Pohovka elektrizuje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janakatabara
Kecalka 152 příspěvků 16.12.17 22:00
Pohovka elektrizuje

Ahojda holky, prosím o radu. Máme od září novou sedačku a když na ní sedíme, tak jsme pak nabití a rozdáváme rány. (Když vezmu dceru, schytá to ona, když se dotkneme nábytku, dveří,…, pokud se nejprve dotknu vypínače, lítají jiskry). Jsem zoufalá. Dcera má rok, schytala to už několikrát, navíc jsem 18.tt., tak si myslím, že ani pro mě to není dobré.

Zkusila jsem „potřít“ sedačku vodou s aviváží, bohužel bez efektu.

Za jakoukoli radu budu vděčná.

Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 30022 příspěvků 16.12.17 22:14

U nás to dělá v práci..zjistili jsme že to je kobercem..je v něm prostě moc umělotiny, a jak člověk chodí a tře se o něho tak to tam pak všude jiskří..zkus dát na pohovku nějaký přehoz - deku, jestli by to nepomohlo.. :think: :nevim:

Uživatel je onlineAnna85
Kecalka 376 příspěvků 16.12.17 22:45

Nedavno tu byla diskuse o elektrizující halence a nekdo doporucoval nejaky prostredek na textilie dostupný v drogeriich, snad Antistat nebo tak neco.

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 16.12.17 23:39

@Janakatabara Něco není uzemněné, ne? Logicky. Taky bych zkusila přehoz, ideálně 100% bavlnu.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 16.12.17 23:41

@Janakatabara
Uzemni ji. K zadní stěně přichyť (přimotej na potah) neizolovaný drát (např. vázací drát na kytky, ale ten bez gumového povrchu) a druhý konec přimotej k něčemu kovovému (noha nábytku), co stojí přímo na zemi bez koberce (ale nesmí to být elektrické zařízení). Nebo to rovnou zasrtč např. mezi parkety v podlaze. Je to jak se starými auty, co neměly vybíjecí pásek. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >