto a začala jsem se motat. Ale to mám možná od krční páteře, měla jsem to už 2×. Díky za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1176
22.12.19 22:14
@Gabca85 píše:
@Lerista ahoj muzu se zeptat, jestli tě to ucho bolelo. Já mam rýmu, ucho mi zalehlo při smrkani, z ničeho nic. Teď už je to tak 10 dní. Nic nebolí, jenom mam zalehnuto a začala jsem se motat. Ale to mám možná od krční páteře, měla jsem to už 2×. Díky za odpověď.

Bolelo me po probuzení silene, pak bolest ustoupila a vecer to zas zacalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3928
23.12.19 05:51

@yocheved moc děkuju za odpověď. V lednu jdu s dcerou na Orl, tak se nechám taky prohlídnout. To bude teda asi stačit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1619
23.12.19 06:58

@Gabca85 neskutecne to bolelo. Dostala jsem brufeny 800. A jeste dalsi analgetika, to uz si nepamatuju jmeno. Cela polovina hlavy jak ve sveraku, kam se na to hrabe porod. Ten je na chvilicku, tyhle nejhorsi bolesti jsem mela tyden. A do toho dvouletacku na krku. Mimochodem ona ten zanet str ucha chytila stejne jako ja. Jenze byla jen apaticka, mela horecku a v noci ji ousko prasklo a okamzite byl klid. Ozila a horecka zmizela. Mluvila ve vetach, ale vubec si na ousko nestezovala. Buh vi, co jsme to chytly. Pry asi virus, ale testy nam nikdo nedelal. Dcera je na pneumokoky ockovana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3928
27.12.19 08:50

@Lerista Hlavně, že už je dobře. Já už to mám taky lepší. Sice to není pořád úplně dobrý, ale už se ani nemotam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama