Pohovka něco jako Ikea Knopparp* Neznáte?

32860
24.6.21 13:48

Pohovka něco jako Ikea Knopparp* Neznáte?

Holky, nevíte o nějaké pohovce podobající se klasické Ikea Knopparp. Naše se zřejmě odporoučela a Ikea jí přestala vyrábět. Kdybych to věděla, koupím si do zásoby. Místo ní dělají nějaké příšeré lehátko.

Malá, dvojmístná, kompaktní, aby trochu vypadala a hlavně lehká (je v místě, kde se s ní často šíbuje). Takže ideálně hliníkový rám a na tom potah.

Vypadala takhle https://cs.ikea-club.org/…0359727.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2537
24.6.21 14:07

Jeeee ta už není? Máme ji taky a pro svůj účel je skvělá :lol: a co se ti na ni rozbilo? Nepůjde to třeba nějak spravit? Já jsem na naši síla jiný potah, měli jen šedivou nebo modrou a já chtěla jinaci. Umím si představit, ze i ta pevná plachta, co je napnuta pod potahem, by se dala nějak vyměnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2537
24.6.21 14:08

Taky jsem koukala na podobný co tam mají, a tedy z toho bych si nevybrala nic, je to ošklivý a takovy naky cely prikrivly ty nový typy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32860
24.6.21 14:14
@Semtex píše:
Jeeee ta už není? Máme ji taky a pro svůj účel je skvělá :lol: a co se ti na ni rozbilo? Nepůjde to třeba nějak spravit? Já jsem na naši síla jiný potah, měli jen šedivou nebo modrou a já chtěla jinaci. Umím si představit, ze i ta pevná plachta, co je napnuta pod potahem, by se dala nějak vyměnit.

Bohužel :zed: :zed: :zed: :zed: Taková skvělá „pohovka“. Lehoučká, obstojně vypadající, všude vlezoucí. :zed:

To jsou vrtáci. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32860
24.6.21 14:15
@Semtex píše:
Taky jsem koukala na podobný co tam mají, a tedy z toho bych si nevybrala nic, je to ošklivý a takovy naky cely prikrivly ty nový typy :lol:

No přesně. Tahle byla stylově čistá.
Ty jejich nové vypadají jako když školní židle znásilnila spartakiádní lehátko. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2537
24.6.21 14:19

@Bábrdl no to jo teda :roll: a co v těch jejich koutcich, kde nabízejí svůj starej nábytek, třeba by se postestilo a nějaká se tam objevila? :nevim: jinak te úplně chápu, gaucu je sice všude na první pohled dost, ale všechny i ty dvoumístný jsou obvykle mohutný, velký a těžký :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32860
24.6.21 14:33
@Semtex píše:
@Bábrdl no to jo teda :roll: a co v těch jejich koutcich, kde nabízejí svůj starej nábytek, třeba by se postestilo a nějaká se tam objevila? :nevim: jinak te úplně chápu, gaucu je sice všude na první pohled dost, ale všechny i ty dvoumístný jsou obvykle mohutný, velký a těžký :?

Přesně tak. Kolikrát si říkám, že se takový skuliny na trhu někdo nechytne :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat