Reklama

Pohotovost v Podolí - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 19:26
Pohotovost v podolí poraďte

Holky jsem 5+6 a krvácim docela dost. Břicho mě nebolí :zed: :( mam jet do podolí na pohotovost? Je tam vůbec?

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 21.08.18 19:35

Pohotovost tam je. Pokud hodně krvácíš jasnou krví, tak tam jeď. Prohlídnou tě a zhodnotí situaci. Také to nemusí být nic zásadního. Jen se možná neunáhli, pokud by to vypadalo špatně. Nemusí se vše řešit hned kyretáží. Držím palce, ať je vše OK.

Limi123
Závislačka 3063 příspěvků 21.08.18 19:49

Urcite jed.. pohotovost tam je. Oni s tim v tomhle tydnu stejne nic neudelaji, ale alespon te prohlednou a reknou, na cem jsi.

Bubla_Bučková
Závislačka 3110 příspěvků 21.08.18 19:52
@Anonymní píše:
Holky jsem 5+6 a krvácim docela dost. Břicho mě nebolí :zed: :( mam jet do podolí na pohotovost? Je tam vůbec?

hodně milí byli vždy v Krci :kytka:

Limi123
Závislačka 3063 příspěvků 21.08.18 20:07
@Bubla_Bučková píše:

Ale ta uroven je oproti Podoli nekde jinde. Kdyz nemas problem, tak je Krc lepsi, ale kdyz o neco jde, jednoznacne Podoli.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 21.08.18 20:44
@Bubla_Bučková píše:

To v Podolí také, i když já se tedy přiznám, že pokud o něco jde, tak oceňují spíš zkušenosti než úsměvy lékařů.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15278 příspěvků 21.08.18 20:47
@Anonymní píše:
Holky jsem 5+6 a krvácim docela dost. Břicho mě nebolí :zed: :( mam jet do podolí na pohotovost? Je tam vůbec?

Pohotovost tam je a já bych jela. Sice pokud nebolí břicho (nehrozí tudíž mimoděložní), tak moc s tebou nezmůžou, ale klidně bych byla za hysterku, ale s pocitem, že jsem udělala vše.

Bubla_Bučková
Závislačka 3110 příspěvků 21.08.18 20:53

to jen moje zkušenost… paní je „jenom“ 6tt a váhá. Tak aby tam neseděla hodinu na pohotovosti a ještě si nevyslechla nějakou peprnou poznámku a stejný servis dostane i o kousek dál, nevím tedy, proč zvolila zrovna Podolí, asi že je to blízko. Určitě bych jela s krvácením a určitě bych jela někam blízko :kytka:

zakladatelko, jak to dopadlo? :srdce: :hug:

Limi123
Závislačka 3063 příspěvků 21.08.18 21:35
@Bubla_Bučková píše:
to jen moje zkušenost… paní je „jenom“ 6tt a váhá. Tak aby tam neseděla hodinu na pohotovosti a ještě si nevyslechla nějakou peprnou poznámku a stejný servis dostane i o kousek dál, nevím tedy, proč zvolila zrovna Podolí, asi že je to blízko. Určitě bych jela s krvácením a určitě bych jela někam blízko :kytka:zakladatelko, jak to dopadlo? :srdce: :hug:

V Podoli jsou mili. Byla jsem tam na pohotovosti nekolikrat a s podstatne vetsimi blbostmi (byla jsem v prvnim tehotenstvi objektivne vzato hysterka :oops: ) a nikdy se tam na me nikdo ani krive nepodival.

A Krc je co se odbornosti lekaru tyce opravdu tragicka.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.18 22:13

Holky Podolí jsem zvolila protože jsem na něj slyšela dobré ohlasy.. podle ms jsem 5+3 (omlouvam se za překlik v úvodu) a plod je velkej 6+1. Pry má už i srdeční ozvu, drží se :hug: Moc Vám děkuju za rady!

Limi123
Závislačka 3063 příspěvků 21.08.18 22:16
@Anonymní píše:
Holky Podolí jsem zvolila protože jsem na něj slyšela dobré ohlasy.. podle ms jsem 5+3 (omlouvam se za překlik v úvodu) a plod je velkej 6+1. Pry má už i srdeční ozvu, drží se :hug: Moc Vám děkuju za rady!

Super!!! Drzim palce :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama