Pohovka na každodenní spaní Rapideco /s vložnou matrací/

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
farska
Vesmírná mluvilka 30264 příspěvků 25.07.11 14:03
Pohovka na každodenní spaní RAPIDEKO /s vložnou matrací/

Ahoj,
pokud máte,budu ráda,když se podělíte o zkušnosti. Je to tato,ve variantě rohové zde:
http://www.sofas.cz/…apideco-7687
a dvojsed:
 http://www.ano-nabytek.cz/…ii_14749.htm

PS
Pohovka má specialni system lamel a pruzin a matrace vyjizdi pro rozkladu zevnitr.

Reakce:
beruska2x
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 25.07.11 14:07

http://www.zbozi.cz/items/?…

my mame uz asi 4 roky tuhle, je urcena na kazdodenni spani a velika spokojenost..
meli jsme ji v 1+1 a ani po prestehovani do velkeho bytu jsme ji nevymenili…
maji hafo potahu, leve a prave provedeni..

farska
Vesmírná mluvilka 30264 příspěvků 25.07.11 14:12

Aha,dekuju :kytka:
My mate prave ze tu RAPIDEKO a uz podruhe ji ted reklamuji-a je mne vyrobcem tvrzeno,ze zadna reklamace jeste nikdy nebyla,ze jsme jedini.
Coz je blud-vim ja osobne o jedne pani,ktera to stihla do pulroku avratili ji penize ihned.Takze jsem zalozila tuto diskuzi s cilem sehnat nekoho,kdo ji mel/ma a pripadne s ni byl/nebyl spokojen......

Ale Tva rozkladaci pohovka dobra,dekuju :wink: :kytka:

beruska2x
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 25.07.11 14:15

aha myslela jsem ze schanis :wink:
no..pokud budes 3× reklamovat stejnou vadu tak ti uz musi vratit penize..

my teda bez jakychkoliv zavad, pohodlna, fakt jsme se s ni nechteli loucit :wink:

gogina
Nováček 10 příspěvků 21.03.12 21:49
rapideco sedacka 160 na trvale spani

ahojky, ja prave uvazuji o koupi teto sedacky a nasla jsem jen vasi recenzi, jinde ani tuk, muzu se zeptat pani Farske, co presne se ti u ni rozbilo a zda ten rost drzi a neprohyba se, vsude hledam nejake info a v obchode mi nejsou schopny rict nic konkretniho, u nas ve meste ji nikde nemaji, tak se na ni nemuzu ani podivat a osahat :,(

farska
Vesmírná mluvilka 30264 příspěvků 21.03.12 22:50
gogina píše:
ahojky, ja prave uvazuji o koupi teto sedacky a nasla jsem jen vasi recenzi, jinde ani tuk, muzu se zeptat pani Farske, co presne se ti u ni rozbilo a zda ten rost drzi a neprohyba se, vsude hledam nejake info a v obchode mi nejsou schopny rict nic konkretniho, u nas ve meste ji nikde nemaji, tak se na ni nemuzu ani podivat a osahat :,(

Strasna!
a treti reklamaci neuznali. Pry si ji mame vic namazat :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

gogina
Nováček 10 příspěvků 21.03.12 22:56

no to je teda pristup, tak ja vezmu asi radsi tuhle http://www.ason-int.cz/…/pohovka-22/, sice je drazsi, ale snad bude ok, moc dekuji za info :mavam:

Iffka27
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 21.03.12 23:24

zdravím maminky.Zaujala mne Vaše konverzace.Chci se optat.Bydlíme ve dva plus jedna,ložnice připadla naším dvoum princeznám,takže hledáme novou sedačku,na které můžeme denně spávat.Zaujala mne ta pohovka Peggy…mám otázku jak to maminka vyřešila s křeslama?Já už nechci ty klasické křesla a klidně by stačilo jedno a pak jen bobek.....jakou máte zkušenost se sehnáním ve stejném potahu jako je pohovka?

Pak se mi líbí ta druhá sedačka Duo,raději hodím odkaz…http://w­ww.ason-int.cz/katalog/po­hovka-22/

Může mi maminka napisat cenu?A opět jak to je s křeslem a bobkem,kdybych k sedačce chtěla přidělat?

Moc děkuji za odpovědi :)

gogina
Nováček 10 příspěvků 21.03.12 23:27

http://www.m-centrum.cz/…duo-pohovka/?… dole je priblizny cenik na sedacku Duo a dela se k ni kreslo, myslim ze taburet ne, ja prave resim stejny problem kvuli detskemu pokoji :)

Iffka27
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 21.03.12 23:32

wow to jsou pálky,ale zase na tom budem ležet denně,že jo.Tak lepší než se dobrovolně mrzačit :)
Děkuji za odpovědi.Zítra to ukážu manžovi,koukala jsem,že sídlí i v Olomouci,značka ideál v našem případě.Tak snad zas nebude mět potřebu lamentovat a pochválí mne,že na tom netu přeci jen nesedím zbytečně :D

gogina
Nováček 10 příspěvků 22.03.12 14:07

JO ta cena je silena, ale jak rikas, kdyz na tom budu spat kazdy den, tak proc ne, dnes jsem ji objednala, tu Duo, tak jsem zvedava, pak vam dam vedet, do 6 tydnu bych ji mela mit, vzala jsem jeste i drazsi variantu s lepsi matraci a zdvojenym rostem s nastavenim tvrdosti, tak snad bude ok, cetla jsem na ni jen jednu recenzi, vic jsem nenasla a pani ji ma jiz 5 let a je pry v pohode a vsedrzi a nemela s ni problem.

Lib-zn
Nováček 1 příspěvek 14.04.12 09:57

Tak jsme koupili pohovku Rapideco a týden co na ní spím jsem nešťastný.Kovový rošt se prohýbá jako by do véčka,ráno necítím záda.Neví jestli to nestojí na rovině?Adocela vrže!Jsme z toho nešťastní,jestli tam půjde dát rošt? :twisted:

gogina
Nováček 10 příspěvků 19.04.12 18:04

Tak uz asi tyden spime na pohovce Ason Duo Mat a musím říct, že jsme zatim moc spokojeni, rošt je laťový, nechali jsme si tedy udělat dvojity s nastavením tuhosti a dali jsme si tam lepsi silnejsi matraci, nikde zatím nic nevrže, skladací systém funguje dobře, sice jde zatím ztuha, ale prý se to časem srovná, musí se to prý oběhat, ale já jako ženská to zvládnu, sice víc zatlačím a už pak jede sama, není sice vrcholem designu, ale účel plní dobře, takže jsem zatám moc spokojená :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >