Pohovka elektrizuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janakatabara
Kecalka 107 příspěvků 1 inzerát 16.12.17 22:00
Pohovka elektrizuje

Ahojda holky, prosím o radu. Máme od září novou sedačku a když na ní sedíme, tak jsme pak nabití a rozdáváme rány. (Když vezmu dceru, schytá to ona, když se dotkneme nábytku, dveří,…, pokud se nejprve dotknu vypínače, lítají jiskry). Jsem zoufalá. Dcera má rok, schytala to už několikrát, navíc jsem 18.tt., tak si myslím, že ani pro mě to není dobré.

Zkusila jsem „potřít“ sedačku vodou s aviváží, bohužel bez efektu.

Za jakoukoli radu budu vděčná.

Reklama

Reakce:

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 16.12.17 22:14

U nás to dělá v práci..zjistili jsme že to je kobercem..je v něm prostě moc umělotiny, a jak člověk chodí a tře se o něho tak to tam pak všude jiskří..zkus dát na pohovku nějaký přehoz - deku, jestli by to nepomohlo.. :think: :nevim:

Anna85
Kecalka 278 příspěvků 16.12.17 22:45

Nedavno tu byla diskuse o elektrizující halence a nekdo doporucoval nejaky prostredek na textilie dostupný v drogeriich, snad Antistat nebo tak neco.

Aries6
Generální žvanilka 21876 příspěvků 2 inzeráty 16.12.17 23:39

@Janakatabara Něco není uzemněné, ne? Logicky. Taky bych zkusila přehoz, ideálně 100% bavlnu.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 16.12.17 23:41

@Janakatabara
Uzemni ji. K zadní stěně přichyť (přimotej na potah) neizolovaný drát (např. vázací drát na kytky, ale ten bez gumového povrchu) a druhý konec přimotej k něčemu kovovému (noha nábytku), co stojí přímo na zemi bez koberce (ale nesmí to být elektrické zařízení). Nebo to rovnou zasrtč např. mezi parkety v podlaze. Je to jak se starými auty, co neměly vybíjecí pásek. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama